Jump to content
Dogomania

Maksio staruszeczek -nasz skarb za TM


dorcia2

Recommended Posts

Co u naszego Maksika słychać? OLX wyróżniłam i przeniosłam na Wrocław.Może tam się trafi Maksikowi jakiś fajny domek.

Czy Maksik ma jeszcze tableteczki? Jeżeli się kończą to trzeba kupić w Lecznicy i wziąć fakturę na Fundację.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przyszedł arthrovet plus dla Maksia szafirko podaj mi dane adresowe do wysyłki.Czy je wyślę jutro,czy w poniedziałek to będą w przyszłym tygodniu ok. czwartku,piątku.Tak więc, ewentualnie dobierz jeszcze tabletki u weta żeby była ciągłość

Link to comment
Share on other sites

Maksiu robi się coraz bardziej skocznym psiakiem :) Nie wiem, czy to zasługa athrovetu, czy tego, że już nie marznie, bo słoneczko przygrzewa. Dzisiaj po kąpieli dostał przysmaki w nagrodę za to, że był dzielny. Trzepocząc uszami wylał chyba połowę wody z wanny haha! Na zdjęciu wsuwa ciasteczka :) Założone ma ubranko od Anuli, żeby go nie przewiało.
(Muszę chyba sobie sprawić jakiś inny aparat, bo mój nie nadąża za Maksikiem)

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie cieszę się,że szafirka zgodziła się przyjąć Maksika do siebie.Nawet jak nie znajdzie domku tak szybko to nic takiego,wiem i jestem szczęśliwa,że Maksik ma bardzo dobre warunki w Hoteliku.A kubraczek nie za mały dla naszego maluszka (kupiony na oko)?SZAFIRKO DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MAKOSIKIEM.

 

A to nasz śliczniutki staruszeczek Maksik w całej okazałości.

 

589f78a0f7166daemed.jpg

 

fd683eee85b55724med.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oko masz idealne Anulka, pasuje jak ulał :) Dobry pomysł był z tym szamponem. Po kąpielach Maksiu ma już całkiem inną sierść. Co prawda ma jeszcze łupież, ale pod dłonią włos jest miękki i tak nie wylatuje. Maksik lubi jak się go tarmosi za uszami i na szyi, mruszy wtedy :)

Link to comment
Share on other sites

To fajnie,że w miarę trafiony kubraczek.Z tego co wiem i widzę u nas, to jamniczki zasuwają na ulicach w ubrankach,widocznie te psiaki potrzebują ciepła.U nas na osiedlu sąsiedzi mają jamniczka starszego,z wypowiedzi Pani wynika,że jamniś całą zimę wyleguje się przy kominku na owczej skórze i najlepiej mu odpowiada jak jest opatulony w kocyk,a łóżko sypialne jest przeznaczone dla trójki,to coś w tym jest.Fajnie,że szampon zadziałał i sądzę,że łupież z biegiem czasu minie.A jak uszka Maksika? Wreszcie Maksik jest dopieszczony,gro psiakom sprawia przyjemność mizianie za uszami.Moje psiaki też bardzo to lubią i w tym momencie wydaje mi się,że są szczęśliwe,zadowolone.

Szafirko,a co myślisz o podawaniu Maksikowi Olekardinu 3+6+9+E. Jest to specyfik bardzo dobry na sierść tj.m.in.na poprawę sierści.Kupuje się go w Aptece,są to kapsułki,koszt około 25,00zł zależnie od Apteki.Ja miałam na tymczasie sunię-Cecylkę, wyłysiałą,z łupieżem, chorą na Cuschinga i po tym sierść migiem zaczęła odrastać i skóra zrobiła się zdrowa.Sunia łykała jedną kapsułkę dziennie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wpłynęły dla Maksiulka pieniążki z bazarków  od Bogusik i Hope2

dziękuję ślicznie w imieniu naszego dzidziusia

 

161,00-bazarek Maksia i sprzedaż fant.od Anica-Hope2-18/03/15

187,54-bazarek Maksia i Lusi Bogusik-18/03/15

 

