Jump to content
Dogomania

Starutki Wiesio - Toto -na cito potrzebna pomoc na leczenie


cancer43

Recommended Posts

Toto odchodzi , dostał dziś jeszcze steryd i tramal w zastrzykach,nic nie je,główka mu się trzęsie.

Ale biduś jeszcze próbuje merdać ogonkiem,reaguje na swoje imię.

W porównaniu z podaną ilością płynów - picie i kroplówki ma za mało moczu .Jeżeli wysiądą mu nerki,co jest możliwe,nawet pani Marta mówi że nie można mu pozwolić cierpieć ,trzeba będzie podjąć tą straszną decyzję i pomóc mu odejść

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilką dostałam SMS - umarł.

Nic więcej nie wiem,Agnieszka nie odbiera telefonu

Totuniu,biegaj szczęśliwy za TM *   Dziękuję z całego serca Danusiu!Dziękuję p.Agnieszcze,że zrobiła wszystko,co mogła by mu pomóc.Umarł,mając przy sobie,swojego oddanego opiekuna.Dziękuję....

 

                                         znicz_pamieci-300x214.jpg

Link to comment
Share on other sites

Toto malutki... os75eg.gif

 

Wiem, że dla osób, które go ratowały to ciężkie chwile. Dziewczyny on  żył tylko dzięki Wam.

Dzięki Wam w ostatnich swoich dniach zaznał  miłości, miał pełną miseczkę...był kochanym.

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy starali się Toto pomóc na ile to było możliwe.Toto był pod wspaniałą opieką,nie umarł samotnie w Schronisku,jako nieleczony,  opuszczony,niechciany psiak. Przyszedł moment,że musiał odejść.Odszedł kochany nie tylko przez Anetę ale przez nas Wszystkich.

Toto,maluszku,żegnaj,będziesz zawsze w moim sercu.Nazywałam cię Totinkiem i takim pozostaniesz.Biegaj szczęśliwy za [TM*]

 

 

                                               30.gif

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Toto miał najprawdopodobniej drugi udar,odszedł przytulony do Agnieszki,na jej rękach.

Agnieszka mówiła że do końca próbował merdać ogonkiem,Biedny malutki.

 

A teraz o finansach

Z bazarku Kamy202 i mojego na FB uzbierało się 652 zł.

Starałam się regulować rachunki w lecznicy na bieżąco,jeszcze nie wiem ile za dwie ostatnie wizyty.

Kiedy Agnieszka odbierze fakturę za leczenie,dopłacę różnicę i zrobię ostateczne rozliczenie

Link to comment
Share on other sites

Toto miał najprawdopodobniej drugi udar,odszedł przytulony do Agnieszki,na jej rękach.
Agnieszka mówiła że do końca próbował merdać ogonkiem,Biedny malutki.
A teraz o finansach
Z bazarku Kamy202 i mojego na FB uzbierało się 652 zł.
Starałam się regulować rachunki w lecznicy na bieżąco,jeszcze nie wiem ile za dwie ostatnie wizyty.
Kiedy Agnieszka odbierze fakturę za leczenie,dopłacę różnicę i zrobię ostateczne rozliczenie

Dzięki Wam, dobre Duszyczki :)
Dziadusio kochany. Mam nadzieję, że odszedł nie cierpiąc.
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam sobie kilkudniowy odwyk do dogo, od rana nadrabiam zaległości - i cieszę się i smucę - takie życie... Totuś i mi zapadł w serce, choć nigdy go nie widziałam. Dziękuję wszystkim, którzy się zaangażowali w pomoc dla niego. W to, by nie odszedł w cierpieniu w schronisku, jako anonimowy, jeden z wielu biedaków. Już on z pewnością zadba o to, by do dobro do Was powróciło...

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko,Cancer- dziękuję Wam bez Was nie miałabym dokąd zabrać Toto.

Dziękuję za troskę, za opiekę,za miłość, za kołderkę i to wszystko czego wcześniej nie miał.

Dystyngowany , starszy Pan, taki psiak z klasą.

Żegnaj Toto, kiedy Cię zobaczyłam pierwszy raz obiecałam ,że wrócę,że nie zostaniesz tam  gdzie było Ci tak źle.

Gdyby nie Agnieszka i Danusia nie mogłabym dotrzymać słowa.

Opiekuj się psiaczku tymi , które tam  zostały....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...