Jump to content
Dogomania

maluśka Misieńka - Daisy, znaczy Stokrotka :-)


Onaa

Recommended Posts

Myślę, że nie można uogólniać. Decyzje nawet takie same, mają inne podstawy, inne genezy, choć czasem faktycznie takie zmienne decyzje nie wróżą niczego dobrego.

Miejmy nadzieję, że nie tym razem :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę się obawiam takich niezdecydowanych ludzi, co to "chciałabym, a boję się"... Obym się w tym przypadku baaaaaaaaaardzo myliła! ;)

 

Pani jest zdecydowana i zakochana.

Napisała długiego maila o sobie i rodzinie.

Bardzo Jej zależy.

Renata wieczorem się do mnie odezwie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Misia nie znosi deszczu, na spacerkach od razu wraca do domu :-). Oprócz tego ma charakterek psiej ksieżniczki:-). Obraża sie, jak coś jest nie po jej myśli. Ale za to jak słodko daje buziaki. Rano domaga śie pieśźczot. Duzego teź chce na powitanie całówac, fajnie to wygłada :-). Za to on jej czule usźka wylizuje.

Link to comment
Share on other sites

Misia miała wczoraj sesję fotograficzną, koleżanka stwierdziła że ona jest urocza :). Tylko na polu to takie małe adhd, tak że modelka z niej trudna. No i Misia wybrała się na polowanie, tym razem na kotka .. Kotek uciekł a Misia szczekała w czyimś ogródku (mieszkania na parterze mają takie małe ogródki), koleżanka weszła jakoś tam przez żywopłot a ja łapałam łobuzka Miskę z drugiej strony :).

Link to comment
Share on other sites

Misia ma problem ze stópką - te mięśnie nie są w pełni sprawne bo były długo unieruchomiona, wymaga masowania i ćwiczeń, co niezbyt lubi jak się z nią robi.Ale tak poza tym to skacze , biega, wskakuje na i z łózka, chodzi po schodach, potrafi złapać lecącego ptaka, goni koty, tak że świetnie daje sobie radę. To bardziej wizualnie się rzuca w oczy.
Poker a to jakiś sprawdzony dobry dom ? I nie wiem jak z tymi kotami, może by się przyzwyczaiła do swojego kota ? w sumie sama jest mniejsza albo taka jak niejeden kotek. Ale ma instynkty do polowania, łowienia.

Link to comment
Share on other sites

Byłam na wizycie pa.

Bardzo wzruszająca i pełna emocji wizyta.

Poza uroczą, miłą, ciepłą Panią na Misię czeka 11-letnia Weronka.

Misia będzie cały światem Weroniki.

Dobry, czuły, kochający dom , mili otwarci ludzie, śliczna okolica, przy domu ogrodzony , uroczy ogródek.

Przy okazji wizyty miałam frajdę bo jechałam z Mamą Weroniki skuterem, fantastyczne uczucie:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ewu tak pisze po wizycie, to możemy być spokojne.

Kamień spadł mi z serca i sumienie przestanie dręczyć.

 

Tylko ewu po co Ty jeździłaś na tym skuterze? Odważna z ćiebie kobieta!

Ale jak ewu powierzyła swoje życie Mamie Weroniki :) , to i Misię Mamie i Weronice można powierzyć :)

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...