Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']tzn baffi, ja zalicytowalam a potem tu weszlam i zobaczylam ze Ty podalas link. jesli uwazasz ze to nie fair, to zaraz sié wycofam (dostalam taká opcjé).[/quote]
przecież obydwie chciałyśmy kupić tę karmę dla Rudzi... nic się nie martw kochana, nie widzę powodu abyś miała się wycofać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie lubię pisać na wątkach gdzie mnie nikt nie zna (jestem cichym podglądaczem:)), ale po prostu nie wytrzymuję!
Co z Rudzią? Co z tą panią z Allegro? Domek wypalił?

Litościiii, takie wiadomości, a żadna ciotka nie raczy napisać co z tego wynikłoo!

Link to comment
Share on other sites

Ano bo właśnie.... :oops: domek jest fajny.... tylko ja teraz mam problem :oops: chyba sie przywiązałam strasznie do tej rudej złodziejki, no i martwię się, jak Rudziolinda zniesie rozstanie po ponad 7 miesiącach....

Muszę dziś się zdeklarować, buuuu....

Link to comment
Share on other sites

Ooo, a takiej odpowiedzi to się nie spodziewałam..
Kochany Rudasek, jakkolwiek by nie było, będzie miała dobrze. Ulv, nie zazdroszczę podejmowania takiej decyzji.

A swoją drogą to Rudzinka teraz taka łamaczka serc:evil_lol: jeszcze będą się bić o tą, której to niby nikt nie chciał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, ale ma aktualnie na koncie kolejną, już drugą, książkę z biblioteki utopioną w sedesie... :mad::mad::mad:

Boziu, muszę wziąć telefon i zadzwonić... i nie wiem, co powiedzieć.... :placz: ja się nie nadaję na takie długie tymczasowanie :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

No i nie zadzwoniłam, bo telefon zgodził się na jedno połączenie- do weta akurat, a potem "poszedł" sobie i teraz się suszy... :oops: Słuchajcie- co grozi za morderstwo Kra w afekcie? Bo jestem coraz bliższa... para mi uszami normalnie wylatuje....

Link to comment
Share on other sites

No i ru miała pojechac i nie pojechała... rozłożyła się :-( Rano była bardzo niewyraźna, miała wysoki cukier, zsikała się na łóżko i na posłanie Kra. Po insulinie cukier spadł, ale Ru mi się ciągle nie podoba... :shake: Była na badaniu krwi, czekamy na wyniki, jeszcze jej zrobię mocz, bo sika jak hydrant. Martwię się.... :-(

A pani super, skoro się nie zniechęciła tym co ujrzała- siku na łóżko, na posłanko, popis u weta.

Do tego na oczach pani nasikał w przedpokoju Gucio, a Kra i Pałek urządziły koncert do spółki z Pikulinką.... :evil_lol: Świry :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...