Jump to content
Dogomania

Depresja i załamanie poszły precz, Elmo już w DS w Krakowie


Gabi79

Recommended Posts

Gabrysiu pięknie opisałaś wieści z domku:) Ja tylko dodam że Państwo zakochali się w Elmusiu od
pierwszego wejrzenia a podczas rozmowy tak pięknie o nim mówią :).Nawet dziadek pozwolił Elmo zająć swoje łóżeczko i cała rodzinka jednogłośnie stwierdziła że to pies kanapowiec. Uwielbiam takie wiadomości!!!!! Jutro umówiłam się z Państwem na telefon i napiszę jak minęła pierwsza noc :)

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu pięknie opisałaś wieści z domku:) Ja tylko dodam że Państwo zakochali się w Elmusiu od
pierwszego wejrzenia a podczas rozmowy tak pięknie o nim mówią :).Nawet dziadek pozwolił Elmo zająć swoje łóżeczko i cała rodzinka jednogłośnie stwierdziła że to pies kanapowiec. Uwielbiam takie wiadomości!!!!! Jutro umówiłam się z Państwem na telefon i napiszę jak minęła pierwsza noc :)

 

Wiolu, ja tylko przekazałam to, co mi powiedziałaś.

 

Ludzie wspaniali, a Elmuś kochany i bardzo dzielny!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bym dała nowemu domkowi co najmniej tydzień, dziesięć dni-wcześniej, moim zdaniem, nie ma sensu. Musi minąć trochę czasu, żeby Elmo ochłonął, a domek też musi odsapnąć i przejść na tryb normalnego funkcjonowania, żeby mógł spokojnie psiaka w różnych sytuacjach poobserwować

Link to comment
Share on other sites

Dziś w rozmowie telefonicznej z Wiolą policzyłyśmy psiaki od Wioli i Lindy, które przeszły przez ręce Makili i znalazły nowe życie. I obie stwierdziłyśmy, że to niezły wynik i że Makila przynosi im szczęście :) Elmusiu, bądź szczęśliwy!

 

O ile dobrze kojarzę szczęście uśmiechnęło się do:

 

Alfika,

Orzeszka,

Tosi,

Frigusia

Elmo

 

Czy kogoś pominęłam?

Link to comment
Share on other sites

Dziś w rozmowie telefonicznej z Wiolą policzyłyśmy psiaki od Wioli i Lindy, które przeszły przez ręce Makili i znalazły nowe życie. I obie stwierdziłyśmy, że to niezły wynik i że Makila przynosi im szczęście :) Elmusiu, bądź szczęśliwy!

 

dubel

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu,popraw kochana jakoś ten tytuł wątku.Jak teraz przeczytałam,to mało zawału nie dostałam,bo myślałam,że jest źle...

 

..

Elmo. Pierwsze chwile w nowym domu. Załamanie i depresja...

..

 

Faktycznie, całość się nie wyświetlała dopóki się nie weszło na wątek i można było dostać zawału.

 

Bardzo przepraszam za zmyłkę, tytuł całkiem zmieniłam

Link to comment
Share on other sites

Dostałam  piękne zdjęcie ze spacerku Elmusia:) Gabrysia za niedługo nam je tu wstawi:) Zadzwoniłam dzisiaj do Państwa i powiedzieli że Elmuś pięknie przespał noc z panem na łóżeczku :) a pysio miał  cały czas na nogach pana. Dzisiaj został na godzinkę sam w domku troszkę popiskiwał ale nie było tak źle. Elmo wcale nie interesuje się ogonkiem ani razu nawet nie próbował biegać czy gryźć go. Domek twierdzi że psiak jest CUDOWNY i czekał właśnie na nich!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...