Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ulv, rozmawiałam z wetką mojego psa, i opowiedziałam jej historię Rudzi, zgodziła się na to, aby powiesić ogłoszenie u niej w przychodni, jeżeli ktoś będzie zainteresowany Rudzią to jej chorobę wyjaśni tak, aby nie odstraszyła potencjalnych opiekunów. Mi też opowiedziała kilka szczegółów i w zasadzie stwierdzam, ze nie ma się czego bać. W końcu ludzie też na to chorują i żyją... i nie usypia sie ich, prawda? Z psami tak jak z dziećmi, cały czas się trzeba nimi zajmować...Dobrze, ale wracam do tematu...Będę wdzięczna Ulv, jeżeli zaproponujesz jakieś zdjęcia dla Rudzi i może jakiś tekst? Chociaż myślę, że ten o wytartym futerku jest dziełem sztuki :loveu: Jeżeli będzie taka możliwość, to prosiłabym, abys skontaktowała sie ze mną do południa w celu ustalenia szczegółów:roll:

Link to comment
Share on other sites

Bo ciocia ulv aparatu nie ma to i chwalic się nie chwali rudą... bo czym? że mi zeżarła kocie jedzenie? że ukradła psztet i nie oddała? że wlazła na biurko i myszkując za smakołykami zrzuciła kubek z kawą na buty i w to jeszcze nowiutki film na dvd...? :mad:

...aha, nie wiem, czy już pisałam- Ru bardzo ładnie prosi o spacerek. tylko, że jak jej sie nie wyprowadzi NATYCHMIAST- to staje jak najbliżej nogi "wyrodnej cioci", robi siku i pędem wieje pod łóżko....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Bo ciocia ulv aparatu nie ma to i chwalic się nie chwali rudą... bo czym? że mi zeżarła kocie jedzenie? że ukradła psztet i nie oddała? [B]że wlazła na biurko i myszkując za smakołykami zrzuciła kubek z kawą na buty i w to jeszcze nowiutki film na dvd...? :mad:[/B]

...aha, nie wiem, czy już pisałam- Ru bardzo ładnie prosi o spacerek. tylko, że jak jej sie nie wyprowadzi NATYCHMIAST- to staje jak najbliżej nogi "wyrodnej cioci", robi siku i pędem wieje pod łóżko....
[/quote]
nie mów, że Ci zalała DVD?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Tylko jeden film, na swoje szczęście... :angryy:ja nie mam odtwarzacza jako takiego, bo nie mam TV... ;) I tak dobrze, że nie wylała np. kawy na klawiaturę do kompa.
[/quote]
no to chwała-bo już myślałam, że DVD zalane a to płyta ! no a klawiaturka to też niezły wydatek-jaby zalała-co taki mały ramol po stołach włazi jak kot-do czego to podbne Ulv?:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Tylko jeden film, na swoje szczęście... :angryy:ja nie mam odtwarzacza jako takiego, [B]bo nie mam TV...[/B] ;) I tak dobrze, że nie wylała np. kawy na klawiaturę do kompa.
[/quote]
[B]Ulv jest TV-tylko Warszawa-ale może jakaś dziewczyna z dogo, z którymi się znajomisz jeździ czasem do Ciebie zobacz, za 50 zł, dobry sprzęt za pare groszy:oops::[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103978[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Ea tam, przeżyję, a jak jest fajny film to się zabieram do ciotki ;) Taki ze mnie niewspółczesny człek :evil_lol:
... no i mam czas dla paszczy i dla dogo, a nie telenowele ogladam... :evil_lol:[/quote]
a jakbyś miała to byś oglądała? nie pisz, że nie! skromnisio moja kochana zdepresjonowana:evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moje słodkie śpiace "staruszątko" Pałek:

[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/5676/agf00003hs7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9816/agf00004xjh8.jpg[/IMG]
...w tle ryża łobuzica ;)

Śpimy "na sardynkę", czy też pańcia wreszcie ubiła bandytów? :evil_lol:
[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/3285/agf00006tg4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...