Jump to content
Dogomania

~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)


malagos

Recommended Posts

myślę, że to Amiśka - Fiśka, hipnotyzuje tych dzwoniących swoim oczami, mówi "hator, hator, hator" i telefonujący, który obiecała zadzwonić, nagle, zupełnie o tym zapomina, nie ma pojęcia o czy i z kim rozmawiał i już nie wraca do tematu:( bo Ona już się przyzwyczaiła do tych warunków malgosiowych, jakie by nie były;)

Link to comment
Share on other sites

Jutro piątek, ta pani z synem ma się odezwać. Też nie czekam, bo nie ma na co. Amiśka jeszcze niech u nas pocierpi. W sumie po co to karmić, dbać, przecież mleka nie daje i jajek nie znosi. Havanko, ale może w tytule ogłoszeń dodać "lubiąca dzieci"?... i tak to nic nie da, ale.......

Link to comment
Share on other sites

A chce? ;)

Pomyślałam, żeby napisać do ministra petycję o doprowadzenie kolei żelaznej do Malagosów, ale chyba mnie pogięło?!?!?!?!? Jeszcze by pani z Otwocka rzeczywiście w pociąg wskoczyła, a to przecież niebezpieczne jest :D

 

Ale by było fajnie :)

Pociąg relacji Warszawa Centralna - Nowy Sielc, oczywiście Pendolino z wagonem restauracyjnym. Zniżki dla osób jadących obejrzeć psa! Promocja!   :D

 

 

 

Ale, ale - kolejny telefon: Pani z Bródna, dwoje dzieci 5 i 6 lat, babcia w domu, pani pracuje i tylko 4 godziny jest poza domem. Mieszkanie 3-pokojowe. Jako że dzieci się w tle rozmowy rozkrzyczały, pani zadzwoni za jakiś czas. Zdążyłam powiedzieć, że mieszkamy 90 km od Warszawy, ale jakby nie zrobiło to wrażenia na pani jakiegoś negatywnego....

 

No dooobra, jestem w pracy i nie mam czasu odbierać telefonów o jakiegoś psa, wiec nie czekam.

Ale przyznam się, że po tym wczorajszym Otwocku zadzwoniłam do Inka33, czy aby Ona nie jest teraz tam i czy zrobiłaby wizytę... Taka naiwna jestem, cholerka jaśnista....

Link to comment
Share on other sites

 

Ale by było fajnie :)
Pociąg relacji Warszawa Centralna - Nowy Sielc, oczywiście Pendolino z wagonem restauracyjnym. Zniżki dla osób jadących obejrzeć psa! Promocja!   :D
 
 
 
Ale, ale - kolejny telefon: Pani z Bródna, dwoje dzieci 5 i 6 lat, babcia w domu, pani pracuje i tylko 4 godziny jest poza domem. Mieszkanie 3-pokojowe. Jako że dzieci się w tle rozmowy rozkrzyczały, pani zadzwoni za jakiś czas. Zdążyłam powiedzieć, że mieszkamy 90 km od Warszawy, ale jakby nie zrobiło to wrażenia na pani jakiegoś negatywnego....
 
No dooobra, jestem w pracy i nie mam czasu odbierać telefonów o jakiegoś psa, wiec nie czekam.
Ale przyznam się, że po tym wczorajszym Otwocku zadzwoniłam do Inka33, czy aby Ona nie jest teraz tam i czy zrobiłaby wizytę... Taka naiwna jestem, cholerka jaśnista....

 
Pani z Bródna nie zadzwoni, nie martw sie Malagosiu. Poza tym 5, 6 lat, to dzieci zbyt żywiołowe dla Amisi, zamęczą ją. Odpuść sobie kochana te telefony, po co sobie głowę zawracać. I tak wkrótce nie zadzwoni ten JEDYNY telefon.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A może Ty gdzieś zadzwoń, Malagosie. Ja właśnie zadzwoniłam pod pewien zapomniany numer i... ciiiiiiiiiiiii, jutro napiszę, żeby nie zapeszać :D

Ale mam nadziej,że nie dzwoniłaś w sprawie Amisi, nikt jej nie chce. Całe szczęście , bo jeszcze jakiś nowy tymczas by się do malagosów przyplątał.A tak mają już święty spokój.

Link to comment
Share on other sites

   
Pani z Bródna nie zadzwoni, nie martw sie Malagosiu. Poza tym 5, 6 lat, to dzieci zbyt żywiołowe dla Amisi, zamęczą ją. Odpuść sobie kochana te telefony, po co sobie głowę zawracać. I tak wkrótce nie zadzwoni ten JEDYNY telefon.

otoz ..otoz to! 220.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, kochani :) Dziś przyjeżdżają goście, jutro mały zlocik - imprezka rodzinna. Jak to dobrze, że Ami nie szczeka na obcych, że z niej jest taka przylepka. Przyjedzie też Kenia, a one się tak razem cudnie bawią. Zaraz po pracy rzucam się do garów i do szczotki. W niedzielę jestem służbowo na Dożynkach Powiatowych, cały dzień z bani... W sumie świetnie, że nikt nie dzwoni po psa, może by chciał przyjechać, a ja mam głowę gośćmi zajętą.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, naręczna to jest, ale ... dla tęgiego faceta. Ja ja podniosę, choć ona tego raczej nie lubi, chce na ziemię z powrotem. No i zmężniała nam, waży chyba ponad te 12 kg... Szkoda, ze to nie jest wielkość jamniczka miniaturki :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dzień dobry, kochani :) Dziś przyjeżdżają goście, jutro mały zlocik - imprezka rodzinna. Jak to dobrze, że Ami nie szczeka na obcych, że z niej jest taka przylepka. Przyjedzie też Kenia, a one się tak razem cudnie bawią. Zaraz po pracy rzucam się do garów i do szczotki. W niedzielę jestem służbowo na Dożynkach Powiatowych, cały dzień z bani... W sumie świetnie, że nikt nie dzwoni po psa, może by chciał przyjechać, a ja mam głowę gośćmi zajętą.

 
No to się Amisia trochę rozerwie ! Zupełnie nie wiem z jakiego powodu ludzie oglądają nr telefonu podany w ogłoszeniu. Jest 11 odkryć. http://olx.pl/oferta/chce-zamieszkac-w-domu-z-dziecmi-ami-CID103-IDbbusr.html
Ale co mi tam. Niech sobie oglądają...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...