Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ano Piesiasta spędziła u mnie ostatnie dwa tygodnie, bo jej Pani jest w szpitalu... jest baaardzo grzeczna i wzbudza ogólny entuzjazm gości ;) I nawet usłyszałysmy na dworze juz trzy razy "o jaka śliczna psina"... :eviltong:

A w takich nieprzystojnych konfiguracjach śpię sobie z Pałkiem (bez obawy, miłośc Pałka i Piesi, acz gorąca i trwała, jest całkowicie platoniczna :lol:)

[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4171/agf00014fp6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Śpiący nietoperz:
[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/277/agf00001al2.jpg[/IMG]

"Ktoś śpi w moim łóżeczku...."
[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8812/agf00002oy5.jpg[/IMG][/quote]
Zaraz widac kto w tym domu rządzi!
A mówia że teoria domnacji Fishera juz nieaktualna.....

Link to comment
Share on other sites

ulv, dostałam takie zapytanie z allegro:
"Treść wiadomości:
hej, mam kilka pytan: czy Rudzia znosi towarzystwo kotow, czy stresuje ja jazda samochodem, czy ma chorobe lokomocyjna jak duza dokladnie jest Rudzia- ile mniej wiecej wazy... byc moze moglabym zaoferowac jej dom ale mam kaprysna, leciwa kotke w domu i tryb zycia wymagajacy niekiedy podrozy samochodem... pozdrawiam Katarzyna"
Odpisałam, że skontaktuję się z Tobą i że najlepiej, by ta osoba zadzwoniła na Twój numer (podany przy aukcji).

Na priv wysyłam Ci maila do tej pani, jesli chcesz odpisać.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy, a nóż ta pani okaże się wymarzoną pania Rudencji :cool3: chociaz trudno nie liczyć się z możliwościa, że zostanie mi się kolejny "tymczasowieczny" psies...

Jeśli chodzi o okrywanie, to Ru potrafi sobie znakomicie radzić sama :eviltong: jak jej nie widać, to trzeba zawołać, albo zaszeleścić jedzeniem i zaraz któryś pagórek kołdry ożywa, ujawniając "zawartość" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Zobaczymy, a nóż ta pani okaże się wymarzoną pania Rudencji :cool3: chociaz trudno nie liczyć się z możliwościa, że zostanie mi się kolejny "tymczasowieczny" psies...

Jeśli chodzi o okrywanie, to Ru potrafi sobie znakomicie radzić sama :eviltong: jak jej nie widać, to trzeba zawołać, albo zaszeleścić jedzeniem i zaraz któryś pagórek kołdry ożywa, ujawniając "zawartość" :evil_lol:[/quote]
Podoba mi się określenie " tymczasowieczny ' :cool3:
Też mam parę takich sztuk :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...