Jump to content
Dogomania

Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)


anica

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Z takiej okazji Taksuniu wszystkiego dobrego,dużo radości,dobrego jedzenia,dobrych i mądrych ludzi życzy

Nie powiem ile ja mam lat,ale dużó,dużo,dużo więcej.Chociaż tak naprawdę tego nawet weci nie wiedzą.Tak naprawdę Taksuniu ludzie niewiele wiedzą prawda?

R/E/W

Link to comment
Share on other sites

A ja dziś widziałam Taksunię i nie miałam pojęcia o jej urodzinkach. Nie złożyłam jej życzeń, więc teraz to czynię.

Taksuniu,zdrówka, dużo radości u kochających  właścicieli, spacerków i fajnych koleżanek i kolegów  ci życzę .

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy serdecznie za wszystkie milutkie słowa12.gif 

 

... dzwoniła p doktor Ludwika ,że proponuje przestawić sterylkę po 7września, ponieważ idzie kolejna fala upałów( jest przeciwnikiem operowania przy takich temperaturach, ponieważ mogą zdarzyć się jakieś komplikacje, tylko w sytuacjach ''koniecznych")

 

...Aluniu, dzwonię do Magdy ale nie odbiera, jak będzie mogła i coś wiedziała to na pewno oddzwoni!... czekamy...

Link to comment
Share on other sites

Taksuniu Kochaniutka, Jubilatko Prześliczna

i ja przybiegam z życzeniami urodzinkowymi dla Ciebie...

Spóźniona, jednak życzonka płyną z głębi serca Słoneczko -

żyj nam 100 latek

i ciesz się wraz ze swoimi Człowiekami z każdego roku, który spędzicie wspólnie :)

Wiele, wiele wspólnych radości i wielkiej Miłości :)

 

 

slide_2.png

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy ,kochane Alunia i Berni serdeczne życzenia , zawsze miło usłyszeć serduszka.gif

Lalunia dziękuje i pokazuje się , jeszcze urlopowo! upały wracają, gooorąco było! ... i nadal chyba będziez_jezorem.gif

tak było najczęściej...

IMAG1360.jpg

IMAG1364.jpg

IMAG1361.jpg

IMAG1340.jpg

... nawet wody w jeziorze jakby mniej!smutny.gif

IMAG1261.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

anica-mam nadzieję,że ani Ty ani maleńka nie będziecie miały pretensji jak zaprosze na wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/144281-frodo-ju%C5%BC-bezpieczny-czeka-na-nowy-dom-w-hoteliku/#entry15930349

-------------------------------------------

Zajrzyj do nas- im więcej nas tym lepiej.Froduś bohater wątku nie ma szczęścia,a taka odrobina  szczęścia by się mu przydała.

E/W/R

Link to comment
Share on other sites

anica-mam nadzieję,że ani Ty ani maleńka nie będziecie miały pretensji jak zaprosze na wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/144281-frodo-ju%C5%BC-bezpieczny-czeka-na-nowy-dom-w-hoteliku/#entry15930349

-------------------------------------------

Zajrzyj do nas- im więcej nas tym lepiej.Froduś bohater wątku nie ma szczęścia,a taka odrobina  szczęścia by się mu przydała.

E/W/R

 

.... zajrzę, dziękuję za zaproszenie Elu, przecież od tego jest dogo :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy z serca :)  a my zawsze z ogromną radością ,cieszymy się z Waszych odwiedzin!12.gif

 

Ciocie z Wrocławiaaloha.gifpilnie potrzebna pomoc dla jamnika, na cito szukamy domku DS czy DT a na razie chociaż przechować chłopaka przez parę dni!... kto może pomóc?? żeby nie trafił do schronu! :(

Link to comment
Share on other sites

Strachanie nieuniknione, bo przecież chodzi o te ukochane stworzonka, zdane na nasze decyzje. 

Malunia chwileńkę będzie się czuła gorzej - ale może to my bardziej się boimy i bardziej cierpimy???

Aniu, będzie dobrze, Lalunia jest młodziutka, zdrowa, nawet się nie obejrzycie, będzie po wszystkim i znowu będzie radośnie hasać...

Najgorzej jest przed...bo się myśli i myśli i strach oblatuje. Oby to już był wtorek i PO zabiegu!!!!

Trzymam kciuki!!! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...