Jump to content
Dogomania

Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!


Ellig

Recommended Posts

Lunka bardzo nie lubila jeść karmy, którą jej zamówiłyśmy. Jakoś ją zmęczyła, ale trzeba jej było dosypywać tą, którą jadły inne psiaki. Dlatego zakupiłyśmy jej tą samą, którą dostaje w DT - Taste of The Wild Pacific Stream. Rozumiem ją, moje sunie przepadają za nią.

Link to comment
Share on other sites

Są w niej ryby i ani grama zboża:)

 

Dzsiaj miałam sensowny telefon w sprawie Lunki, ale wieczorem Pan zadzwonił i odwołał spotkanie, bo żona upatrzyła sobie innego psiaka. No cóż, ich strata:)

 

Wczoraj kupiłam Ovolinie 10 dkg na spróbowanie i sprawdzenie, jak przyjmie nowość.

Oszalała :D po zjedzeniu bardzo długo siedziała wpatrzona w pudełeczko, w którym są pyszności

Nie jest to tania karma (jak dla nas na dzisiaj) zatem traktujemy ją jako smaczki ;)

 

Co do domku Luny - jakoś dziwnie spokojna jestem, że jej Anioł Stróż czuwa i pod skrzydłem chowa niespodziankę ;)

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczku, nie jest tania, ale daje się jej dużo mniej niż innych. Dla moich dwóch suniek kupowałam worek na 3 miesiące. 

jeśli Lunka pójdzie do DS, odkupię pozostałą karmę i zwrócę kasę na konto psiaków. 

 

Fakt, w sumie nie wychodzi drożej - teraz policzyłam dokładnie.

Problem polega na tym, że wielki worek to dla nas za dużo, a im mniejsze opakowanie tym drożej.

Ovolina wcinała też Joserę z kaczką (tylko 3 zł tańsza w sklepie), a ta jest z pewnością lepsza i nie ma zbóż.

Pozostajemy przy karmie mokrej, sprawdzonej Rocco, a sucha jest dodatkiem jako "cukierek" po obiedzie,

bo konsumentka po zjedzeniu suchej rozglądała się "a konkret gdzie?" :D

Link to comment
Share on other sites

Fakt, w sumie nie wychodzi drożej - teraz policzyłam dokładnie.

Problem polega na tym, że wielki worek to dla nas za dużo, a im mniejsze opakowanie tym drożej.

Ovolina wcinała też Joserę z kaczką (tylko 3 zł tańsza w sklepie), a ta jest z pewnością lepsza i nie ma zbóż.

Pozostajemy przy karmie mokrej, sprawdzonej Rocco, a sucha jest dodatkiem jako "cukierek" po obiedzie,

bo konsumentka po zjedzeniu suchej rozglądała się "a konkret gdzie?" :D

 

Niezły z niej ancymonek:) 

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku Słonecznikovo dla Lunki słodziachnej Lisiczki

czeka na wysłanie 162.05 zł

proszę o nr konta

Pozdrawiamy :)
G&O

 

Edit: oczywiście zapomniałam podać - tu prosimy o potwierdzenie wpłaty:

http://www.dogomania.com/forum/topic/147848-rozliczam-s%C5%82onecznikovo-bazarek-do-2807-godz-2000/

 

Gusiaczku kochana, zaraz wyśłę numer konta. Bardzo Ci dziękujemy za wsparcie Lunki!!!! Zresztą nie tylko za to. Za całokształt:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lunka wczoraj dała nam dyla na wieczornym spacerze. Strachu było dużo, bo popędziła razem z Saszą, z którą mieszka i którą uwielbia, a po kilku minutach nawoływania wróciła tylko Sasza. Po kolejnych kilku wrócila też Lunka, ale od dzisiaj zostaje wdrożone szkolenie maleńkiego łobuza. Rozbrykala się za bardzo i za pewnie poczuła, wraca więc na długą linkę. 

 

Ona jest absolutnym fisiem na punkcie piłeczek, ale też gubi je nagminnie, bo jak złapie trop, to piłka wypada z pyszczka i Lunka pędzi jak perszing przed siebie. Trzeba ją mieć stala na oku. 

 

Wczoraj udało nam sie też odwołać ją od jadącego po polach motoru, bo panienka koniecznie chciała złapać gościa za nogę. 

 

Jesteśmy pewne, że mieszkała na zewnątrz i robiła pewnie co chciała. Możliwe, że goniąc za tropem poleciała tak daleko, że nie umiała potem znaleźć drogi powrotnej do domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...