Jump to content
Dogomania

IKA odeszła za Tęczowy Most pokonana przez raka


Recommended Posts

Dziekuję Wam Wszystkim :)

Mam nowy, nowoczesny telefon, a ja nienowoczesna i nie bardzo go ogarniam :(

Stąd przeoczenie sms-a od ewu. Ale telefon odbiorę, nawet pogłośniłam.

Oczywiście do raportu nikogo nie wezwę. Częstujcie się moim telefonem kiedy chcecie :)

Link to comment
Share on other sites

Gosiu Pani się boi zadzwonić żeby nie usłyszeć,że Ika została zarezerwowana lub adoptowana.

Napisałam maila,że zarezerwujesz na razie Ikę  dla Niej. Pani Danusia straciła głowę dla suni:)

O kurcze ! No jasne, że zarezerwuję !

Tylko napisz, że ona ma charakterek jamniczo-terierkowaty :)

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko, rozmawiałaś z tą panią zainteresowaną Iką? jak Ci się rozmawiało? napisz coś! poproszę :)

 

Pani jest emerytką i mieszka chyba z synem, bo mówiła, że on nie może się doczekać suni.

W tle było słychać męski głos.

 

Mieszkają w Katowicach i po przeciwnej stronie ulicy mają wielki park (chorzowski ?).

Pani miała kolejno dwie pudliczki, które dożyły kilkunastu lat. Tę ostatnią straciła niedawno i jeszcze po niej płacze.

Powiedziała, że Ika bedzie miała u niej jak królewna i będzie jej gotowała najlepsze przysmaki.

Nad nią mieszka Ori, wyciągnięty przez ewu ze schronu. Był w BDT u kcd i demolował jej mieszkanie.

Teraz jest bardzo dobrze ułożony. Jest nadzieja, że w razie kłopotów behawioralnych Iki pomoże.

Choć wątpię, aby były.

Zapytałam czy sąsiadom nie będzie przeszkadzało ewentualne szczekanie Iki. Pani powiedziała, że nad nią/pod nią mieszka pies, który szczeka cały czas.

I to chyba tyle. Czekamy na wizytę ewu.

 

Minęła kolejna noc bez kałuży w kuchni :)
 

Link to comment
Share on other sites

Pani jest emerytką i mieszka chyba z synem, bo mówiła, że on nie może się doczekać suni.

W tle było słychać męski głos.

 

Mieszkają w Katowicach i po przeciwnej stronie ulicy mają wielki park (chorzowski ?).

Pani miała kolejno dwie pudliczki, które dożyły kilkunastu lat. Tę ostatnią straciła niedawno i jeszcze po niej płacze.

Powiedziała, że Ika bedzie miała u niej jak królewna i będzie jej gotowała najlepsze przysmaki.

Nad nią mieszka Ori, wyciągnięty przez ewu ze schronu. Był w BDT u kcd i demolował jej mieszkanie.

Teraz jest bardzo dobrze ułożony. Jest nadzieja, że w razie kłopotów behawioralnych Iki pomoże.

Choć wątpię, aby były.

Zapytałam czy sąsiadom nie będzie przeszkadzało ewentualne szczekanie Iki. Pani powiedziała, że nad nią/pod nią mieszka pies, który szczeka cały czas.

I to chyba tyle. Czekamy na wizytę ewu.

 

Minęła kolejna noc bez kałuży w kuchni :)
 

Pani Danusia jest z polecenia Pani Oriego. 

Oriego odwiedzam i będę odwiedzać Ikę:)

Tak , jak pisała Gosia ,Pani mieszka z synem, okolica bardzo fajna na spacery.

Spokojne miłe zielone osiedle, blisko ogromny Park Chorzowski, cudowny spacerniak:)

Zaraz po powrocie pojadę i wszystko jeszcze sprawdzę.

Państwo strasznie przeżywają utratę swojej pupilki, walczyli o nią , leczyli ale niestety sunia w końcu odeszła.

Link to comment
Share on other sites

Pani jest praktycznie cały dzień w domu, najwyżej jakieś krótkie wyjścia.

Ika będzie więc cały czas pod opieką.

Syn też bardzo tęskni za pieskiem i bardzo się cieszy,że w domu pojawi się Ikunia.

Nie umieją żyć bez pieska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...