Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

A czy miejsce dla niej już tam jest? Bo po co transport jak nie ma miejsca? Może źle zrozumiałam / i oby tak było/ ale mnie się wydaje, ze DORA pisałą że ona na miejsce na czekać...

 

Jak tam pojedzie - dam 10zł. stałe. Więcej na tą chwilę nie dam rady... Kocham staruszki i nic na to nie poradzę... 

Link to comment
Share on other sites

Jak kiedyś miałam sunie w dt u pani Ewy to było 240zł ale najlepiej zawsze dopytać bo cena jak widać się zmieniła. Miejsce dla Tyczki w dt czeka na już.

Cena zazwyczaj zależy od wielkości psa.

"Miejsce dla Tyczki w dt czeka na już" Czyli Tyczka ma miejsce w DT od zaraz ?
Link to comment
Share on other sites

A czy miejsce dla niej już tam jest? Bo po co transport jak nie ma miejsca? Może źle zrozumiałam / i oby tak było/ ale mnie się wydaje, ze DORA pisałą że ona na miejsce na czekać...

 

Jak tam pojedzie - dam 10zł. stałe. Więcej na tą chwilę nie dam rady... Kocham staruszki i nic na to nie poradzę... 

 

 

elik

"Miejsce dla Tyczki w dt czeka na już" Czyli Tyczka ma miejsce w DT od zaraz ?

 

Tak,miejsce już czeka. Uzgodniłyśmy z Dorą i Panią Ewą,że najpierw pojedzie Tyczka,ponieważ ona bardziej potrzebuje tego dt niż Dasza.

 

 

 

bakusiowa

Dziewczyny, czy były zaproszenia na wątek w celu deklarowania się na utrzymanie w domu tymczasowym?

 Ja tego nie wiem,Dora odpowie,jak wejdzie na wątek.

Link to comment
Share on other sites

jest transport dla Tyczki na jutro rano ale do Słomnik 25 km od Krakowa czy ktos może ją odebrać i przewieźć do Krakowa ??!!

 

 

Ja moge po nia pojechac do Slomnik, ale na ktora i gdzie ja w Slomnikach odebrac ?

 

Poza tym zalezy jeszcze od tego na kiedy AgaG sie umowi jutro w lecznicy w Wieliczce.

 

Chetnie wzielabym kogos ze soba zeby Tyczke trzymal podczas jazdy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Teoretycznie postanowiłam nie deklarować u nowych psiaków.... ale wymiękam... Należy się Tyni szansa na godne życie, na normalne traktowanie przez człowieka. Tylko 10zł stałej ode mnie, choć chciałabym więcej.

 Bardzo dziekuje... :) ze wymiekasz...:)nalezy sie Tyni chociaz rok,dwa godnego,normalnego zycia.
Daj Boze,zeby dluzej pozyla...ale sunia staruszka jest.
Link to comment
Share on other sites

Ja moge po nia pojechac do Slomnik, ale na ktora i gdzie ja w Slomnikach odebrac ?

 

Poza tym zalezy jeszcze od tego na kiedy AgaG sie umowi jutro w lecznicy w Wieliczce.

 

Chetnie wzielabym kogos ze soba zeby Tyczke trzymal podczas jazdy.

Dzieki...:) ale to juz bylo za pozno na zalatwianie czegokolwiek,dziewczyna pojechala dzisiaj rano o 7

a ja dowiedzialam sie o wyjezdzie wczoraj wieczorem

Link to comment
Share on other sites

Ja z zaproszenia. Tez wymieklam. Mam na utrzymaniu 8 psow(moje 2 wlasne utrzymuje Pan Maz), ale zaoferuje pomoc miesieczna w wysokosci 30 zl. Jesli ktorys z podopiecznych zostanie wyadoptowany, wtedy pomyslimy o dodatkowej pomocy.

Jesteś cudowna! :)))

To jeszcze tylko 95zł! Kto sie dorzuci grosikiem?

Link to comment
Share on other sites

To ja dołożę jeszcze 10 pln miesięcznie do zadeklarowanych 50 pln

:wub:


85zł jeszcze tyle zostało... by Tyczka w koncu mogła GODNIE żyć. Kto jeszcze dorzuci grosika?

Link to comment
Share on other sites

Ja z zaproszenia. Tez wymieklam. Mam na utrzymaniu 8 psow(moje 2 wlasne utrzymuje Pan Maz), ale zaoferuje pomoc miesieczna w wysokosci 30 zl. Jesli ktorys z podopiecznych zostanie wyadoptowany, wtedy pomyslimy o dodatkowej pomocy.

Ciesze sie,ze tez wymiekasz....dla naszej starowinki...:)

Dziekuje bardzo....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...