Jump to content
Dogomania

Renia w domuuuuuuu :)


Agnieszka.D

Recommended Posts

Pani Ania z Panią Ulą dzwoniły do tego faceta i z nim rozmawiały. Facet twierdzi, że nazywa się inaczej i nie adoptował od nas żadnego psa. Co więcej twierdzi, że jego numer jest inny niż ten na który dzwonimy... Nie wiem jak to jest możliwe... No i nie zna żadnego Dawida... Dziwna sprawa. Mam nadzieję, że po prostu ludzie się pomylili i podali zły numer.

Link to comment
Share on other sites

Pani Ania z Panią Ulą dzwoniły do tego faceta i z nim rozmawiały. Facet twierdzi, że nazywa się inaczej i nie adoptował od nas żadnego psa. Co więcej twierdzi, że jego numer jest inny niż ten na który dzwonimy... Nie wiem jak to jest możliwe... No i nie zna żadnego Dawida... Dziwna sprawa. Mam nadzieję, że po prostu ludzie się pomylili i podali zły numer.

Ręce mi opadły...
Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy z Ewes i Kamilem z Jaworzna. Nie będę opisywać tu szczegółów i dalszych zamiarów, na wypadek gdyby szanowni państwo mieli dostęp do dogo, ale sytuacja jest bardzo nieciekawa. Błagam Was, trzymajcie z nami kciuki żeby Renia się znalazła, bo nie wiemy gdzie jest i co się z nią dzieje :( :( :(
Nie odpuszczę tej sprawy, tego mogą być pewni.

ewes, bardzo Ci za dziś dziękuję raz jeszcze!

Link to comment
Share on other sites

Sprawa nadal w toku... Godzinę temu wróciłyśmy. Mamy kontakt kilkoma osobami, które nam pomagają. Schroniska też poinformowane, gdyby Renia się pojawiła zaraz będziemy wiedzieć. Dziś do nas z ewes dołączyły nasza Aneta i koleżanka z sosnowieckiego schroniska. Bardzo im dziękuję. Dowiedziałyśmy się kilku nowych rzeczy i będziemy dalej działać.
Trzymanie kciuków wciąż bardzo wskazane, bardzo Was o to proszę :( Renia musi do nas wrócić!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...