Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom! SUM od lat ból: łańcuch wrastający w ciało. rany,klatka, zimno, ciągłe niedożywienie


AgaG

Recommended Posts

Mnie się ogromnie to pierwsze zdjęcie podoba.Nawet ta szmatka wygląda super, mógłby taką chusteczkę nosić na co dzień.Sama też noszę takie bawełniane coś zamotane wokół szyi i może dlatego tak mi się podoba.

 

 

Zalozylysmy mu te szmatke zeby go przednia czesc szelek nie uwierala w ledwo co zagojona szyje.  A ta szmatka to wlasciwie w pospiechu rozerwanana czesc szlafroku - jak widac po strzepach :)

 

Szwy chyba do wyjecia za tydzien z tego co pamietam.

Link to comment
Share on other sites

Zalozylysmy mu te szmatke zeby go przednia czesc szelek nie uwierala w ledwo co zagojona szyje.  A ta szmatka to wlasciwie w pospiechu rozerwanana czesc szlafroku - jak widac po strzepach :)

 

Szwy chyba do wyjecia za tydzien z tego co pamietam.

Wiem, domyślam się, że nie była dla ozdoby, ale fajnie wyszło, naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

Całkiem już wygojony?

I na szyi i po kastracji?

Tak!! przed chwila rozmawiałam z panią Bożenką. Bardzo ładnie rana po kastracji wyglada. Paulina - córka pani Bożeny (i wetka jednocześnie) ogladała. Na szyji tez jest bardzo ładnie wygojone wszystko. Szelki od mojego Zahira zupełnie nie drażnią skóry, więc nawet lepiej, bo to są tzw. bezpieczne szelki czyli guardy a Sumik ostatnio był wyprowadzany na spacery poza hotel. Zdziwiłam się, że pani Bożena znalazła czas, ale mi mówiła, że chciała, by sobie okolicę "poznaczył", by wiedział, gdzie mieszka :) mówi, ze kocha spacery, ale tez ciągnie do hotelu na smyczce. :) Dobrze się czuje. Reszta odpowiedzi pxniej, bo dziecko mi się obudziło już :) .  

Link to comment
Share on other sites

aktualizuję wpłaty z postu 3: :)

DEKLARACJE NA HOTEL:

1. LUTY 2015

Deklaracje stałe:

agat21 20 zł wplacone

Olena84 10 zł - wpłacona deklaracja na cały rok +110 zł

papryka 10 zł

Dulska 20 zł -  wpłacone

elficzkowa 10 zł wpłacone

Magolek 10 zł wpłacone

Mattilu 20 zł

Usiata 50 zł wpłacone

Topi 20 zł wpłacone

Foksia i Dżekuś 50 zł

pani Anna G. -Z ze Szczekocin (spoza dogo) 30 zł wpłacone

Joanna S z FB 3 euro

 

Deklaracje jednorazowe i inne wpłaty:

Poker: 50

Anula coś

Ola K (moja koleżanka spoza dogo)100

Jolanta08 + 50 zł wpłacone

Havanka 10 zł wpłacone

Magolek 10 zł wpłacone

asiuniab 30 wpłacone

dana 40 zł  wpłacone

Olena84 + 10 wpłacone

 

Topi wpisałaś tytuł wpłaty za styczeń, ale już jest luty, więc to Twoja wpłata za hotel Sumcia jest za luty :)

dana wpisałaś tytuł "na psiaki:,  czy to znaczy, że połowa jest dla Sumika a druga połowa wpłaty dla Ergo?

Havanka Twoje 10 jest jednorazowe? czy robiłaś jakąś deklarację, bo nie pamiętam :)

 

Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty dla Sumiczka

 

Jesli gdzieś zauważacie blędy, w tym literowe, w nickach itp, to proszę poprawiajcie mnie. :)

 

Chciałam się dowiedzieć, czy doszła moja wpłata?

