Jump to content
Dogomania

Depresja i załamanie poszły precz, Elmo już w DS w Krakowie


Gabi79

Recommended Posts

Ojej, niedobrze :( Czy to przejaw młodzieńczej energii i głupkowatości smarkacza czy raczej destrukcyjne zachowania spowodowane stresem?

 

Ja stawiałbym na "młodzieńczą energię i głupkowatość smarkacza"

Elmo według mnie nie jest psem zestresowanym. Jest wesoły i skory do zabaw.

Szkoda tylko, że taką formę zabawy sobie upodobał. Myślę, że energia go rozpiera.

Inne psy teraz jak jest zimno to szybko wracają do domu i Elmo z nimi. Sam nie chce zostawać w ogrodzie.

Myślę, że gdyby mógł więcej się wyszaleć w ogrodzie z innymi psami to w domu byłby spokojniejszy.

Link to comment
Share on other sites

masakra..... współczuje wam i psince. Kalece umysłowej,która doprowadziła do sytyacji, życie samo się odpłaci,

 

Głupio z powodu materaca i zachowania Elmo :( Wiola dzwoniła, jak się domyślacie, loty odwołane, może będzie w czwartek.... Ja bym sie zdecydowałą go już ogłaszać, żeby go ktoś zaczął od razu układać i uczyć co wolno, a co nie. Wiola przyjedzie pewnie i tak wczesniej niż ktoś się będzie chciał umówić na wizyty... Napiszę do niej z zapytaniem

Link to comment
Share on other sites

Byłam tam z elik- po drodze byłyśmy świadkami potrącenia pieska przez auto. Zgarnęłyśmy go z pobocza i zakrwawione wiozłyśmy do weta. Niestety, nie zdążyłyśmy-psiunio zmarł na rękach elik

 

O rany, biedny piesio. 

 

Nawet nie chcę sobie wyobrażać, co przeżyłyście. 

 

Napisałam sms, czekam na odp.

 

Ok. czekamy. Tylko nie wiem, jak u Elmo z utrzymaniem czystości.

 

Wiola mi napisała smsa, żeby ruszać z ogłoszeniami. Napisałam do Makili jak z utrzymywaniem czystości.

 

Poczekajmy może dzień, dwa na odp.

 

Oto uzupełniony tekst:

Elmo to wesoły, przyjazny wobec całego świata średniej wielkości piesek.

Jest młody, ma około 1,5 roku.

Niestety miał pecha, został  wyrzucony na ulicę, jak zbędny przedmiot.

Trafił do przytuliska. Na początku nie rozumiał, co to za miejsce, miał do towarzystwa psiego kolegę, z którym bardzo się zżył. 

Jego psi przyjaciel został adoptowany i Elmo bardzo to przeżył.

Z dnia na dzień był coraz smutniejszy.

Jego jedyną radością stał się kontakt z wolontariuszkami, spacery, zabawy.

Codzienny powrót do boksu, był, jak wyrok.

Elmo popadł w depresję. Stres, zniechęcenie  i pobyt w boksie spowodowały, że zaczął gryźć swój ogon, nie chciał jeść.

Mogło dojść do tragedii, na szczęście Elmo dzięki wolontariuszkom zamieszkał w domu tymczasowym.

Od razu skradł serce swojej opiekunce. Okazało się, że jest kochanym, towarzyskim psiakiem, który najbardziej na świecie kocha człowieka, głaskanie,  przytulanie oraz zabawy z innymi psami.  

Elmo to taki trochę rozbrykany psi dzieciak. 

Potrzebuje kogoś, kto poświęci mu wiele uwagi i nauczy dobrych manier.

Jest zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany.  Utrzymuje czystość w domu.

Czeka na kogoś, kto da mu dom, otoczy opieką, by już nigdy nie spotkało go nic złego.

Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej, w trosce o dobro pieska.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ślicznie wyszło, niech akcja rusza :) Elmo i wszystkie psiaki z azylu (które dają się spacerować) są  często wyprowadzanei każdy z nich wie, że na spacerku trzeba zrobić swoje. Zawsze wiedział to i Elmo. U mnie w domu, niczego nie oznaczył. Zanim Wiola wróci, jeśli tylko będzie coś, to podaję mój nr 600 600 786, żeby było szybciej.

Link to comment
Share on other sites

witajcie, wreszcie doczytałam wątek, Elmo jest taki śliczny i młodziutki!!

ma dużo energii i dobrze zrobiłyby mu dłuuugie spacery i porządne wyładowanie baterii;) wtedy powinien przestać niszczyć ;) musi tez poczuć się znowu bezpieczny i potrzebny, odnaleść nowego przywódcę stada:)

 

Jeśli będziecie potrzebowały ogłoszeń to mogę pomóc. Myślę tylko, że przydałoby mu się zrobić jeszcze kilka zdjęć ;)

 

Fajny z niego piesek:) znajdzie swojego człowieka na pewno:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

witajcie, wreszcie doczytałam wątek, Elmo jest taki śliczny i młodziutki!!

ma dużo energii i dobrze zrobiłyby mu dłuuugie spacery i porządne wyładowanie baterii;) wtedy powinien przestać niszczyć ;) musi tez poczuć się znowu bezpieczny i potrzebny, odnaleść nowego przywódcę stada:)

 

Jeśli będziecie potrzebowały ogłoszeń to mogę pomóc. Myślę tylko, że przydałoby mu się zrobić jeszcze kilka zdjęć ;)

 

Fajny z niego piesek:) znajdzie swojego człowieka na pewno:)

Właśnie, musi mieć kogos, kto będzie miał możliwość poświęcić mu dużo czasu :) Oby jak najszybciej :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem w końcu i ja ...:) dotarłam do domku niestety z opóźnieniem ale w jednym kawałku :) Widzę że Elmus to mały łobuziaczek ale rozmawiałyśmy właśnie z Gabrysią i obydwie doszłyśmy do wniosku że Elmo ma lęk separacyjny :( Wierzymy jednak mocno że gdzieś na tym świecie jest ta jedyna osoba która pokocha  tego naszego chłopaka z długimi uszkami i otoczy go troską oraz poświęci mu wiele czasu !!!! Trzymajmy mocno kciuki żeby domek szybko się odezwał!:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...