Jump to content
Dogomania

Czy śpisz ze swoim psem w łóżku?


chicken

Recommended Posts

[QUOTE]Łojejciu :smile: A dlaczego śpi w obróżce? toż to uwiera...;-)[/QUOTE]

No właśnie! I dlaczego śpi tam, gdzie są guziki, przecież może go uszko boleć? :mad::evil_lol::evil_lol:

A tak serio: słodki Dropsio w łóżeczku :loveu::loveu:

U mnie to wygląda tak:
[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7344/dsc00545fgn.jpg[/IMG]

:evil_lol::evil_lol:

Śpiący Bruno też cudny :)

Link to comment
Share on other sites

JA też się z Moimi pieskami, najczęściej śpią ze mną któreś 2 plus kot, czasami zdarza się że i 3 psy plus kot ale to rzadko. Najgorzej jak mój chłopak do mnie przyjeżdża i biedak przez cała noc nie może spać bo psy z łóżka gania :lol:. Ale ostatnio dał już Sobie spokój i powiedział że jeden w nogach spać może :).

Hm może kiedyś cyknę fotkę, a nie wspomniałam że mam tapczanik mały :P ale jakoś się wszyscy na nim mieścimy. Drops śpi pod kołderką najczęściej strasznie rozpycha się łapami, przy głowie na poduszce śpi kot, (albo czasami na dropsie) Lola śpi po środku a Max w nogach.

Ale ile jest gadaniny ze strony rodzinki(ciotek,babek,wujaszków) że jak to można spać z psem. :lol:

W końcu to członkowie rodziny więc dlaczego mają spać na ziemi :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlenuś91']JA też się z Moimi pieskami, najczęściej śpią ze mną któreś 2 plus kot, czasami zdarza się że i 3 psy plus kot ale to rzadko. Najgorzej jak mój chłopak do mnie przyjeżdża i biedak przez cała noc nie może spać bo psy z łóżka gania :lol:. Ale ostatnio dał już Sobie spokój i powiedział że jeden w nogach spać może :).

Hm może kiedyś cyknę fotkę, a nie wspomniałam że mam tapczanik mały :P ale jakoś się wszyscy na nim mieścimy. Drops śpi pod kołderką najczęściej strasznie rozpycha się łapami, przy głowie na poduszce śpi kot, (albo czasami na dropsie) Lola śpi po środku a Max w nogach.

Ale ile jest gadaniny ze strony rodzinki(ciotek,babek,wujaszków) że jak to można spać z psem. :lol:

W końcu to członkowie rodziny więc dlaczego mają spać na ziemi :cool1:[/quote]


a swinka morska tez spi z wami ?? to w koncu tez czlonek rodziny:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']a swinka morska tez spi z wami ?? to w koncu tez czlonek rodziny:evil_lol::evil_lol:[/quote]

Ja z moim dzikiem morskim spałam RAZ :diabloti: Dawno temu to było. Domyślacie się pewnie, w jakim stanie miałam łóżko :loveu::evil_lol: Dodam, że świnka nie przejmuje się zasadami higieny, ale to chyba wie każdy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']a swinka morska tez spi z wami ?? to w koncu tez czlonek rodziny:evil_lol::evil_lol:[/quote]

Nie no ze świnka bym się nie odważyła :lol: Między innymi dlatego co napisała
[B]zmierzchnica [/B]jak bym się rano obudziła to pewnie miała bym jak w łóżku wodnym a w szczególności że mam dwie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlenuś91']Nie no ze świnka bym się nie odważyła :lol: Między innymi dlatego co napisała
[B]zmierzchnica [/B]jak bym się rano obudziła to pewnie miała bym jak w łóżku wodnym a w szczególności że mam dwie :evil_lol:[/quote]

Dokładnie :evil_lol: Chociaż miałam znajomą, co zawsze spała ze swoją świnką... Może miała na to jakiś sposób :razz: W każdym razie, ja nie polecam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Sweterki rozwalone na łóżku :loveu:.
Co do gryzoni, to moja króliśka przez pierwszy tydzień wyłaziła jakimś cudem z klatki (gigaklatka domowej roboty z dużymi 'dziurami') i przychodziła do mnie do łóżka. Żeby się wyspać musiałam się na to zgodzić, bo bym całą noc chodziła od łóżka do klatki. Później dokupiłam jej towarzyszkę i się uspokoiła ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina2904']U mnie pełny relaks na całym narożniku:diabloti:
[URL="http://img22.imageshack.us/i/dsc00768msz.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3545/dsc00768msz.th.jpg[/IMG][/URL][/quote]

W końcu jak relaks to relaks:D Dalmatyn super się rozwalił, ale gdzie tu miejsce dla panci?;)

Link to comment
Share on other sites

nasz Czako kreci sie pol nocy, końcowo lądując u nas w łóżku, budzimy sie mając go przeważnie pośrodku, czesto pakuje sie tez do naszej corki i wtedy wyglada to jak na zalaczonym obrazku, zdjecie zrobilam o 3.30 jak wstalam na chwilunię

[U][COLOR=#810081][URL]http://img391.imageshack.us/i/gazetaispimy002.jpg/[/URL][/COLOR][/U][URL="http://img391.imageshack.us/img391/2122/gazetaispimy002.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja spię z moimi basseciorami, tłustymi wałkami:ylsuper:

Najpierw kladą sie grzecznie w swoich łózeczkach i nawet nie spoglądaja w strone mojego łoza:cool3:,a w nocy budze sie z powodu braku powietrza i mozliwosci wykonania ruchu, -wszystkie ,oczywiscie spia w łózku:diabloti:

Ale musze przyznac, ze w zimie tez lubie sie przytulic do ciepłego futerka:p

Link to comment
Share on other sites

Psy nie śpią z nami ponieważ w naszym łóżeczku nie mieścimy się. Wiem, że psiaki (mamy 2) bardzo by chciały w nim spać. Ale za to wieczorne łóżeczkowe mizianko jest po prostu obowiązkowe. No i rano kiedy otwieram oczy dwa radosne potworki leżą koło mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']U nas w łóżku sypia kot. Pies ma swoje posłanka :D[/quote]

Koty też są wygodnickie. Kiedyś obudziłam się rano i zauważyłam, że zamiast na poduszce śpię na moim Pumbusiu
[*] Kocur wielki, miękki, więc poszłam spać dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

A no, ja też, jak jeszcze miałam rasowego rudego przygarniętego dachowca, to spałam na nim, chyba, że już był za bardzo wymiętoszony i miał dość to szedł wtedy gdzie indziej;)
A Tulka śpi z nami, nawet teraz, kiedy ma tygodniowe maluchy i tak przychodzi odpocząć do nas do łóżka:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cirilla888']A no, ja też, jak jeszcze miałam rasowego rudego przygarniętego dachowca, to spałam na nim, chyba, że już był za bardzo wymiętoszony i miał dość to szedł wtedy gdzie indziej;)
A Tulka śpi z nami, nawet teraz, kiedy ma tygodniowe maluchy i tak przychodzi odpocząć do nas do łóżka:eviltong:[/quote]


Cirilla-kot to sie chyba nie liczy
:lol!::lol!::lol!::lol!::lol!:

A czy Tulka jest psiakiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...