Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulvhedinn']
Komp udało się reanimowac (dzięki synowi Biankowemu:lol:), mam nadzieję że wytrzyma trochę... chociaz tak jak pisze Rebelia, to niestety bardzo minimalistyczny sprzęt...:shake:
[/quote]
no i znów Ulv się wali?:-(ostatnio też była reanimacja-laptopik się by przydał-a może teraz rekalmują w tv-podpiszesz umowę na 2 lata i dostajesz laptopa? to dobre-bo nie trzeba kasy wykładac a sprzęt masz do tego porządny-na usługi internetowe-bo ten się zwali całkiem niebawem-ja Ci to przepowiadam:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jasne- juz je pożarła ;) Jeszcze szukamy odpowiedniego kubraczka, więc to będzie taki spóźniony prezent... Aha- i jako frykasy dostały z Pałkiem po torbie RC dla... yorków :evil_lol:- z pożartych próbek wynikło, że to im najbardziej smakuje...

Rudencja czuje sie wyśmienicie, cukier grzecznie w normie. Przy pobieraniu kropelki do glukometru nieodmiennie robi raban "aaaaa!!!! mordują!!!!!!!" i kłapie zębiskami (bardzo zdegustowana, że ciotka sobie z zębisk nic nie robi;)).
W ogóle zgłoszę reklamację w schronisku- to miał byc piesek stary (17 lat jej dali, hahahaha), spokojny, cichutki i mało ruchliwy... a nie owsik i torpeda :mad: A spacery z Rudą to biegi z psem gończym;) O tym, że mi po meblach skacze, na biurko włazi i kradnie na potęge nie mówię. Aaa- i bardzo groźnie poszczekuje, kiedy uzna, że ciotka jest zagrożona :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Ja nie śpie, bo raz ze jestem zła, dwa- boli mnie paszcza, niepotrzebnie łaziłam po zimnie i w ogóle.... :angryy:
[/quote]
ja również jestem angry, paszcza na szczęście nie boli, bo siedzę ze swoją watachą:evil_lol:do tego "w ogóle" jak dołączyc to też::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Chodź pójdziemy i zrobimy coś komuś.... jest trochę wstrętnych ludzi na świecie, nie? Uczyńmy świat piekniejszym :diabloti::mad:
[/quote]
dobra, szykujmy armor w takim razie:knuje:i nakopmy do doopy komu trzeba:evil:-świat jest niedoskonały-trzeba go stale poprawiac ale co poprawisz, to za minutę jeszcze gorzej:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
[B]Hmmm... mam kukri i łuk, może być? I sax, ale niewykończony... Miecz i topór ciągle w sferze marzeń :roll:[/B]
...no właśnie, zatkasz jedną "dziurę w rzeczywistości", a nastepne się juz mnożą...
[/quote]
na początek dobre i to:diabloti:można zrobic zatrute strzały ewentualnie do kompletu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...