Jump to content
Dogomania

Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)


anica

Recommended Posts

Kochana, Najmilsza Aniu, Tobie i Twoim Najblizszym dwu i czworonoznym Istotom, skladamy z serca plynace zyczenia pogodnych, spokojnych, rodzinnych Swiat. Naprawde milego, cudownego czasu i odpoczynku! 

Serdeczne zyczenia wspanialego swiatecznego czasu takze dla wszystkich Twoich i Taksi Przyjaciol z tego (i nie tylko) watku.

Figunia z Corka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 23.12.2018 o 13:52, Figunia napisał:

Kochana, Najmilsza Aniu, Tobie i Twoim Najblizszym dwu i czworonoznym Istotom, skladamy z serca plynace zyczenia pogodnych, spokojnych, rodzinnych Swiat. Naprawde milego, cudownego czasu i odpoczynku! 

Serdeczne zyczenia wspanialego swiatecznego czasu takze dla wszystkich Twoich i Taksi Przyjaciol z tego (i nie tylko) watku.

Figunia z Corka

I Wzajemności! dla Was, Anusiu buziak.gif z całego serca ,płynące życzenia ,Wszystkiego Najlepszego!  żeby każdy dzień był wspaniały! Alcooliques11.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2018 o 11:53, Sarunia-Niunia napisał:

Aniu, dziękuję Ci pięknie za pokzanie Vikuni.

Na szczęście Vikulka zamieszkała już w nowym CUDOWNYM DOMKU!!!

Jest Jedynaczką, ma swoich Ludzi i domek tylko dla siebie, na dodatek jest blisko mnie u moich Przyjaciół... 31 lipca 2018, po 14 wspólnych latach odeszła Ich Jamnisia Fifi... Oni długo (Vikula była u mnie 4 tygodnie) nie mogli podjąć decyzji, aż wreszcie, jak pojawi się potencjalny Dom z drugiego końca Polski wiedzieli, że albo teraz, albo nigdy już, ani Oni, ani ja nie zobaczymy Vikusi... nie mogliśmy Jej tego zrobić... została u nich, mamy kontakt, jeździmy z Nią na grób Jej Krzysia (*) ....

Za ciocia elik wklejam wolanie o pomoc

Przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. . Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu.

Kontakt - Basia nr telefonu 608 451 727

47769.thumb.jpeg.7d5b1b4e6c8188c3141c38748d12e71b.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziękuję, Ewciu trzeba to rozgłaszać i szukać wszędzie pomocy , gdzie się da....

,,,.i tak, do tego,  jestem dzisiaj od rana roztrzęsiona,  nie wiem jak się w necie natknęłam na dwa ciałka zamarzniętych małych piesków , przywiązanych łańcuchami do bud, pan  pojechał w odwiedziny do mamusi , beczy.gifzly.gif  te biedactwa pozostawił ,bez żadnych szans przywiązane , bezbronne :(  rano zostały znalezione przez sąsiadów.... ja się pytam, gdzie byli sąsiedzi???  we mnie się budzi ''morderca''   ja mam taki apel, żeby jeśli to możliwe ,rozglądać się wokół siebie!  zwłaszcza jeśli wiemy , gdzie są psy w budach, teraz noce są mroźne, dni zresztą również , jeśli tylko to możliwe zwracajmy uwagę ludziom, jeśli coś nas zaniepokoi... jestem mocno wzburzona, ciągle się o tym mówi i ciągle to się dzieje!  na oczach ,przecież ludzi... nie rozumiem????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
Dnia 6.01.2019 o 17:15, Nadziejka napisał:

Za ciocia elik wklejam wolanie o pomoc

Przepraszam, że tu, ale to b. ważne a tu zagląda wiele osób. Może ktoś pomoże.

Bardzo proszę kto ma profil na fb. udostępniajcie.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001461799274

5 stycznia rano w Tarnowie uciekła suczka adoptowana ze śląskiego schroniska 3.12.2018 r. . Suczka jest widywana w Tarnowie. Bardzo prosimy o pomoc w jej złapaniu.

Kontakt - Basia nr telefonu 608 451 727

47769.thumb.jpeg.7d5b1b4e6c8188c3141c38748d12e71b.jpeg

NIESTETY, do dzisiaj nadal nie ma Gai... ślad zaginął... mamy nadzieję, że pomimo Jej płochliwości i strachu do kogoś przylgnęła, że ktoś dał Jej dom i gdzieś sobie żyje...

Szukaliśmy kilka miesięcy, odnawialiśmy ogłoszenia, ale zapadła cisza, zero sygnałów...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 13.09.2019 o 11:38, Sarunia-Niunia napisał:

NIESTETY, do dzisiaj nadal nie ma Gai... ślad zaginął... mamy nadzieję, że pomimo Jej płochliwości i strachu do kogoś przylgnęła, że ktoś dał Jej dom i gdzieś sobie żyje...

Szukaliśmy kilka miesięcy, odnawialiśmy ogłoszenia, ale zapadła cisza, zero sygnałów...

Smutno ... bardzo! :(      ja wiem , Berni że jak Ty pomagałaś to, gdyby była możliwość odnalezienia suni to by się odnalazła!... lepiej jest myśleć optymistycznie, dużo lepiej, wiem o tym ale,  mi chodzą po głowie, ciągle czarne scenariusze, wcale tego nie chcę ale tak się po prostu dzieje.... / myślę ,że chyba pod wpływem tego co widzę w okolicach ,gdzie jeździmy na wypoczynek , bardzo często widzę biegające psy i koty... po drodze bez opieki/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...