Jump to content
Dogomania

Natka28

Members
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Natka28 last won the day on August 30 2014

Natka28 had the most liked content!

About Natka28

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/28/1995

Converted

 • Interests
  Jazda konna, fotografia, ogrodnictwo, wszelkiego rodzaju wolontariat, szczególnie pomoc zwierzętom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za szczegółową odpowiedź!   Rozumiem, że 340 zł na miesiąc? Jeśli tak, to nie tak źle, choć i tak musiałabym sobie dorobić, żeby przeżyć :D i jest to mieszkanko jednoosobowe? Dobrze, że biologia rozszerzona jest tak dobrze liczona, bo właśnie ten przedmiot zamierzam poprawić na najbliższej maturze. Mimo wszystko wciąż się waham. Daleko od domu, gdzie mam wszystko, m.in. szczury, którymi nikt się nie zajmie z domowników. Marzę, żeby w końcu otworzyli coś przyrodniczego w Katowicach.
 2. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się wypowie, bo strasznie mnie ciekawi ten kierunek. Nie potrafię znaleźć jakie przedmioty maturalne są brane pod uwagę i czy ktoś wie jakie były progi przez te dwa lata? I gdyby trafił się jakiś student... niestety jestem z Katowic, więc musiałabym zamieszkać w Bydgoszczy, czy ktoś się orientuje jak drogie jest to miasto? :D I ile wychodzą akademiki? Znalazłam na ich stronie tylko informacne nt domu studenta, ale 80 zł za dobę to troszkę dużo dla biednej studenciny...
 3. Oj tak, to są fajne momenty, jak inne psy spotyka :) może w czwartek dołączę do Was na spacerze?
 4. Śliczna mordka :) Bardzo Ci dziękuję za ten film, to właśnie jest drugie oblicze Bosmana (oby kiedyś jedyne). Może udostępnię to na fejsie? Co do towarzystwa w boksie można z tym spróbować :)
 5. On wygląda jak niedźwiadek, w dodatku pokazał, że potrafi się zmienić dla człowieka, a nikt go nie chce :( rok to za długo!
 6. Dokładnie, najważniejsze, że ludzi uwielbia! a inne pieski... nie wszystkie są fajne przecież, może brzydko pachną :D
 7. Senti ma kilka nowych zdjęć za co dziękujemy chobie :)   Nawet nie zwróciłam uwagi, że ma taki zakręcony ogonek :D    
 8. Wątek Senti:   http://www.dogomania.com/forum/topic/146965-senti-szuka-domu/
 9. Oby w końcu znalazł się choćby DT, a wyniki nie pokazały nic poważnego! :(
×
×
 • Create New...