Jump to content
Dogomania

Natka28

Members
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Natka28 last won the day on August 30 2014

Natka28 had the most liked content!

About Natka28

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/28/1995

Converted

 • Interests
  Jazda konna, fotografia, ogrodnictwo, wszelkiego rodzaju wolontariat, szczególnie pomoc zwierzętom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Natka28

  Bosman znalazł swoje miejsce na Ziemi!

  Śliczna mordka :) Bardzo Ci dziękuję za ten film, to właśnie jest drugie oblicze Bosmana (oby kiedyś jedyne). Może udostępnię to na fejsie? Co do towarzystwa w boksie można z tym spróbować :)
 2. Natka28

  Po roku w schronisku Syriusz MA DOM!!!

  On wygląda jak niedźwiadek, w dodatku pokazał, że potrafi się zmienić dla człowieka, a nikt go nie chce :( rok to za długo!
 3. Jestem i zapisuję :)
 4. Super wieści! Oby to już był domek do końca życia :)
 5. Natka28

  Norma w formie ale bez domu

  Dokładnie, najważniejsze, że ludzi uwielbia! a inne pieski... nie wszystkie są fajne przecież, może brzydko pachną :D
 6. Wątek Senti:   http://www.dogomania.com/forum/topic/146965-senti-szuka-domu/
 7. Natka28

  Bosman znalazł swoje miejsce na Ziemi!

  Dziś kolejne radosne przywitanie ze strony Bosmana. Pomyślałam, że posiedzę z nim w boksie, gdzie czasem do mnie podchodzi i zacznę używać klikera. Niestety nawet ten dźwięk przerażał Bosmana i po kilku próbach przekonania go, że to straszne pudełeczko wcale nie zabija, zrezygnowałam. Uciekał, aż w końcu bał się podejść. Wyszliśmy na teren schroniska, trochę pochodziliśmy po placu, a potem zabrałam go na "tory". Taki wybór sprawił, że Bosman się rozluźnił, ogon był w górze, zaczął węszyć. Najbardziej podobały mu się momenty, gdy spotykaliśmy inne psiaki. Szczególnie spodobał mu się piękny owczarek od Anety :D Po powrocie na teren schroniska weszłam z Bosmanem na wybieg. Zauważyłam, że na spacerze nie podchodzi do mnie, nie reaguje na imię, ale na wybiegu chodził blisko mnie, a kiedy raz oddalił się na drugi koniec wybiegu to zawołany szybko wrócił. Z innych spraw... Bosman dostaje karmę hipoalergiczną, ale na razie nie widać poprawy. Biegunka, częste przysiadanie, w dodatku chudnie. Myślę, że szybko mu to nie przejdzie ze względu na ten ogromny stres, bojaźliwość. Pytałam też o jego wiek - niestety to właściciele podali te 8 lat i zmienić się tego nie da. Ale można zrobić małą adnotację w opisie :D   Kilka zdjęć telefonicznych:     Bardzo chciałam, żeby Bosman miał zdjęcie z innym piesem i wyszło coś takiego :P   Pożegnanie:
 8. Ja również trzymam kciuki! Niech się w końcu Fresi poszczęści i znajdzie dobry domek
 9. Natka28

  Bosman znalazł swoje miejsce na Ziemi!

  Ups, zapomniałam o tym! Zaraz dopisze.
 10. Zapraszam do Bosmana :)   http://www.dogomania.com/forum/topic/147462-przestraszony-bosman-oswaja-się-ze-światem-i-szuka-odpowiedzialnego-domu/
×