Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na mnie:p

Słuchajcie, czy to ma byc jakis urok? Juz myślałam, że jak biorę psa niewidemego i stareńkiego to będzie spokój chociaż trochę.... a skąd. Ru stworzyła idealny komplet do Pałka i KrAksy. Włazi wszędzie, na biurko, na stół, na komputer. Wczoraj zwędziła kotu żarcie z blatu w kuchni... :mad: Łobuzuje ile wlezie- a potem smyk pod kołdrę i udajemy, że te śmieci to się same po domu rozlazły...

Link to comment
Share on other sites

Wstrętna i ohydna :evil_lol: Drze sie na biednego psa.... a to za kałużę w przedpokoju (przecież biedny pies był goodzinęęę teeemuuuu), a to za smieci rozwleczone po domu, a to za zżeranie pyszności na trawniku... Ostatnio ta koszmarna pani to w ogóle z dzioba psu wyjęła zdobycz...:mad: No jeden wielki terror!!!!


P.S. Zajrzyj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100673[/URL] :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Wstrętna i ohydna :evil_lol: Drze sie na biednego psa.... a to za kałużę w przedpokoju (przecież biedny pies był goodzinęęę teeemuuuu), a to za smieci rozwleczone po domu, a to za zżeranie pyszności na trawniku... Ostatnio ta koszmarna pani to w ogóle z dzioba psu wyjęła zdobycz...:mad: No jeden wielki terror!!!!


P.S. Zajrzyj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100673[/URL] :-(
[/quote]
zapomniałaś dodac: "i siedzi nocami na dogo:evil_lol:"

P.S. włąśnie się wisałam Ulv:placz:-ta też zaraz umrze:shake:już to czuję:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
No własnie siedzi i spać psu nie daje...

A babcia umrze, jeśli jej nikt nie pomoże.... :shake: Nienawidzę kiedy takie starowinki ląduja w schronie, zamiast pupcie na kanapie grzać, albow koszyczku...
[/quote]

siedzi nocna Ulv:evil_lol:wytrwale:evil_lol:

tamta babcia:-(-ludzie to szuje bez serca-ile takich staruszków ląduje jak śmiec na ulicy włącznie z moich Dyziem maleńkim-co za larwy pospolito debilne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Zaraz ide spać :eviltong:

A co do tych..... [B]ameb emocjonalnych[/B] :angryy:..... oby im sie to odpłaciło w przyszłości :mad:
[/quote]
ja chyba też nieśmiało:eviltong:
ja to nazywam również:[B]"atrofia mózgowo-sercowa"[/B]:angryy:-na pewno powraca co zrobili celowo i świadomie

Link to comment
Share on other sites

Madzia, Ty wiesz... Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy! :mad: Nie raz się o tym człowiek przekonał. :diabloti:

PS Ty, ta Ruda to jakiś kurde robocop czy jak? Może ona ma coś tam w środku ze stali? :evil_lol:

PS 2 - Sorry za prywatę, ale moja bytność netowa nie pozwala na wywody na gadulcu: Ciotka, masz do opchnięcia jakie zioło na oskrzela? :diabloti: Wiesz jak ze mną - jak nie urok to sr.aczka... :angryy: Ale przynajmniej wygrałam z dziekanatem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Jak wpadniesz to Ci cóś wymodzę ;)

Ruda jest faktycznie stalowa- wiecie ile czasu "babci" zajmuje rozprawienie się z dużym suszonym świńskim ryjkiem? 2 minuty... :-o[/quote]
to babcia ma napewno kły ze stali:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Doszło doszło :multi:
Wet kręci nosem na sterylkę... ale jeszcze chyba zrobimy badanie Rudziowego serduszka i zobaczymy :p

Ru to bardzo wybiórczo uważny pies. Jak cos chcę od niej, to śpi jak kamień i chrapie... ale wystarczy żebym tylko wzięła sobie coś do jedzenia, to sie natychmiast budzi i pędzi uprawiać żebractwo... :cool3: Nawet jesli usiłuję jeść to cichutko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Doszło doszło :multi:
Wet kręci nosem na sterylkę... ale jeszcze chyba zrobimy badanie Rudziowego serduszka i zobaczymy :p

Ru to bardzo wybiórczo uważny pies. Jak cos chcę od niej, to śpi jak kamień i chrapie... ale wystarczy żebym tylko wzięła sobie coś do jedzenia, to sie natychmiast budzi i pędzi uprawiać żebractwo... :cool3: Nawet jesli usiłuję jeść to cichutko...[/quote]

huehuehue :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...