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia już się robią.Życzyłabym sobie, aby zadzwonił jeden telefon i aby to był TEN dom.Proszę o kciuki .

Przyszło dużo linków aktywacyjnych, aktywowałam i też prosze o kciuki. ) ewkar dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

AgaG, deklarowałam 10 zł co miesiąc, do końca roku.

Już nanoszę zmiany. dziękuję :)

Wyslalam leki, przesylka z Wloch, za niecaly tydzien powinna dojsc. Pozdrawiam

Dziękuję, jak tylko dojdą i zrobimy z nich użytek napiszę na wątku :)

 

ewa gonzales bardzo dziękuję za bazarek z celem pomocy również dla Sumika :)

Selenga jak napisała Olena84 robisz ładne plakaty. Uśmiechamy się do Ciebie z Sumikiem, byś pomyślała nad projektem plakatu dla naszego pięknika. :)

 


 

Nawet te robione za bramą schroniska w porównaniu z tymi obok "właścicielki" to wystarczający kontrast.

Kochana psinka

 

 

Tak, to teraz piesek z dumnie podniesiona głową. Niewolnik przestał być niewolnikiem. :)

 

Zalozylysmy mu te szmatke zeby go przednia czesc szelek nie uwierala w ledwo co zagojona szyje.  A ta szmatka to wlasciwie w pospiechu rozerwanana czesc szlafroku - jak widac po strzepach :)

 

Szwy chyba do wyjecia za tydzien z tego co pamietam.

Tak szybko mu zrobiłaś to zabezpieczenie ze szmatki urwanej ze szlafloka, jakbyś latami robiła szarpie dla szpitali polowych :)

Link to comment
Share on other sites

Uaktualniłam wpłaty wpisywane w post rozliczeniowy nr 3:

DEKLARACJE NA HOTEL:

 

Deklaracje stałe:

luty 2015:

agat21 20 zł wplacone

Olena84 10 zł - wpłacona deklaracja na cały rok +120 zł

papryka 10 zł -

Dulska 20 zł -  wpłacone

elficzkowa 10 zł wpłacone

Magolek 10 zł wpłacone

Mattilu 20 zł wpłacona deklaracja za luty, marzec, kwiecień +60,34

Usiata 50 zł wpłacone

Topi 20 zł wpłacone

Foksia i Dżekuś 50 zł

pani Anna G. -Z ze Szczekocin (spoza dogo) 30 zł wpłacone

Joanna S z FB 3 euro

Havanka 10 zł wpłacone

 

Deklaracje jednorazowe i inne wpłaty:

Poker: 50  zł wpłacone

Anula 30 zł wpłacone

Ola K (moja koleżanka spoza dogo)100

Jolanta08 50 zł wpłacone

Havanka 10 zł wpłacone

Magolek 10 zł wpłacone

Joanna B. z Wrocławia  (bez nicku) 30 wpłacone

dana 40 zł  wpłacone (skreślam, bo wpłata od Dana i Muszkieterowie ale dla Ergo) i przenoszę do rozliczenia Ergo

Kamos 30 zł wpłacone

zachary 40 zł wpłacone

Mama Muninki (bazarek) 80 zł wpłacone

 

Proszę zerknijcie, czy nie ma błędów. :) Bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

AgaG, to pewnie ze zmęczenia...ale w jednorazowych deklaracjach przy wszystkich wpisałaś "wpłacone" a obok
mojego nicku i 40 zł nie napisałaś,że wpłacone...Kiedy Ty odpoczywasz dziewczyno?...

Już edytowałam, O tak, ze zmęczenia, padam. Już późna noc, a ja mam jeszcze tonę rzeczy do zrobienia. a rano przecież obudzi mnie córcia :)

Link to comment
Share on other sites

 

Próbuję zrobić rozliczenie Sumikowi na fb, czy te wpłaty cioteczek Magolek i Havanki w stałych i jednorazowych po 10,00 zł to są duble, czy łącznie były to właśnie wpłaty na 20,00 zł?

