Jump to content
Dogomania

Maleńkie Gacki mają wspólny , cudowny dom:):):)


ewu

Recommended Posts

Makila, a dałabyś radę pstryknąć im kiedyś zdjęcia jak śpią wtulone w siebie? Ja wiem, że to trudne, bo pewnie jak wchodzisz, to chłopaki od razu stają na baczność, ale może warto spróbować uchwycić takie momenty, kiedy są blisko siebie:-)

 

To jest raczej nie możliwe.

 

 

Elik, prośba do Ciebie (jako skarbnika) o przelew za hotelowanie Gacków w styczniu :)

Link to comment
Share on other sites

To jest raczej nie możliwe.
Elik, prośba do Ciebie (jako skarbnika) o przelew za hotelowanie Gacków w styczniu :)


Prawde powiedziawszy, to nie pamiętałam o tym, że Gacorki są w hotelu, ale dzisiaj mi się to przypomniało i dzwoniłam do Basi, za ile :)
Przed 0,5 godz. zrobiłam przelew na 300,0 zł. Proszę potwierdź na wątku, jak otrzymasz, a pewnie już są u Ciebie :P
Link to comment
Share on other sites

Prawde powiedziawszy, to nie pamiętałam o tym, że Gacorki są w hotelu, ale dzisiaj mi się to przypomniało i dzwoniłam do Basi, za ile :)
Przed 0,5 godz. zrobiłam przelew na 300,0 zł. Proszę potwierdź na wątku, jak otrzymasz, a pewnie już są u Ciebie :P

 

Przelew już u mnie. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Kochane ponieważ od jakiegoś czasu pojawiają się na dogo przedziwne ataki na Makilę ( pomimo pozytywnych opinii osób znających od lat ten hotelik),czuję się w obowiązku zapewnić wszystkich Darczyńców Gacków ,że byłam u Anety wiele razy, nigdy , przenigdy nie miałam najmniejszych wątpliwości ani zastrzeżeń. Zresztą nie ja jedna tam bywam ale wiele osób z dogo , które z pewnością zasłużyły na zaufanie. Gacki są szczęśliwe, bezpieczne, zadbane i dzieje się tak dzięki naprawdę dobrej opiece jaką mają u Anety.U Makili umieszczałam psiaki wielokrotnie, zawsze miałam wszystkie informacje na bieżąco, w każdej chwili mogłam je odwiedzić co też robiłam i robię.

Widziałam jak się zmieniają, jak ufają i lgną do Makili.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Gacki mają do dyspozycji boksik w pomieszczeniu,

Jest im tam dobrze. Gdyby psiaki nie były zamykane na noc , czy pod nieobecność Anety mogłoby dochodzić do scysji , szczególnie ,że chłopaki są zadziorne i konfliktowe.

Większość hotelików oferuje  miejsca w kojcach na dworze i jakoś nie robi się z tego tytułu nagonki.

Zabieram psy z bardzo złych miejsc i m.in. dzięki Anecie wiele udało się uratować.

Link to comment
Share on other sites

Gacusie słodko wyglądają, ale zadziory z nich niezłe :P Diabełki im ze ślipeczków patrzą :P Jak Makila otworzyła drzwi, to pierwsze wyskoczyły na śnieg.

Dzisiaj, a właściwie to już wczoraj, bo 11.02. na koncie psiaczków zameldowała się dyszka od edek

Bardzo dziękujemy :) kiss.gif

Link to comment
Share on other sites

Gosiu nikt nie zamierza tego tak zostawić.

Wylewka pod płytkami się wybrzuszyła co spowodowało odklejenie niektórych płytek.

Płytki nie są ostre więc psiakom nie zagraża skaleczenie.

Żeby płytki przykleić należy skuć istniejącą wylewkę , wylać na nowo i przykleić płytki.

Do tego trzeba zdjąć drzwi wejściowe a psiaki muszą przez wiele godzin być poza pomieszczeniem.

Mąż Makili wszystko zrobi ale nie w okresie zimowym to jest chyba oczywiste,

Link to comment
Share on other sites

Proszę Wszystkich o zrozumienie  ,że dla tych psiaków skromne warunki są pałacem.

Są w cieple, mają dla siebie boksik, legowisko, miseczki z wodą, dobre jedzenie, biegają po ogrodzie, nikt ich nie skrzywdzi,są odpchlone, odrobaczone, głaskane , są razem.

Jeśli ktoś ma wątpliwości  proszę niech pojedzie ze mną i sam oceni jakie miały dotychczasowe "dolce vita"w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...