Jump to content
Dogomania

Joguś w cudownym DS!!! Dziękujemy za wszystko!


Rubik

Recommended Posts

Ja też bardzo liczę na to,że dostaniemy co jakiś czas wiadomości i fotki Jogusia.Jak popatrzyłam na zdjęcia Jogusia to oczywiście zakręciła mi się łezka w oku,psiak cudowny i ma wspaniały dom i już na zawsze wspaniałych opiekunów.

Pani Beatko,bardzo proszę jak Joguś jeszcze nie ma, o przypięcie adresówki to jest bardzo ważne,licho nie śpi.Serdecznie pozdrawiam całą już teraz pełną rodzinkę i czekam na dalsze wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Ja również witam serdecznie Pani Beatko :) To dopiero miła niespodzianka dla nas,że mamy wiadomości i foteczki z pierwszej reki.Jogiś jest śliczny i miał naprawdę szczęście,że trafił do tak wspaniałej Rodziny :) Oby takich adopcji było jak najwięcej!

Link to comment
Share on other sites

I ja witam z wielką radością Panią Beatę,cieszę się ogromnie,że Jogiś trafił do wspaniałego domu,bo właśnie takie było
moje marzenie,które się spełniło.
Cudownie jest widzieć go szczęśliwego w swoim domu,tej mordeczki nie można nie kochać.

Link to comment
Share on other sites

Przelałam pozostałą po Jogusiu kwotę (924,55 zł) do Anuli. Anulo, proszę tylko o potwierdzenie, ze pieniądze dotarły do Ciebie.

 

A Joguś tak cudny, ze nie dziwię się, że pytają wciąż o niego :)

Link to comment
Share on other sites

A ja zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Koralika, który domek ma, ale pieniążków na karmę i weta nie ...A przy okazji można pomóc wybranemu przez siebie psiakowi :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147836-kup-cegie%C5%82k%C4%99-dla-koralika-i-pom%C3%B3%C5%BC-wybranemu-przez-siebie-psiakowi-do-2307-g2200/

 

Nelusia jest cudna, też trochę "jogusiowata". Mam słabość do takich futrzastych :)

Link to comment
Share on other sites

Rubik dziękuję za pieniążki,jak nadejdą zaraz potwierdzę.

Dzisiaj znów miałam zapytanie z Poznania o Jogisia,podesłałam Mikusia.

Rzeczywiście ma chłopak powodzenie

 

Pamiętajcie o moim Karmelku chociaż on jest kudłaty inaczej.

 

Pamiętamy i zaglądamy (ja przynajmniej ;))

Link to comment
Share on other sites

A ja znowu dziś widziałam ślicznego Jogisia.  Wpatrzony w pańcie jak w obrazek. Trochę jest za szczupły,ale pani już kupiła porządne żarełko, więc chłopaczek nabierze trochę masy ,a potem stop.

Ma przywiązaną do szelek czerwoną kokardkę ,żeby ktoś nie rzucił na niego uroków.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja znowu dziś widziałam ślicznego Jogisia.  Wpatrzony w pańcie jak w obrazek. Trochę jest za szczupły,ale pani już kupiła porządne żarełko, więc chłopaczek nabierze trochę masy ,a potem stop.

Ma przywiązaną do szelek czerwoną kokardkę ,żeby ktoś nie rzucił na niego uroków.

 

Wspaniale!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...