 
Jeśli chodzi o mnie, to jest to jedna wpłata na 10 zł. Zadeklarowałam 12 wpłat miesięcznych po 10 zł.
Link to comment
Share on other sites

Próbuję zrobić rozliczenie Sumikowi na fb, czy te wpłaty cioteczek Magolek i Havanki w stałych i jednorazowych po 10,00 zł to są duble, czy łącznie były to właśnie wpłaty na 20,00 zł?

kk prosze sprawdź te moje bazgroły, czy blędów nie ma, albo popowiedż mi przejrzystą formę na mailu rozliczenia do postu 3. ja mam jeszcze dziś wizytę przedadopcyjna i weta. i bardzo chorego psa. W nocy pewnie na dogo wejdę,

W każdym razie będę edytowała do skutku, az to jasno i przejrzyście będzie wyglądało :)

Link to comment
Share on other sites

kk prosze sprawdź te moje bazgroły, czy blędów nie ma, albo popowiedż mi przejrzystą formę na mailu rozliczenia do postu 3. ja mam jeszcze dziś wizytę przedadopcyjna i weta. i bardzo chorego psa. W nocy pewnie na dogo wejdę,

W każdym razie będę edytowała do skutku, az to jasno i przejrzyście będzie wyglądało :)

 

Ok, wyjasnie jeszcze wplate z cioteczka Magolek i do wieczora ci przesle wszystko.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo kolejnej kobietce za pomoc w ładnym i przejrzystym uporządkowaniu rozliczenia. Kopiuję z postu trzeciego, gdzie już naniosłam zmiany :)

 

DEKLARACJE NA HOTEL:

 

Deklaracje stałe:

Luty 2015:

1. 20,00 zł agat21 wpłacone

2. 110,00 zł Olena84 (deklaracja na kwotę 10,00 zł) wpłacone za okres od lutego do grudnia
3. 10,00 zł papryka

4. 20,00 zł Dulska wpłacone

5. 10,00 zł elficzkowa wpłacone

6. 10,00 zł Magolek wpłacone

7. 60,34 zł Mattilu (deklaracja na kwotę 20,00 zł, 7, wpłacone za luty, marzec, kwiecień

8. 50,00 zł Usiata wpłacone

9. 20,00 zł Topi wpłacone

10. 50,00 zł Foksia i Dżekuś

11. 30,00 zł pani Anna G.-Z. ze Szczekocin (spoza dogo) wpłacone

12. 3 euro Joanna S. z FB

13. 10,00 zł Havanka (deklaracja na kwotę 10,00 zł, na 12 miesięcy) wpłacone

 

Deklaracje jednorazowe i inne wpłaty:

1. 50,00 zł Poker wpłacone

2. 10,00 zł Olena84 wpłacone

3. 30,00 zł Anula wpłacone

4. 100,00 zł Ola K. (koleżanka AgaG spoza dogo)

5. 50,00 zł Jolanta08 wpłacone

6. 10,00 zł Magolek wpłacone

7. 30,00 zł  asiuniab wpłacone

8. 30,00 zł kamos wpłacone

9. 40,00 zł zachary wpłacone

10. 80,00 zł Mama Muninki (bazarek) wpłacone link do bazarku poniżej:

 http://www.dogomania.com/forum/topic/145238-rozliczam-dzieci%C4%99cy-i-nie-tylko-dla-sum-z-wro%C5%9Bni%C4%99tym-%C5%82a%C5%84cuchem-i-d%C5%82ug-gaja-do-31-01/page-6)80 zł wpłacone

Link to comment
Share on other sites

Czy na portalu psy.pl zostalo dodane ogloszenie? Bo niestety nie moge znalezc Sumika. Portal jest na pierwszym miejscu w google na haslo adopcje psow.

Tego nie wiem, ale dziewczyna ma duże doświadczenie i daje ogłoszenia na portalach, z których najwięcej jest zwykle odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...