Jump to content
Dogomania

MA NAJLEPSZY DOM POD SŁOŃCEM!!! Kraków rudy Pegaz ZOSTAJE U OLI!!! Pegaz za TM


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesoo jaki ten psiak jest biedny. Aga-ta dzisiaj podeszła do klatki, od razu wyszedł merdając ogonem, ale jak ją powąchał to uciekł... Myślał, że to Pani Mariola pewnie, czy go w ogóle ktokolwiek inny odwiedza? Podeszłam bliżej jak sie juz schwał za bude, to za strachu zrobił koo... poszłyśmy żeby go nie stresować... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Czesiu vel Pegcio, jak pisze Jagienka podchodzi do bramki kojca. Wącha przez kratki. Przede mną juz tak rozpaczliwie nei ucieka, nie wciska się w kąt, tylko patrzy tymi oczyskami czy mam coś dla niego czy nie. Faktycznie dobrze byłoby żeby ktoś jeszcze z nim rozmawiął i do niego przyjeżdżał; bo to, że się przyzwyczai do mnie nie rozwiązuje sprawy; on musi przestać bać się ludzi wogóle, a nie tylko mnie.
Jak czas pozwoli i oczywiście Czesio, postaram się go przestawć do lepszego kojca w weekend, tam musiałam robić osłonki z kocyków bo zacinał deszczyk i padało na niego; a tez powinien być bliżej ludzi i częściej mieć kontakt wzrokowy z człowiekiem.
Wydaje mi się że znacznie przytył, choć ja widzę go coddzienie i może nie dostrzegam zmian.

Link to comment
Share on other sites

Na razie bym do wewnętrznych nie dawała. One mniejsze i on nie chodzi na spacery, samo sprzatanie, mopy, wiadra to dla niego będzie straszny stres. Chciałabym go dać do tego ciągu po prawej gdnie nasz Paju stoi; tam jest wolny jeden kojec z normalną budką.
Jak by zaczął chodzić na spacery to faktycznie budynek, tylko wtedy to już trzeba mu domeczku szukać :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko'] Faktycznie dobrze byłoby żeby ktoś jeszcze z nim rozmawiął i do niego przyjeżdżał; bo to, że się przyzwyczai do mnie nie rozwiązuje sprawy; on musi przestać bać się ludzi wogóle, a nie tylko mnie.
[/quote]
Dzisiaj będzie miał zapewnioną "rozmowe" z ciocią i wujkiem:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']... to prosimy o relacje (niedyskretna :cool3:)[/quote]
No cóż nie poszło nam najlepiej tzn. Czesiu vel Pegaz:lol: wyszedł zza budy podszedł do kraty ale tylko powąchał, przywitał się i schował się do budy:-(. Siedziałam jeszcze chwilkę i gadałam do niego ale nie wyszedł już drugi raz:placz:- może następnym razem będzie lepiej - ja naszczęście jestem cierpliwa (do zwierząt tylko:p:evil_lol:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desdemona']bedzie lepiej na pewno. i tak jest juz lepiej:)[/quote]
Mam nadzieje jak tylko będę w hoteliku napewno znów spróbuje nawiązać z nim kontakt - udało się zaprzyjaźnić z "Kiciusiem" (bywalcy hoteliku wiedzą o kogo chodzi:evil_lol::loveu:) to może i z Czesiem się uda:lol:.

Link to comment
Share on other sites

nie byłam az tak długo u pegaza, ale posiedziałam troszke u niego..
Najpierw nie poznałam go wcale - bo stał na budzie i szczekał - nie na mnie tylko do innych psów.. Potem podszedł do kraty i powąchał moją reke.. Niestety gdy okazałam sie nie byc mar.gajko odszedł i połozył sie za budką.. Wtedy weszłam do boksu i posiedziałam z nim troche..Cały czas do niego mówiłam, ale on nie podszedł do mnie - nawet nie wstał... On panicznie boi sie ludzi.. Gdy chciałam mu pościelić posłanie w budce wciisnąl sie w kąt boksu, rozpłaszczył na podłodze i cichutko piszczał.. Taka przerazona kupka nieszczescia.. :(.. Chce do niego wiecej troche pojeździc - jak sie uda to przynajmniej co sobote rano... Zabiore szyneczke - moze sie chłopak oswoi.. Bo tym razem zapomniałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...