Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma :lol:
W najbliższym czasie zrobimy badanie serduszka owsikowego:evil_lol:

W ogóle, to jak zabierałam Ru, to sobie pomyslałam, ze będę miec w końcu w domu spokojnego psiaka, a jak wyszła cukrzyca to już w ogóle (zazwyczaj zwierzaki z cukrzycą są lekko senne, spokojne...). a guzik!!!!! To jest następne ADHD do kompletu!!!!! Na spacerze zachowuje się jak pies gończy na tropie (pędzi do przodu tak, że zawisa na obroży, a ja wcale wolno nie chodzę :evil_lol:). Minutę toto spokojnie nie ustoi, nawet jak czekamy na zielone światło na pasach, to się wierci i popiskuje, żeby już iść ;) Wszędzie wlezie, wszystko sprawdzi, w sklepie zoo zawsze coś wycygani, u weta koniecznie musi sprawdzic kąty, no owsik, autentyczny OWSIK!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Nie wiadomo :evil_lol: Początkowo oceniono ja na 15-17 lat i z wierzchu faktycznie tak wyglada... ale zęby i zachowanie ma max. 8-letniej panienki:cool3: Może ja z dwóch psów zrobili? Wiecie- na środek z młodego psa naciągnieta skóra starego.... :eviltong:[/quote]

Yyyyy:evil_lol:
15-letni pies tak się nie zachowuje:lol:

Link to comment
Share on other sites

Bo ciocia ulv jest głeboko obrażona na Rudą ;) Ruda z Kraksą dopracowały podział ról i teraz jak trzeba coś otworzyc siłą to działa Aksa, a jak ściągnąć z góry, to Ruda. A Pałek zapałek pomaga :mad: I w ten sposób ostatnio pozbyłam się np. bułek, masła, jajek (a właśnie, one tłuką jajka i wypijają środek :-o) cukru, płatków i mleka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Bo ciocia ulv jest głeboko obrażona na Rudą ;) Ruda z Kraksą dopracowały podział ról i teraz jak trzeba coś otworzyc siłą to działa Aksa, a jak ściągnąć z góry, to Ruda. A Pałek zapałek pomaga :mad: I w ten sposób ostatnio pozbyłam się np. bułek, masła, jajek (a właśnie, one tłuką jajka i wypijają środek :-o) cukru, płatków i mleka....[/quote]
Czyli ulv kolejny raz zostaje bez kolacji:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że minimalnie to z 600 zł trzeba policzyć, ostatni jej komp był w okolicach 400 zł, z tego co pamiętam i nie dziwne, że długo nie pożył, bo już wtedy (jakieś 1,5 roku temu) to było minimum z minimum. :shake: Tylko wtedy tego kompa składał mój TZ, w tej chwili to już niestety niemożliwe, ma inną pracę i praktycznie jeśli ma jakiekolwiek wolne to śpi. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...