Maksiulinek ma na koncie 1197,95 + pieniążki na koncie fundacyjnym

Link to comment
Share on other sites

wpłynęły dla Maksiulka pieniążki z bazarków  od Bogusik i Hope2

dziękuję ślicznie w imieniu naszego dzidziusia

 

161,00-bazarek Maksia i sprzedaż fant.od Anica-Hope2-18/03/15

187,54-bazarek Maksia i Lusi Bogusik-18/03/15

 

Maksiulinek ma na koncie 1197,95 + pieniążki na koncie fundacyjnym

 

Wspaniale,że Maksiu nareszcie finansowo jest na tak dużym plusie :)

Potwierdź kochana jeszcze na bazarkowym,to bede mogła już go zamknąć
 

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale!  fakt! ale to tylko zasługa Twoja Bogusiu i Anuli, tak naprawdę! wielki cmok 12.gif

 

to prawda , bez Was dziewczynki finanse Maksia byłyby kiepskie

 

Szafirko, dziękuję za wspaniałą opiekę nad Maksikiem

 

co należy zrobić:

badanie tarczycy, myślę że wizyta u okulisty z tą zaćmą też by się przydała

Haniu, pytałaś lekarza o Karvisan, czy aby nie działa niekorzystnie na nerki ?

 

przy następnej wizycie u lekarza weź fakturę na :

 

Fundacja SOS dla Jamników

Karolkowa 80/82/22

01-193 Warszawa

NIP: 527-27-03-913

do Fundacji będziemy przesyłać skan fv i pocztą oryginał

 

Maksik cudnie wygląda po kąpieli

Link to comment
Share on other sites

Byłam u weterynarza dzisiaj, umówiłam się na sobotę na pobranie krwi do badania tarczycy. Pomylmy, czy okulista jet potrzebny, ponieważ zaćma towarzyszy wielu staruszkom i nie jest to do wyleczenia, jedynie przeszczep soczewki. Maksik daje sobie radę, poznał już teren, chodzi bez  smyczy i widać, że już czuje się pewnie. Po za tym to nie jest tak, że jest ślepy. Zamówiłam ten proszek na zęby. Pani weterynarz proponowała, żeby zwiększać odległości między podawaniem antybiotyków na zęby, gdyż jak by nie było każdy antybiotyk obciąża organizm, a proszek może również wspomóc. Skończył się fortekor i Maksiu dostał za darmo ludzki odpowiednik tego leku po innym psiaku (wspominałam o tym z 2 tyg. temu). Karsivan nie szkodzi nerkom. W sobotę wezmę fakturę na fundację i wpiszę wszystko to, co do tej pory zakupiłam u weterynarza. Maksiu odkrywa się z kocyka, a w ubranku raczej nie czuje się konfortowo. Myslę, że jest mu ciepło, wiec reaguje w ten sposób. Nawet uszy ma cieplutkie.

Link to comment
Share on other sites

zaćma towarzyszy wielu staruszkom i nie jest to do wyleczenia, jedynie przeszczep soczewki.

 

 

myślałam o kroplach przeciw zaćmowych, które mogą spowolnić rozwój zaćmy.,. ale o to można faktycznie zapytać lekarza prowadzącego
 

Myslę, że jest mu ciepło, wiec reaguje w ten sposób. Nawet uszy ma cieplutkie.

 

 

Maksiulek wiosnę poczuł
 

Banerek na prośbę cioteczki Anuli:

 

 

banerek cudny, dziękuję  :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jeszcze jest mój telefon na Wrocław ,to też nikt nie dzwonił :(

te zdjęcia, które ostatnio robiła Szafirka są dobre (słodkie) :)

Anica,telefon zmieniłam na szafirkę,ponieważ szafirka ma Maksia u siebie i może o nim powiedzieć o wiele więcej niż my.

 

 

Od: wczoraj
Do: 25 kwi

199761631_1_94x72_starszy-jamnik-maksio-
Starszy jamnik-Maksio szuka domu

Za darmo

  1
 
Wyróżnione do 20 kwi
 
Statystyki:
  Wyświetleń: 2725
  Tel: 69
  GG: 0
  Skype: 0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...