Jump to content
Dogomania

Mokka - śliczna suczka trzymana w domu i oddana do schronu w Radysach, bo jest stara......pilny dom potrzebny! Tymczasowy, stały albo hotelik!


Ayam1980

Recommended Posts

jak dobrze, że nie musiały tam wracać...

 

 

Mokka jest cudna - śliczna, grzeczna bardzo - całkowicie domowa, zgodna z psami, na kota się trochę wysztywniła, ale Aśka ma kota, który myśli że jest psem więc sobie poradził :D była od razu u weta - na oku nie jest zaćma tylko owrzodzenie rogówki - już dostaje kropelki i powinno się udać sporo uratować. 

Problem z Sheridanem bo podobno dzikus z niego, ale nie znam jeszcze szczegółów bo byłam poza domem cały dzień. 

Link to comment
Share on other sites

Mokka, kamień z serca!!!!!!!

A Burza - oby nie wpadła z deszczu pod rynnę... :(

Mokka to w/g mnie straszny przytulak i zdecydowanie potrzebuje ludzia na własność.

Co do Burzy.....mam podobne obawy.

Co prawda jeszcze się wtedy na dogo nie udzielałam ale zawzięcie czytałam i pewne informacje doprowadzały do palpitacji serca.

Wy lepiej się w temacie orientujecie.

Burza jest śliczna koniecznie trzeba ją ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

jak dobrze, że nie musiały tam wracać...

 

 

Mokka jest cudna - śliczna, grzeczna bardzo - całkowicie domowa, zgodna z psami, na kota się trochę wysztywniła, ale Aśka ma kota, który myśli że jest psem więc sobie poradził :D była od razu u weta - na oku nie jest zaćma tylko owrzodzenie rogówki - już dostaje kropelki i powinno się udać sporo uratować. 

Problem z Sheridanem bo podobno dzikus z niego, ale nie znam jeszcze szczegółów bo byłam poza domem cały dzień. 

To ja już wiem gdzie ślicznotka jest ;P.Przepiękna jest :)

Link to comment
Share on other sites

U Mokki wszystko dobrze - jak tylko dostanę fotki/ę to wrzucę, ma leczone oczko, potem ma umówionego fryzjera i wizytę u dentysty na 26 lutego bo zęby ma straszne i mogą ją boleć :/ 

Wielkie dzięki Malawaszko.

Ząbki to pewnie pod narkozą.

No i później pewnie sterylka.

Ciekawe ile latek ma nasza cudna Mokka.

Link to comment
Share on other sites

No tak,same niewiadome.

Tak się o wiek spytałam,bo zaskoczył mnie ten tragiczny stan zębów.

To by raczej świadczyło,że ma więcej niż 4 lata,jak podawano.

Nie mniej jest śliczna i przytulaśna.

 

Ale gdzie tak podawano? W tekście z fb (który jest w pierwszym poście) była informacja, że na 9-10 lat, nie 4.

 

Bardzo się cieszę, że ta cudna sunia jest już bezpieczna i zaopiekowana :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...