Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

47 minut temu, Figunia napisał:

Usia będzie miała sterylke w piątek. Jak nie mogłam się tego doczekać, tak teraz zaczynam się już tym denerwować.

Już trzymam kciuki!

 

Na Wrocław

https://www.olx.pl/oferta/malenka-usia-czeka-CID103-IDvW0XU.html

Ma ode mnie promowanie do 10.10.

Może ktoś w tym czasie się w maleńkiej zakocha :)

 

Link to comment
Share on other sites

Jest zapytanie o sunię:)

Witam,
W jakim wieku +- jest sunia? Ile waży? Czy odnalazłaby się w domu z inną suczką (2lata/7kg) i niemałym już dzieckiem (9) ?
JB

 

Dopisałam do ogłoszenia ,ze waży 7,5kg i ma około 2 lat .

 

A to odpisałam Pani

Sunia ma około 2 lat. Waży 7,5kg
Z suniami jest tak ,że muszą przypaść sobie do gustu. Zawsze można spotkać się na wspólnym spacerze i zobaczyć jak dziewczynki zareagują na siebie :)

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Figunia napisał:

Dobrze Basiu, wezmę fakturę. 

Przy okazji...Usia w książeczce nie ma żadnych szczepień, poza wscieklizna. Czy będziemy szczepic ja na wirusowki? Oczywiście w odpowiednim czasie po sterylce.

Tam na nic nie szczepią poza wścieklizną.

Link to comment
Share on other sites

 

12 godzin temu, b-b napisał:

Już trzymam kciuki!

 

Na Wrocław

https://www.olx.pl/oferta/malenka-usia-czeka-CID103-IDvW0XU.html

Ma ode mnie promowanie do 10.10.

Może ktoś w tym czasie się w maleńkiej zakocha :)

 

0057.gifSuper to zaciskamy, bardzo dziękujemy  a w między czasie ,proszę zajrzyjcie na błyskawiczny bazarek ,który zrobiłam ,żeby opłacić te ogłoszenia dla Usi, ew. wyróżnienia a jak komuś się spodobają botki to się dołoży do sterylki, bo widzę ,że malutko ma Usia na zabieg.

Zapraszam serdecznie :)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Jest zapytanie o sunię:)

Witam,
W jakim wieku +- jest sunia? Ile waży? Czy odnalazłaby się w domu z inną suczką (2lata/7kg) i niemałym już dzieckiem (9) ?
JB

 

Dopisałam do ogłoszenia ,ze waży 7,5kg i ma około 2 lat .

 

A to odpisałam Pani

Sunia ma około 2 lat. Waży 7,5kg
Z suniami jest tak ,że muszą przypaść sobie do gustu. Zawsze można spotkać się na wspólnym spacerze i zobaczyć jak dziewczynki zareagują na siebie :)

 

 

Bogdusiu, wspaniale, ze już ktoś Usie zauważył. Ciekawe, czy Pani zadzwoni...

Trochę obawiam się spotkania z inną sunią, bo Usia do suczek zachowuje sie różnie. Z "chlopcami" jest dużo lepiej, ale kilka suczek przy zapoznaniu, Usie nagle obszczekalo i ona teraz tez potrafi być niemiła.

Wagę jest okej, czyli ok. 7.5 kg, tylko wieku nadal nie jestem pewna. Jak nie zapomnę, to jutro spytam weta i zobaczymy, na ile On Usie oceni.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

 

0057.gifSuper to zaciskamy, bardzo dziękujemy  a w między czasie ,proszę zajrzyjcie na błyskawiczny bazarek ,który zrobiłam ,żeby opłacić te ogłoszenia dla Usi, ew. wyróżnienia a jak komuś się spodobają botki to się dołoży do sterylki, bo widzę ,że malutko ma Usia na zabieg.

Zapraszam serdecznie :)

 

 

Aniu kochana...dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Usia asystuje mi przy dzisiejszym śniadaniu.                Nie wiem, jak przezyjemy jutrzejszy dzień. Zabieg dopiero o 18.30 i wet nie pozwala nic jej dac do pysia prócz wody od samego rana.    Będzie ciężko...

20181004_105056.jpg

Sunia ma spora rane tuz nad ogonkiem i stale tam sie wygryza. Na zdjeciu widac jak stercza mokre kudelki.

Wczoraj dostałam od weta tabletki na uczulenie. Bo stwierdził,ze to od pchel. Usia pchel juz nie ma, ale świąd jeszcze dokucza, no i ta rana. 

Po tabletkach ma jej to minąć.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Figunia napisał:

Usia asystuje mi przy dzisiejszym śniadaniu.                Nie wiem, jak przezyjemy jutrzejszy dzień. Zabieg dopiero o 18.30 i wet nie pozwala nic jej dac do pysia prócz wody od samego rana.    Będzie ciężko...

20181004_105056.jpg

Sunia ma spora rane tuz nad ogonkiem i stale tam sie wygryza. Na zdjeciu widac jak stercza mokre kudelki.

