Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

W Miedarach znalazł się malutki piesio, który kompletnie sobie nie radzi w warunkach schronu.  Znajoma Basi, wolontariuszka z Miedar, przysłała mi zdjęcia pieska z prośbą, żebym zamieściła je na wątku Basi w nadziei, że ktoś ulituje się nad maluszkiem. Ja już nie dam rady wziąć kolejnego psiaka pod opiekę  😞  

IMG-20211227-WA0000.jpg.4d4e3400e65aeae3705da2ffd60d0403.jpg

IMG-20211227-WA0001.jpg.b8ecfb6b319e13cc9ee841348cdfd97e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja od wczoraj nie mogę znaleźć sobie  miejsca, dotarło do mnie, jak poważny jest stan Basi. Do tej pory wierzyłam, byłam wręcz pewna, że to kwestia najbliższych dni kiedy zacznie się poprawa, to przecież jest silna Basia...

Wiadomość o respiratorze totalnie mnie zaskoczyła, jeszcze w wigilię pisałyśmy z Basią, nic nie wspominała że gorzej się czuje. Cały czas odruchowo sprawdzam na whatsappie czy może odczytała moją niedzielną wiadomość choć wiem że nie .... cały czas ten sam komunikat  "widziano w sobotę o 19.36" ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 00:15, elik napisał:

W Miedarach znalazł się malutki piesio, który kompletnie sobie nie radzi w warunkach schronu.  Znajoma Basi, wolontariuszka z Miedar, przysłała mi zdjęcia pieska z prośbą, żebym zamieściła je na wątku Basi w nadziei, że ktoś ulituje się nad maluszkiem. Ja już nie dam rady wziąć kolejnego psiaka pod opiekę  😞  

IMG-20211227-WA0000.jpg.4d4e3400e65aeae3705da2ffd60d0403.jpg

IMG-20211227-WA0001.jpg.b8ecfb6b319e13cc9ee841348cdfd97e.jpg

Tylko gdzie go zabrać? Kiedy przyjechał do schronu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2021 o 10:00, agat21 napisał:

Tylko gdzie go zabrać? Kiedy przyjechał do schronu?

 

Dnia 29.12.2021 o 11:14, Tyśka) napisał:

Psiak bardzo adopcyjny, czy możesz elik dopytać o informacje do ogłoszeń?

Dowiedziałam się niewiele  😞

Piesek pozytywny do ludzi i innych psiaków. Ma 2 - 3 lata w schronie jest około 3 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 18:05, elik napisał:

 

Dowiedziałam się niewiele  😞

Piesek pozytywny do ludzi i innych psiaków. Ma 2 - 3 lata w schronie jest około 3 miesiące.

To nie tak długo. W tym tygodniu jedna sprawa zwierzakowa mi się wyjaśni, pomyślę o maluszku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 18:15, agat21 napisał:

Czy w razie W transport do W-wy jest do ogarnięcia?

Tak  🙂 

Niedawno miałam transport dla Rewy z Miedar do kikou więc myślę, że do Warszawy też da radę.
Byłoby super  🙂    Psiurek młody i ładny więc chyba miejsca długo w DT nie zagrzeje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 18:37, Poker napisał:

Co się dzieje u ewu?

Constans  😞  Ale to już chyba doczytałaś.
Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałam, ale tyle jest teraz gorących tematów, że nie wiadomo który wątek czytać  😞  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...