Jump to content
Dogomania

MIMI - nasza miłość w cudownym DS.


Poker

Recommended Posts

A Rudzik myślisz, że się dla niech nie nadaje? Może warto podesłać, to ich do niczego nie zobowiązuje a może... Przepraszam, że tak się dopytuję i dopraszam ale to świetny, młodziutki pies a tkwi w DT już ponad trzy miesiące :(

 

Ja też głosuję za podesłaniem Rudzika, on jest przekochany!

Link to comment
Share on other sites

ach ta Mimi :lol:, ja również dostaję maile od zakochanych :cool1:, proszę o telefon do opiekunki ^_^

 

Mają do mnie dzwonić? Chyba padnę. Nie dam rady przygotować ofert dla chętnych. Pomóżcie ,żeby nie stracić domków.

Pozwoliłam sobie wstawić do wątku na Przygarnę psa kilka kandydatur psiaków z Augustowa. Wiem, że to na końcu świata, ale próbować trzeba :)

Zaraz zajrzę. Augustów daleko ,ale nigdy nic nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Ja też głosuję za podesłaniem Rudzika, on jest przekochany!

 

Mattilu dziękuję za poparcie dla Rudzika ;) Poker maiła go wysłać (albo nawet zdążyła to zrobić) ale okazało się, że Państwo chcą poznać psa przed adopcja więc ze względu na odległość Rudek odpada.

 

Nie dziwię się, że Mimi wzbudza takie zainteresowanie, kto by nie chciał takiego kosmatego cudeńka :) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Znowu miałam 2 bardzo sensowne telefony w sprawie Mimi, z Wrocławia.

Domek nr 4 to 4 dorosłe osoby, więc pies miałby cały czas towarzystwo człowieka.Chcą sunię, do 45/50 cm w kłębie ,ale chyba szczupłą, bo wagę pani podała ,że do 12/13 kg.Wiek do 8 lat.Chodzi jej o psa zrównoważonego, nie takiego który by wymagał dużo ruchu.Jest ogródek.

Domek nr 5 Małżeństwo z 1,5 rocznym dzieckiem, które dotychczas przebywało z psem. Pies albo sunia może być niskopodwoziowe, sierść raczej krótka lub półdługa, nie typowy kudłacz, wielkości dużego jamnika, warunek łagodny do dzieci,

POMÓŻCIE  !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że Wrocław to wspaniałe miasto do adopcji psów, albo Piękna Mimi robi taką konkietę.

Niestety, najczęściej jak domek chce jakiegoś psa, to tego akurat i...żadnego innego. Ale - próbujemy :)

 Do osób dorosłych - domek nr 4 - Pomi, ale ona młódka i pewnie potrzebny jej ruch

http://olx.pl/oferta/pomi-subtelna-i-wrazliwa-CID103-ID9J5b3.html#2baafbddd3;promoted

 Lub Blues - bardziej stateczny, ale - facet(kastrat)

http://olx.pl/oferta/lubisz-bluesa-to-blusowo-dogadasz-sie-z-blusem-CID103-ID7TN6t.html#e07027d80c

Myślę, że Rudzik Marysi, też tu lepiej pasuje, niż do domu z bardzo małym dzieckiem(i też facet - prawie ;))

http://olx.pl/oferta/grzeczny-i-domowy-mlodziutki-rudzik-szuka-domu-CID103-ID8JVU9.html#1befe3a1bd;promoted

Link to comment
Share on other sites

Biedna Kulka nie moze wrócić na wieś . Nie ma gdzie się podziać więc może ją polecić ludziom szukającym spokojnego psa.

Wg. Pani techniczki, Kulka w domu to prawdziwy aniołek. Cichutka, grzeczna, czyściutka nie wdaje się w konflikty z sunia rezydentką. Sunia ładnie jeździ w samochodzie na spacerkach idzie przy nodze.Je nie wiele, więc utrzymanie jej wiele nie kosztuję :)

Najwazniejsze, że ma lepsze samopoczucie i mimo, że jest obolała po operacji widać, że powolutku zdrowieje!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Korenia dobrze pamiętasz ,ale szlag człowieka o mało nie trafi tzn.mnie .

Z 6. domów , które bardzo chciały psa i zgodziły się , abym pomogła znaleźć go tylko 1. odpowiedział i czeka już na przyjazd chłopaczka.Reszta milczy jak grób , mimo że wysłałam kilka mejli.

Link to comment
Share on other sites

Transport wstępnie szykowany na 1 maja :) może jeszcze na  jakiegoś psiaka będzie czekal dom to by się trochę kosztami podzieliło - a jak nie to pojedzie Duduś sam :)

Super, a jakie to koszty, bo muszę rodzinę uprzedzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...