Jump to content
Dogomania

Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...


Nutusia

Recommended Posts

Ja dlatego niechętnie robie wizyty p/a dla nie "mojego" psa. Bo to dla mnie podwójny stres.

A Szyszunia jest taka superowa, że domek się szybiutko znajdzie. Zwłaszcza dzięki takim ogłloszeniom = wyciskaczom łez :)

ja też bardzo nie lubię robić wizyt przedadopcyjnych dla "nie mojego" psa, bo rzeczywiście stres podwójny jest.

SZyszeczka na pewno domek znajdzie, cudna jest !!!!

Link to comment
Share on other sites

To co mam biedna powiedzieć? Mam na sumieniu chyba kilkadziesiąt wizyt.

Jak to co? Być z siebie dumna, chwała wszystkim tym, którzy się do tego nadają i mają tyle siły ducha by unieść to, że czasem można się pomylić. Jesteście najważniejsze w całym procesie pomocowym... jesteście tą ostatnią bramą, która wypuszcza uratowanego psa w nowe życie, a do tego trzeba mieć odpowiednie predyspozycje i umiejętność trzeźwej oceny rzeczywistości. Ode mnie dla wszystkich robiących pa [url=http://emotikona.pl/gify/]07roza.gif[/url]

Link to comment
Share on other sites

A ja wolę robić PA nie dla swoich psów, bo wtedy jednak ostatnie słowo nie należy do mnie ;) Szczególnie jak dom taki sobie i trzeba odmówić :)

 

Szyszka ma chyba traumę po niedzieli, bo za nic nie chce z domu wychodzić! Trzeba ją wywabiać podstępem!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja wolę robić PA nie dla swoich psów, bo wtedy jednak ostatnie słowo nie należy do mnie ;) Szczególnie jak dom taki sobie i trzeba odmówić :)

 

Szyszka ma chyba traumę po niedzieli, bo za nic nie chce z domu wychodzić! Trzeba ją wywabiać podstępem!!!!!

Daj jej kiełbaskę :P

Link to comment
Share on other sites

Ona jest niemożliwa - siedzi 10 godzin w domu. Przyjeżdżamy, słyszymy, że szczeka, otwieramy drzwi, wypada na ganek i od razu w tył zwrot i do domu - żeby tylko nie zostawić jej na dworze! Aż strach, że się tego przegubowca drzwiami na pół przetnie!!!! A otwartych zostawić nie można, bo przecież po tak długim czasie musi się pies wysikać (najlepiej jednak na zewnątrz ;))

Link to comment
Share on other sites

Niedzielna wycieczka od początku jej się nie podobała. Najpierw uciekała na widok obroży w moich rękach, potem miałam problem z przypięciem smyczy, a potem - gdyby nie Sławek - nie wiem jak bym ją wtaszczyła do auta...

A jeszcze jej Sławek mówił: "widzisz, jaki ten świat jest niesprawiedliwy - Ciebie, taką grzeczną i kochaną sunię oddaje, a te gangreny zostają" ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niedzielna wycieczka od początku jej się nie podobała. Najpierw uciekała na widok obroży w moich rękach, potem miałam problem z przypięciem smyczy, a potem - gdyby nie Sławek - nie wiem jak bym ją wtaszczyła do auta...

A jeszcze jej Sławek mówił: "widzisz, jaki ten świat jest niesprawiedliwy - Ciebie, taką grzeczną i kochaną sunię oddaje, a te gangreny zostają" ;)

a to się towarzystwo Nutusiostwo dobrało, że pozazdrościć :D

Link to comment
Share on other sites

A ja wolę robić PA nie dla swoich psów, bo wtedy jednak ostatnie słowo nie należy do mnie ;) Szczególnie jak dom taki sobie i trzeba odmówić :)

 

Szyszka ma chyba traumę po niedzieli, bo za nic nie chce z domu wychodzić! Trzeba ją wywabiać podstępem!!!!!

mam ten sam problem z Majeczką od powrotu z adopcji :(

a na widok obcych.... chowa się w szafie i warczy ! 

 

Medal dla Slawka!

popieram wniosek !!! :)

 

no przecież ktos musi te wizyty robić, bo żaden pies by nie znalazł domu, albo szedł w niewiadome. Szacuneczek dla Ciebie :)

właśnie "moja" Żabka wraca z dwudniowej adopcji... i kolejnego kandydata do medalu mamy, bo mąż pani Ani ( odpowiedzialnej za sunię i adopcję) kobietom oddającym sunię na stwierdzenie " ona chyba jakaś chora" wypalił: "same jesteście chore, pluszaka sobie kupcie!!!".

Ostrzegam - Wrocław, dwie starsze panie z ul. Dworcowej biorą psy i oddają po 1-2 dniach - okazuje się, że nie pierwszy raz tak zrobiły...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...