Wczoraj dostałam od weta tabletki na uczulenie. Bo stwierdził,ze to od pchel. Usia pchel juz nie ma, ale świąd jeszcze dokucza, no i ta rana. 

Po tabletkach ma jej to minąć.

Najbardziej męczące są wieczorne godziny do zabiegu... cały dzień!  jak to znieść???... chyba tylko w raminach Figuniok2.gif

... z tą alergią na pchieły całkiem prawdopodone!  ostatnio często się z tym spotykam.

.. jakaż ona słodka!  oczka ma takie ,wielkie i mądre serduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Mój wet pozwala dać jeść rano i tak zawsze robię. Daję ok. g. 8 i koniec.

Nie ma powodu , by pies był o głodzie w sumie 1,5 doby. To też osłabia organizm.

Korci mnie, by tak zrobic. Przeciez jak zje cos wczesnym rankiem, to do tej 18 czy 19 brzuszek juz będzie pusty.

Nie wiem, czemu wet kategorycznie mi tego zabronił, może ma jakieś złe doświadczenia. Jako laik trochę jednak boje się, by Usi nie zrobić krzywdy. 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Figunia napisał:

Korci mnie, by tak zrobic. Przeciez jak zje cos wczesnym rankiem, to do tej 18 czy 19 brzuszek juz będzie pusty.

Nie wiem, czemu wet kategorycznie mi tego zabronił, może ma jakieś złe doświadczenia. Jako laik trochę jednak boje się, by Usi nie zrobić krzywdy. 

Jak troszke z samego rana dostanie, bez podjadania smaczkow przez caly dzien, to do wieczora brzusio bedzie prawie pusty. A nie bedzie od rana glodna przez caly dzien. Poza tym psiak wychodzi na spacery, teraz juz chlodniej, to choc od rana ma ciut pozywienia.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, MALWA napisał:

Jak troszke z samego rana dostanie, bez podjadania smaczkow przez caly dzien, to do wieczora brzusio bedzie prawie pusty. A nie bedzie od rana glodna przez caly dzien. Poza tym psiak wychodzi na spacery, teraz juz chlodniej, to choc od rana ma ciut pozywienia.

No właśnie, myślę podobnie. 

Jednak gdy spytalam weta, by się upewnic, czy moge jej dac rano troszke jedzonka, powiedzial, ze nie, niczego nie dawac, procz wody.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki.  Aniu w ogłoszeniu jes błąd. Usia waży więcej niż 2,5 kg:)

Jeśli mogę doradzić to usuńcie informację o budzie i kojcu.

Ludzie cześto kłamią jak poznają warunki adoopcji. Powiedzą wszystko co chcemy usłyszeć.

Ja zawsze zaczynan rozmowę od pyatana: a jakiego  Państwo pieska szukacie , takiego na dwór czy do mieszkania?

I zawsze się wygadają.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Figunia napisał:

Usia asystuje mi przy dzisiejszym śniadaniu.                Nie wiem, jak przezyjemy jutrzejszy dzień. Zabieg dopiero o 18.30 i wet nie pozwala nic jej dac do pysia prócz wody od samego rana.    Będzie ciężko...

20181004_105056.jpg

Sunia ma spora rane tuz nad ogonkiem i stale tam sie wygryza. Na zdjeciu widac jak stercza mokre kudelki.

Wczoraj dostałam od weta tabletki na uczulenie. Bo stwierdził,ze to od pchel. Usia pchel juz nie ma, ale świąd jeszcze dokucza, no i ta rana. 

Po tabletkach ma jej to minąć.

A może ma zatkane kanały przy odbycie?

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,że Usia jednak coś zje rano. Żołądek opróżnia się w 6 godzin.

Sunia dostanie jeść wieczorem w przeddzień operacji i pewnie dopiero rano w dniu po operacji czyli przez ok.36 godzin będzie o pustym brzuszku.

W Polsce w ogóle jest tendencja do głodzenia czy to psów czy ludzi w okresie około operacyjnym.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Trzymam kciuki.  Aniu w ogłoszeniu jes błąd. Usia waży więcej niż 2,5 kg:)

Jeśli mogę doradzić to usuńcie informację o budzie i kojcu.

Ludzie cześto kłamią jak poznają warunki adoopcji. Powiedzą wszystko co chcemy usłyszeć.

Ja zawsze zaczynan rozmowę od pyatana: a jakiego  Państwo pieska szukacie , takiego na dwór czy do mieszkania?

I zawsze się wygadają.

 

 

3 godziny temu, Figunia napisał:

Basiu, masz racje, jest 2.5 kg. Nie zauważyłam tego, choć czytałam ogłoszenie...

Bogdunia na pewno to zmieni, jak tylko sie tu pojawi...

 

Byłam i poprawiłam. 

Toż to jak miniatura yorka by wagowo była ;)

 

Trzymam kciuki za maleństwo!

Oby wszystko dobrze poszło!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...