Jump to content
Dogomania

Czy śpisz ze swoim psem w łóżku?


chicken

Recommended Posts

Mój TZ jakiś czas temu narzekał, że jak przyjeżdża do mnie to nie ma gdzie się położyć i Hexę spychał w róg łóżka. Ale to tylko takie przejściowe marudzenie miał, bo Hexi śpi z nami od szczeniaka i zawsze się mieściliśmy na każdym łóżku. Teraz biedny ma wielki problem, bo tymczasowiczka wcale nie chce na łóżku siedzieć i woli albo szaleć albo spać na podłodze (nawet nie na dywanie). Za każdym razem rano słyszę jak ją namawia i trzyma na siłę, a ona i tak mu zwiewa na podłogę i obgryza łóżko od dołu :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Saite to było mocne!!! :D:evil_lol: hehehe

Monia mój TZ (a tak z ciekawości co oznacza ten skrót?) to się nie chce zgodzic na spanie z psem, mi się marzy, żeby normalnie spac, wieczorem, żeby pies już był w łóżku a tu lipa, ale nad ranem pies często wskakuje do nas, tyle, że tylko od mojej strony, bo od męża nie, bo go zgania natychmiast. Twierdzi, że miejsce psa jest w jego legowisku, a ja tak bardzo chcę z psiurą... :)

Link to comment
Share on other sites

nasz pies tez spi z nami w łóżku
ma swoje posłanie na ziemi ale ona tam nie chce spać i ze złości sika tam
zawsze jak idziemy spać to ona pcha sie strasznie na poduszkę ale jak sie ja w nogi przegoni to jak my zaśniemy to ona pcha sie na poduszkę
dobrze ze mamy duże łóżko bo dziecko tez przychodzi do nas w nocy i zawsze to tak wygląda ze od ściany śpi mąż kolo niego kropka przy kropce Patryk a na samym rogu ja:razz:

wkurzyłam sie tylko troche jak ona spała z nami a póżniej okazało sie ze ma robaki

Link to comment
Share on other sites

Z nami spi dalmatynka ( nie ładnie jej przyzwoliłam wchodzić do łóżka :nonono2:)....co do borzoi, spia w swych duzych koszach...nie wyobrażam sobie spać....z trzema nie małymi psami w łóżku...
W ciągu dnia wszystkie trzy psy, mogą wylegiwać sie na sofie do woli, jednak w nocy..."kucyki" spią u siebie.

Link to comment
Share on other sites

Jasne, że śpi.
Moja chihuahua rozpycha się na pół łóżka.
Tak, że ja śpię na jego brzegu.
A ona dumnie na poduszce, z rozłożonymi nogami i uśmiechniętym pyszczkiem.
Rano budzę się najczęściej z bólem kręgosłupa.
Ale posiadanie 'psa' wymaga poświęceń :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mam dwie sznaucerki srednie i obie spia ze mna:) od kad jest u mnie moj chlopak to tak samo,czesto zdarza sie,ze spimy bez koldry,bo psy sie tak uloza,i zeby ich nie ruszac to spimy odkryci;)ale przyzwyczailismy sie oboje juz do teggo tak,ze jak bylam w anglii przez dluuugi czas nie moglam usnac bez psiakow:)

Link to comment
Share on other sites

owszem, zdarza się, że mój pies pozwoli mi spać w swoim łóżku... przestawia mnie wprawdzie pół nocy, rozpycha się, gryzie misia, zabiera poduszki ale w każdym razie śpimy razem... ja jestem To-Wielkie-Co-Grzeje a Amiga To-Małe-Co-Rządzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dela']owszem, zdarza się, że mój pies pozwoli mi spać w swoim łóżku... przestawia mnie wprawdzie pół nocy, rozpycha się, gryzie misia, zabiera poduszki ale w każdym razie śpimy razem... ja jestem To-Wielkie-Co-Grzeje a Amiga To-Małe-Co-Rządzi[/quote]
:evil_lol: hi,hi mam dokładnie to samo...z tym,że moje to takie dwa :diabloti: klamociki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam jak kupiliśmy Fionę i zgodnie mówiliśmy w domu, że nie będzie spała w łóżku... Pierwsze noce były tragiczne, malutka chodziła i płakała, nie chciała leżeć w kojcu. W końcu przysunęłam kojec do łóżka i ją tak głaskałam aż zasypiała... I tak było przez kilka tygodni, zanim nauczyła się wskakiwać na kanapę.. :) Od tego czasu piesa śpi z nami, zasypia z rodzicami, kiedy jest jej goraco ucieka na podłogę, koło balkonu, a jak rodzice idą do pracy - kładzie się u mnie ;). W lecie to trochę męczące, ale w zimie jest walka o to, z kim Fiona będzie spać, nasza mała czarna kudłata termoforka ;-).
Ach, aż żałuję, że w trakcie roku akademickiego muszę sobie jakoś bez niej radzić :(

Link to comment
Share on other sites

A mój pies rzadko kiedy śpi w łóżku ze mną. Jeśli już mu się zdarzy to wtedy gdy jest zimno wtula się w nogi i tyle. On jest indywidualistą:). Na początku jak był szczeniaczkiem to spał z mamą. A potem w swoim legowisku, albo na dywanie, podłodze i tak już zostało. On najbardziej lubi spać sam i mieć dużo miejsca żeby się wyciągnąć mimo że waży poniżej 10 kg.

Więc nie do końca jest prawdą, że psiarze dzielą się na tych którzy śpią z psem w łóżku i się do tego przyznają i tych którzy śpią z psem i się do tego nie przyznają.
Mój psiak jest wyjątkiem,.chociaż......w łóżku to lubi spać ale wtedy gdy mnie tam nie ma a łóżko jest calutkie jego hehe:) ale w końcu i tak wraca do swojego legowiska i to nie tylko wtedy gdy zaczynam ścielić a on musi wtedy zeskoczyć. Lubi spać w legowisku, na łóżku (pustym) i na podłodze (najczęściej na dywanie).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...