Jump to content
Dogomania

LOCZKA - słodka sunia u nas w DS !!!


Poker

Recommended Posts

To wcale nie jest malutka nadwaga tylko spora.Szacuję ,że powinna schudnąć dobre 2 -3 kg.

Czekam do poniedziałku na informację.

 

"malutka z nadwagą", a nie "malutka nadwaga", a nadwaga rzeczywiście chyba duża, szkoda łapki (łapek? - jakoś obie dziwnie stawia).

jak się ją zważy to można będzie stwierdzić ile za dużo waży :)

Link to comment
Share on other sites

Roboczo nazwałyśmy ją Pusia :)

To NikaEla nazwała sunię Pusią, bo ona jest zakochana w takim typie suniek.Ma podobną.

Dla mnie Pusia pasuje do suni kudłatej , takiego pluszaczka.Ponieważ jest to imię robocze, to nie protestowałam. :cool1:

Ona chodzi dziwnie , bo robi to w przysiadzie.

Link to comment
Share on other sites

To NikaEla nazwała sunię Pusią, bo ona jest zakochana w takim typie suniek.Ma podobną.

Dla mnie Pusia pasuje do suni kudłatej , takiego pluszaczka.Ponieważ jest to imię robocze, to nie protestowałam. :cool1:

Ona chodzi dziwnie , bo robi to w przysiadzie.

Dlamnie Pusia jest mała, słodka i ma bezbronne spojrzenie - tak jak ta malizna ;)

Mila-dzie się też spodoobało ;)

Ale wiadomo, do kogo trafi ten go nazwie po swojemu (jak z większością schroniskowych psów)

 

Na tym filmiku wygląda to jakby ten jej dziwny chód wynikał po części z tego, że ze strachu chodzi na przykurczonych łapkach. Faktycznie tak jest czy to tylko tak wygląda?

Niestety tak właśnie chodzi

Link to comment
Share on other sites

Na tym filmiku wygląda to jakby ten jej dziwny chód wynikał po części z tego, że ze strachu chodzi na przykurczonych łapkach. Faktycznie tak jest czy to tylko tak wygląda?

Trudno ocenić z 30sek. filmiku, ale też mam wrażenie, że białaska ze strachu bardziej zapiera się, niż idzie.

Jak ogarnie strach i pójdzie z własnej woli, dopiero będzie widać czy łapka bardzo dokucza.

 

A jak bohaterka wątku się miewa? Widzę, że z kotą zaprzyjaźniona. Kota teraz odsapnie po gonitwach Wigi.

Podziwiam ją, taka przyjazna do wszystkich psów.  :)

Link to comment
Share on other sites

Loczka jest przeurocza, delikatna, taktowna. Dolarek bardzo ją polubił od pierwszych sekund.Jej pobyt dla niego jest kompletnie bezstresowy, powiedziałabym ,że go cieszy. Odstąpił jej nawet miejscówkę pod moim biurkiem.

Sunia zaczyna reagować na swoje imię, wykonywać polecenia.Nadal podczas nakładania szelek jak za naciśnięciem guzika wywala się na plecki.

W nocy  mało nie pękłam ze śmiechu.Leżałam już  w łóżku , gdy mąż wrócił ze spaceru. Usłyszałam szybkie tupanie Loczki po pokoju, biegała tam i z powrotem, zrozumiałam ,że szuka mnie. Leżałam jak trusia i obserwowałam co się będzie działo. A mała biegała wkoło naszego łoża i zaglądała.W pewnym momencie zauważyła ,że jednak jestem.Cieszyła się niesamowicie. Całowała mnie po rękach.

A kota faktycznie jest niesamowita. Ona doskonale wyczuwa jak się zachowywać do którego psa.

M

Wiga przecież ją goniła ,a potem razem spały.Od Zojki trzymała się z daleka.Do Loczki zupełnie nie ma dystansu.

Myślę ,że można robić ogłoszenia Loczce.

Link to comment
Share on other sites

Tekścik i do roboty ...

 

Jak zwykle po cichutku na posterunku. To się nazywa mieć wiernych wspomagaczy,

Oj, będzie tłum chętnych!!!!! :)

Po informacji o tym ,że sunia śpiewa pozostawiona sama, na pewno duża część tłumu się wykruszy.

Dlatego też od razu wyjątkowo postawię warunek ,że adopcja nie do bloku.

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle po cichutku na posterunku. To się nazywa mieć wiernych wspomagaczy,

Po informacji o tym ,że sunia śpiewa pozostawiona sama, na pewno duża część tłumu się wykruszy.

Dlatego też od razu wyjątkowo postawię warunek ,że adopcja nie do bloku.

albo dla muzyka, jako najbardziej wyrozumiałą towarzyszkę. :)

Zojka też śpiewała, i chyba przestała? Pańcia coś wspominała na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...