Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

  • 1 month later...

Pani Małgosia przeprasza, że jeszcze nie ma aktualnych zdjęć Dusieńki, ale jest mała dolegliwość - Dusieńka złamała pazura u łapki i jest w trakcie leczenia.

Sytuacja opanowana, Maleństwo jest tulone bardziej niż zwykle, żeby szybciej doszło do siebie i w niedługim czasie będą fotki z ostatniego miesiąca :)

Link to comment
Share on other sites

Ciągle wracam do Malej - zwróciłam na nią uwagę rok temu ale Mortes nie chciała mi jej wyadoptować bo jeszcze nie miałam ogrodzenia :D Pamiętasz Iza? Tak widocznie musiało być bo parę godzin później pojawil się wątek Mimi. Mojej kochanej Mimisi.

Dusia przekochana.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani,

Pani Małgosia przesłała nam "zaległą relację" o samopoczuciu ślicznej Dusieńki   Pies

"Dusieńka wróciła do formy po dość nieprzyjemnym wydarzeniu. 
5 marca na wieczornym spacerze, w czasie aportowania suńcia złamała pazur. Stało się to tak niefortunnie, że odłamał cię on całkowicie z zerwaniem łożyska nerwowo-naczyniowego. Wyglądało drastycznie, bo krew kapała, a pazur wisiał przyczepiony do kawałeczka skóry. W pierwszej chwili nie wiedziałam komu pierwszemu udzielać pomocy  :)))  psu czy mężowi. U weta usunięto pazur, wycięto sierść i opatrzono ranę.
Zakaz: biegania, brudzenia i wylizywania.
Nakaz: odmaczania strupa i odkażania, opatrunek na spacery, kołnierz hańby na nieobecność pańciów. Przeciwbólowe i antybiotyk, bo palec obrzmiał i był czerwony.
Udało się bez komplikacji :) po dwóch tygodniach mamy zawiązek czarnego pazurka wokół odrastającego łożyska. 
Dusia grzeczniutko znosiła wszystkie moje manipulacje przy łapce. To było niesamowite w porównaniu do histerii odstawionej u weterynarza :)))
Na zdjęciach widać jaki stylowy wiosenny bucik z balonika nosiła Dusia na opatrunku. Najgorsze dla naszej Iskry z tego wszystkiego było NIEBIEGANIE :( 

Pozdrawiamy z Łodzi" 

6 marca.jpg

11 marca.jpg

20 marca.jpg

Zdjęcie0200.jpg

Zdjęcie0203.jpg

Zdjęcie0208.jpg

Zdjęcie0209.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Cześć,

to ja Dusia-Duszka, Iskra, Mała, Zwariowana Wariatka, Torpeda, Słońce Ty Moje, Chodź Tu Dziabągu Ty Mój Przesłodki, i takie tam... 

Minął rok od "przyszycia" Łaty Na Serca moich pańciów przez Mortes i Usiatą. Łata leży doskonale! 

A tak to się zaczęło: 

Zdj_cie0377kadr.jpg

31 marca 2015 uratowana w Żółtej Strzale Mortes 

 

DSCF3143.jpg

15 maja 2015 gdzieś mnie biorą po negocjacjach z Usiatą 

 

Zdjęcie0587 (Kopiowanie).jpg

dziś :))) 

z "amputowaną" zębami nogą temu gumowemu kurczaku, na kolanie tej, co mnie tam wcześniej trzyma i zabiera gdzieś. 

Kooochaaam człooowieeeki!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dusia :) WITAJ :) Ogromnie się cieszę że udało Ci się w końcu zalogować :) Piękną historyjkę Dusi w pigułce przedstawiłaś :) Aż się popłakałam jak przypomniałam sobie jak wiozłam to maleństwo w żółtej strzale ...takie przerażone , trzęsące ... a tu proszę : taka bestia z niej sie zrobiła ;) Dziękuję Tobie i Twojemu Mężowi za wspaniałą opiekę nad Dusią . I choć wiem że nie zawsze była grzeczna to cieszę się że starczyło wam cierpliwości i tolerancji dla jej wybryków ;)  Pozdrawiam serdecznie z Białogonkowa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwa, wyluzowana psina. A na kanapie - łapki wyciągnięte do tyłu niczym moja Neśka. Taki widok zawsze mnie rozbawia. I mam przy tym pewność, żę pies jest całkowicie zrelaksowany. Dalszego szczęścia maluchu.
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Śliczna malizna w rękach TYCH ludzi  Serducho taaak, ubiegły rok był rokiem fantastycznych domków - najpierw poleciała Dusieńka, a trzy miesiące później także Nesi trafiła się Pańcia o wieeeelkiiiiim serduchu  Serducho  

Ciocie, pojęcia nie macie, jak szczególnie jestem zadowolona z tych Waszych dwóch Domków Stałych, bo i te dwie suńki były szczególne - wrażliwe, zalęknione po przejściach, wymagające bardzo dużych pokładów ciepła i zrozumienia. Obie sunieczki trafiły najlepsze losy na loterii adopcji   0dance30dance3   

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...