Jump to content
Dogomania

Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!


Ellig

Recommended Posts

A gdzies Ty Ewuniu te psy zamoczyla, jak wszedzie sucho i zar sie z niba leje? Mizianki dla Lunki :)

 

 

Mamy takie miejsce na naszej skarpie, gdzie rozpoczęli budowę kolejnego budynku.  W tej chwili odwadniaja teren pod budynek i przeciągęli dlugie rury zakończone na dużej polanie, która od 2 tygodni non stop zalewana jest wodą z podziemi:) Woda jest czyściutka i lodowata tak, że jak wchodzę z psami, żeby je całe zmoczyć, mam wrażenie, że kości mi sie złamią, bo są zlodowaciałe:_ Psiakom to nie przeszkadza i ganiaja jak szalone po tych rozległych kałużach. Kąpia sie tam też cale rodziny ptaszków, a 2 dni temu tuż po zachodzie słońca wyszła cala rodzinka dzików:) Pani dzikowa przyprowadziła swoje dzieci, żeby się wykąpały. Nie musze Wam chyba pisać, jak szybko zwiewaliśmy do samochodów:)

Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj Lunkę u siebie:) Maleńka poznała nasze mieszkanie, ale była troszkę onieśmielona. Była sesja zdjęciowa w domu, ale tego fisia trudno sfotografować. Cos wrzucimy jutro. Potem pojechałam z psiakami na skarpę i tam Lunka szalała w wodzie i ganiała z piłeczką:) Jest przesłodka, ale straszliwie energiczna:)

Link to comment
Share on other sites

Wiem jak to jest mieć pieseła z taką energią ;)

 

Gusiaczku, zdjęcia robiliśy z Jackiem, w sumie ponad 150, a może uda się znaleźć kilkanaście, na których Lunka w miarę spokojnie siedzi:) Wgrywam filmik z Maleńką na youtuba. Potem wrzucę tu:)
Dzisiaj wydarzyło się cos niesamowitego. Moja Barsa po raz pierwszy okazała wielka zazdrość o Lunkę. Kiedy Lunka siedziała u mnie na kolanach i tulila się, Barsuś nagle wskoczyła, zawarczała złowrogo, usiadła z drugiej strony i zaczęła mnie tak całować, że mi usta rozwaliła:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...