Jump to content
Dogomania

Usia i Mila w swoich domkach:)


ewu

Recommended Posts

Będą nowe fotki na FB:)

Już są :)

Wczoraj poprosiłam na fb o nowe fotki i kilka informacji do ogłoszeń.

 

10701928_868400613200306_363554814602115

 

1925343_868400846533616_6242138028468727

 

I komentarz z FB

"To jest sunia Usia,która jest bardziej wycofana,ale jak się ją weżmie na ręce to już wie,że bardzo się ją kocha."

 

 

 

1508590_868457693194598_1272953409967418

 

10734263_868458013194566_394392187561713

 

10414634_868458276527873_164895712530019

 

10387237_868458499861184_180957370436434

 

10420121_868458756527825_913908716363573

 

I komentarz z fb

"Usia nasza pięknotka"

 

Czy to nie pomyłka ? Na górze Usia i na dole Usia ?

 

Zdjęcia są, ale informacje raczej skromne. Ogłoszenia z tego nie napisze :(

 

Ja niestety nie mam za grosz talentu do pisania ogłoszeń. Może ktoś się skusi i popełni tekst ogłoszenia ?

Link to comment
Share on other sites

Nie odmówię - tylko o dane w telegraficznym skrócie poproszę - wszystko co, co ludzi interesuje czyli wiek, waga, wielkość, chodzenie na smyczy, czystość, stosunek do ludzi, dzieci i innych zwierząt...

Może się tylko okazać, że w ten weekend nie zdążę otworzyć kompa, ale w poniedziałek już będę na posterunku :)

Link to comment
Share on other sites

Nie odmówię - tylko o dane w telegraficznym skrócie poproszę - wszystko co, co ludzi interesuje czyli wiek, waga, wielkość, chodzenie na smyczy, czystość, stosunek do ludzi, dzieci i innych zwierząt...

Może się tylko okazać, że w ten weekend nie zdążę otworzyć kompa, ale w poniedziałek już będę na posterunku :)

Wielkie dzięki :) Już się martwiłam jak ja ten tekst sklecę. Zupełnie nie mam talentu do  pisania:(

 

Zapytam o to na FB hotelik i przekażę.

 

 

EDIT

 

Napisałam:

Chciałybyśmy zacząć ogłaszać tą śmielszą sunię, ale bardzo proszę o dane w telegraficznym skrócie. Wszystko to, co ludzi interesuje czyli wiek, waga, wielkość, chodzenie na smyczy, czystość, stosunek do ludzi, dzieci i innych zwierząt...
Plisssss to bardzo pilne. Kasy nie mamy zbyt wiele, a należności rosną :(

 

Czekamy na efekt.

Link to comment
Share on other sites

Nie odmówię - tylko o dane w telegraficznym skrócie poproszę - wszystko co, co ludzi interesuje czyli wiek, waga, wielkość, chodzenie na smyczy, czystość, stosunek do ludzi, dzieci i innych zwierząt...

Może się tylko okazać, że w ten weekend nie zdążę otworzyć kompa, ale w poniedziałek już będę na posterunku :)

Cytuję z fb:

 

P.Elu wiek 5m-cy,waga 4kg-4,5kg wzrost ok 35cm chodzenie na smyczy słabe,ale Milusia powoli się uczy,czystość co mam tu napisać one są w boksie jak im rano otwieram boksik to jest troszkę brudno,ale są tam dwa inne maluszki widzę jak one załatwiają się na zewn.ale jak jest w nocy tego nie wiem.Ludzi kochają uwielbiają dzieci do innych zwierząt nie są agresywne.

 

Nutusiu, czy ułożysz z tego ogłoszenie dla suni ?

 

...I jeszcze - w jakim ona jest teraz wieku i jak ma na imię, bo ja nie bardzo wiem która jest która :)

Kurtka na wacie, ja teżnie pamiętam ;)

 

 

Cześc maluchy.
Nasza Wiki powoli szykuje sie do domku, w czwartek ewentualnie piątek, wizyta zapoznawcza Wiki z domkiem:)

Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam telefon w sprawie Miluni.

Posłałam nawet filmik ale dzisiaj zero odzewu... :(

Czyli ta śmielsza ma na imię Mila :) Ciut się pogubiłam, bo na fb jej fotki są z podpisem, że to Usia :)

 

Nutusia dziękuję :calus: :calus:

Z tą wagą to nie mam pojęcia.

Toto waży 6 kg a jest dosyć wysoki.To pewnie zależy od budowy.

No właśnie. Te suczki wyglądają na bardzo drobniutkie więc pewnie i kosteczki są cieniutkie i dlatego tak niewiele ważą :)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, coś tam wymodzę. Ale przyznam szczerze, że i na fotach i na filmiku obie wydają się naprawdę duże, co niestety nie działa na ich korzyść...

To fakt. Przydałyby się zdjęcia bardziej ogłoszeniowe. Może na początek dajmy ogłoszenia z takimi zdjęciami, jakie są, a poproszę na fb o zdjęcia odpowiedniejsze do ogłoszeń np przy nodze człowieka, żeby była widoczna ich wielkość.

Link to comment
Share on other sites

Rzecz podstawowa - czy Mila, którą mamy ogłaszać ma uszka stojące czy klapnięte ;)

 

Mila - oddajcie mi dzieciństwo!!!

 

Mila ma ok. 5 miesięcy. Jest malutka (ok. 35 cm w kłębie i 6 kg wagi) - wdała się w mamusię. Urodziła się na tzw. wsi zabitej deskami, jako kolejny, nikomu niepotrzebny pies. I pewnie podzieliłaby los tych wszystkich "wiejskich Burków", czyli zostałaby utopiona, ewentualnie uwięziona na łańcuchu przy rozwalającej się budzie, gdyby nie ktoś, kto postanowił, że taki scenariusz się nie sprawdzi!

 

W tej chwili Milusia przebywa w psim hotelu, gdzie poznaje uroki dzieciństwa, ma kontakt z ludźmi i innymi psami. Wobec obcych początkowo jest nieco nieśmiała, ale szybko przełamuje dystans i wychodzi z niej psie dziecko.

 

Milcia jest zdrowa, zaszczepiona, bardzo lubi dzieci. Do pełni szczęścia brakuje jej już tylko domu - takiego prawdziwego, odpowiedzialnego i kochającego.

 

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu, fantastico :klacz: :klacz: :klacz:

Takie własnie pytanie - czy Mila to ta sunia, która ma uszka stojące czy klapnięte - zadałam sylwiasko na fb i czekam na odpowiedź.

Poprosiłam też o lepsze zdjęcia w tym takie przy człowieku, żeby było widać jaka jest duża.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...