Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Dzień dobry cioteczkom,

 

w porozumieniu i w zastępstwie Mortes (jest dziś zaharowana maksymalnie bo Krzyś w szkole) uprzejmie obwieszczam, że Słoneczko może powoli zacząć się pakować  :D jeszcze tylko ciocia Kama202 zrobi wizytę PA i Mała w sobotę zawita w swoim DS w Łodzi :)

Państwo są przemiłymi, spokojnymi, psiolubnymi, dojrzałymi ludźmi posiadającymi ogromne pokłady ciepła dla Słoneczka, co było widoczne podczas dzisiejszego spotkania z Małą. 

 

No to teraz sobie podskoczę, a co! 0dance3.gif0dance3.gif0dance3.gif

 

Edit:

z tej radości to zapomniałam napisać, że Państwo przyjechali na spotkanie z Małą z prezentami - suchą karmą, gryzakami i przysmakami w bardzo dużej ilości :D    

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry cioteczkom,

 

w porozumieniu i w zastępstwie Mortes (jest dziś zaharowana maksymalnie bo Krzyś w szkole) uprzejmie obwieszczam, że Słoneczko może powoli zacząć się pakować  :D jeszcze tylko ciocia Kama202 zrobi wizytę PA i Mała w sobotę zawita w swoim DS w Łodzi :)

Państwo są przemiłymi, spokojnymi, psiolubnymi, dojrzałymi ludźmi posiadającymi ogromne pokłady ciepła dla Słoneczka, co było widoczne podczas dzisiejszego spotkania z Małą. 

 

No to teraz sobie podskoczę, a co! 0dance3.gif0dance3.gif0dance3.gif

O rany,ale cudne wiadomości,też się ogromnie cieszę.Jednak ogłoszenia warto było zrobić i niunia będzie w swoim domku.Trzymam kciuki za dalszy rozwój wydarzeń.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczkom - kibickom serdecznie dziękuję za trzymanie kciuków i upraszam o jeszcze :)

 

O rany,ale cudne wiadomości,też się ogromnie cieszę.Jednak ogłoszenia warto było zrobić i niunia będzie w swoim domku.Trzymam kciuki za dalszy rozwój wydarzeń.

Ciociu Anulo, toteż zawsze robimy psiakom ogłoszenia, zazwyczaj dużo wyróżnionych więc może dlatego te dobre domki stosunkowo szybko znajdujemy. Dziękuję za kciuki dla Słoneczka i proszę o jeszcze troszkę :)

 

(od jutra ogłoszenia Małej będę przerabiać dla Pucusia - Białogonka, niech kolejny psiak korzysta)

Link to comment
Share on other sites

Jak fajnie, niech się Słoneczkowi dobrze wiedzie w nowym domku.

 

Na jakieś szczesliwe wątki trafiam. Słoneczko będzie miało dom, Mimisia u mnie jeszcze Brunkowi coś super trzeba znależć.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry cioteczkom,

 

w porozumieniu i w zastępstwie Mortes (jest dziś zaharowana maksymalnie bo Krzyś w szkole) uprzejmie obwieszczam, że Słoneczko może powoli zacząć się pakować  :D jeszcze tylko ciocia Kama202 zrobi wizytę PA i Mała w sobotę zawita w swoim DS w Łodzi :)

Państwo są przemiłymi, spokojnymi, psiolubnymi, dojrzałymi ludźmi posiadającymi ogromne pokłady ciepła dla Słoneczka, co było widoczne podczas dzisiejszego spotkania z Małą. 

 

No to teraz sobie podskoczę, a co! 0dance3.gif0dance3.gif0dance3.gif

 

Edit:

z tej radości to zapomniałam napisać, że Państwo przyjechali na spotkanie z Małą z prezentami - suchą karmą, gryzakami i przysmakami w bardzo dużej ilości :D    

Mam strasznego "cykora" przed tą wizytą, bo to wielka odpowiedzialność. Czekam na wskazówki na co zwracać uwagę i jak pokierować rozmową. Ze swojej strony widzę, że Mała to terierek i cechy tej rasy pewnie się jeszcze ujawnią :) .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jutro... jutro,,, już jutro... kochana ciocia Kama202 odbędzie wizytę PA w (bardzo) potencjalnym DS Maluszki. Ciociu - dziękujemy serdecznie 0heart.gif0heart.gif (było mi bardzo, bardzo miło Ciebie poznać :))

 

Cioteczki - kibicki - Wy wiecie ...trzymamy kciuki ...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jutro... jutro,,, już jutro... kochana ciocia Kama202 odbędzie wizytę PA w (bardzo) potencjalnym DS Maluszki. Ciociu - dziękujemy serdecznie 0heart.gif0heart.gif (było mi bardzo, bardzo miło Ciebie poznać :))

 

Cioteczki - kibicki - Wy wiecie ...trzymamy kciuki ...

Mnie również było miło Usiatko :D. Już jestem umówiona na godzinę 18- tą jutro. edit. ja nie mam takich emotków :(

Link to comment
Share on other sites

Słoneczko, pakujemy walizeczki  :D po wizycie PA zapadła wspólna decyzja - pozytywna dla przyszłych Państwa Małej i w piątek po południu Izunia wyda Maluszka do Jej nowego domciu   :)

 

To sobie znowu podskoczę, a co! 0dance3.gif0dance3.gif0dance3.gif

 

Mamy świadomość, że Maluch zakochany w Martynce może ciężko przeżywać rozstanie z Nią, ale i Państwo są tego świadomi dlatego chcieli Maluszka już w piątek, aby pomóc Jej zaaklimatyzować się. Kciuki cioteczek dalej potrzebne i prosimy o nie serdecznie 0vishenka_33.gif

 

Cioci Kamie202 pięknie dziękujemy za pomoc w wykonaniu PA, gdyż nie jest to specjalnie wdzięczne zadanie, Elu 0heart.gif0heart.gifflower.gifflower.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...