Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

[quote name='agat21']Ale Rysiulek ma smutne oczka :-( Ile musiał już przeżyć złego bidulek[/QUOTE]

To prawda, zamyślony z niego chłopak i oczyska smutniutkie ale były też momenty kiedy Rychu zapominał o złym i biegał z podniesionym gonem , niestety nie udało mi się go uchwycić na zdjęciu . Ale da radę chłopak , jest bardzo przyjacielski .

Link to comment
Share on other sites

Już jestem w domu:)
Pociąg miał 48 minut opóźnienia i nie zdążyłabym na pociąg do Gliwic ale syn Atao czekał na mnie w Katowicach i odwiózł do domu:)
Bardzo dziękuję:):):):)
Wszystkim dziękuję za troskę i pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Sunie były w podróży niezwykle grzeczne:)
Bałam się okropnie ,że będą piszczeć albo wyłazić z kontenerków a one spały i nie sprawiły najmniejszego kłopotu.
Moje kochane okruszki, pewnie chciały się odwdzięczyć:)
Wczoraj spały u mnie i też nie było żadnych nocnych marudzeń.
One są urocze:)
Aszka jest bardziej wrażliwa a pudlisia to prawdziwa gwiazda.
Myślę,że Aszka jest idealnym psiakiem dla spokojnych , zrównoważonych ludzi, nawet starszych.
To taka malutka, słodka panienka, która potrzebuje bliskości człowieka.
Pudlisia to żywe srebro, szalony dzieciak:)
A Rysio jest smutnym , spokojnym psiaczkiem.
Jak go zobaczyłam w boksie złamał mi serce..:(
Stał z boku, nie szczekał tylko tak smutno na mnie patrzył....
Rysio to dobra , kochana malizna.
Widać,że dużo wycierpiał ale kocha ludzi i jest szczęśliwy kiedy zwraca się na niego uwagę.
O Rysia marwtwię się najbardziej bo to skromny i nie rzucający się w oczy psiak ale ma za to cudny charakter i mam nadzieję,że ktoś go pokocha i doceni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Komiczne i kosmicznie głupie. Normalne, gdyby to był gabinet lekarski, ale na taki nie wygląda a poza tym, tam nikomu nie przyszłoby do głowy wchodzić z psem więc i napis byłby niepotrzebny. Najwyraźniej właściciel sklepu to ten, co psy widzi tylko na łańcuchu. Nie kupowałaby, w takim sklepie nawet gdyby wszystko było tam tańsze niż w innych :shake:

Jazda z przesiadką z dwoma transporterkami, to koszmar !!!
Proponuję zrobić składkę na bilet, żeby choć w jedna stronę, tę z kontenerkami, Basia nie musiała się przesiadać. Jak zbierzemy na oba bilety, to będzie lux :)
Ja daję dychę. Basiu podrzuć proszę nr konta.
Większość osób przewożących psiaki ma zwracane koszty. Czemu Basia, która co miesiąc wydaje górę pieniędzy na psiaki, ma jechać za własne pieniądze ?[/QUOTE]
Elik dziękuję:):)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10659383_567442813378925_8492622124505127614_n.jpg?oh=3e090b7579a4c00583ec70fddbf59856&oe=545B376B&__gda__=1416574419_607241eef909a9a119c76a5268e74f6c[/IMG]
Rysio..kochany...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']...
Ja daję dychę. Basiu podrzuć proszę nr konta...[/QUOTE]
Basiu, już nie trzeba. Znalazłam w historii operacji i wysłałam obiecaną dyche.

[quote name='Nutusia']Elik, dziękujemy, ale za mało czasu było na przeorganizowanie wszystkiego...
Basia już jedzie, za chwilę przesiadka. W Wwie będzie o 14-tej i mój TZ będzie na nią czekał na dworcu, przejmie psiaki. Jeszcze dogrywamy szczegóły co dalej, bo kcd, do której jedzie "pudlisia" pracuje do 17tej, ale DAMY RADĘ ;) Koszty podróży postaramy się zwrócić Basi jak najszybciej![/QUOTE]
Gratuluję świetnej organizacji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10644637_567442253378981_2110238990960592089_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10599435_567442190045654_5561534659710436761_n.jpg?oh=f07883bd7bc999f9fa994e9b3a75697a&oe=546C80F1[/IMG][/QUOTE]

Rudziu, czy Rysio nie jest podobny do Twojej tymczasowiczki Dinki :)

Link to comment
Share on other sites

Ja już kocham Miłością. Czekamy w kolejce do weta, dam znać co i jak jak wyjdziemy. Mała jest słodka, posłuszna, przytulaśna i kochana. Szalenie zabiega o względy! A jest taka mądra, skubana, że aż jestem w szoku! Wszystko rozumie! Wczoraj do drugiej w nocy walczyliśmy ze sfilcowaną sierścią. Mała miała na sobie skorupę w jednym kawałku. Strasznie ją to wszystko ciągnęło, zwłaszcza na łapkach, ciągle się gryzła. Dlatego nie chciałam już czekać do rana... wyobrażacie sobie że jak Mała ciachałam na łyso to ona sobie w najlepsze spała na moich kolanach??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd'] Wczoraj do drugiej w nocy walczyliśmy ze sfilcowaną sierścią. Mała miała na sobie skorupę w jednym kawałku. Strasznie ją to wszystko ciągnęło, zwłaszcza na łapkach, ciągle się gryzła. Dlatego nie chciałam już czekać do rana... wyobrażacie sobie że jak Mała ciachałam na łyso to ona sobie w najlepsze spała na moich kolanach??[/QUOTE]
Ja zaczęłam ją ciachać jak tylko znalazłam wolną chwilę i byłabym ostrzygła na zero, gdyby nie dzwonek do drzwi kcd...

Link to comment
Share on other sites

[B]Elik, Poker [/B]- dziękuję:)
Konto podam:)
W poniedziałek zeskanuję bilety i zamieszczę skany.
Za bilety zapłaciłam 120 zł.
Kupiłam też dziewczynkom szelki ale to prezent ode mnie:)

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']zakochałam się w tym małym/czarnym, zwanym Rysiem... :loveu: słoneczko najmilejsze!!!
postaram się stworzyć jakiś bazarek dla niego.[/QUOTE]
Dziękuję:) Ja też go pokochałam natychmiast.
To taki skromniutki, kochany, dobry piesio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...