Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Pako jutro jedzie do domku:)

Przepraszam,że się nie cieszę ale dopiero wróciłam z lecznicy. Dzisiaj do schroniska przywieziono dwa 6-cio tygodniowe szczeniaczki.

Zabrałyśmy je .Okazło się,że jedna malizna wymiotuje. Obie są chude, zapchlone, mają na sobie strupy, cieknie im z nosków.

Pojechałyśmy natychmist do lecznicy, obie mają początek parwowirozy.

Zostały w szpitaliku lecznicy.

Finansowo absolutnie już  tego nie udźwignę :(

Za wizytę zapłaciłam 240 zł a co dalej...:(

Oby tylko przeżyły. Okruszki moje kochane. Tosia i Malinka:(

Zwariuję od tego wszystkiego :(

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, ewu napisał:

Pako jutro jedzie do domku:)

Przepraszam,że się nie cieszę ale dopiero wróciłam z lecznicy. Dzisiaj do schroniska przywieziono dwa 6-cio tygodniowe szczeniaczki.

Zabrałyśmy je .Okazło się,że jedna malizna wymiotuje. Obie są chude, zapchlone, mają na sobie strupy, cieknie im z nosków.

Pojechałyśmy natychmist do lecznicy, obie mają początek parwowirozy.

Zostały w szpitaliku lecznicy.

Finansowo absolutnie już  tego nie udźwignę :(

Za wizytę zapłaciłam 240 zł a co dalej...:(

Oby tylko przeżyły. Okruszki moje kochane. Tosia i Malinka:(

Zwariuję od tego wszystkiego :(

 

Super Pako!!!

Basiu podaj nr konta. Dzisiaj rozliczę bazarek (wczoraj przyszła jeszcze jedna wpłata), z którego 60 % jest dla Twoich psiaków. Powinna wpłynąć jeszcze jedna zapłata za wylicytowane fanty, ale już nie będę czekać. Bazarek skończył się 17.12.2017 r. i fanty  już dawno zostały rozesłane.

Trzymam kciuki za maluszki :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Super Pako!!!

Basiu podaj nr konta. Dzisiaj rozliczę bazarek (wczoraj przyszła jeszcze jedna wpłata), z którego 60 % jest dla Twoich psiaków. Powinna wpłynąć jeszcze jedna zapłata za wylicytowane fanty, ale już nie będę czekać. Bazarek skończył się 17.12.2017 r. i fanty  już dawno zostały rozesłane.

Trzymam kciuki za maluszki :(

Elu kochan dziękuję. Jutro zadzwonię bo dzisiaj już padam ze zmęczenia.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do domku zawozłyśmy Szeleścika , pojechał do Cieszyna. Z Cieszyna pojechałyśmy po Tajgę do Mszany, z Mszany do Żor po Pako. Potem z Tajgą do Pyskowic też do ds.  Pani Pako przyjechała po niego do mnie. Pako zamieszkał w Tarnowskich Górach.

Po powrocie pojechałam do lecznicy bo cały dzień nie mogłam się doprosić o informację co ze szczeniaczkami...

Nienawidzę tej lecznicy ale oni mają całdobowy szpitalik. W kwestii traktowania klienta szczyt arogancji.

Załatwiłam dzisiaj surowicę ale nie chcieli jej ode mnie wziąć .Ponoć podali swoją.

Malinka i Tosia bez zmian ani lepiej ani gorzej.

Tak twierdzą... Nie chcieli mi ich pokazać bo niby są względy epidemiologiczne. Wczoraj pan doktor badał małe, pobierał kał do badania , nie umył rąk i klepał w komputer....Dzisiaj nagle dbałość o zapobieganie roznoszenia choroby , wczoraj jakoś nie było takiego problemu.

Chciałam tylko na nie zerknąć z daleka bez dotykania ale mi odmówiono.Kiedy cały dzień dzwoniłam nikt nie chciał udzielić informacji. Pani z recepcji odpowiadała ,że : "są wytyczne obserwacji". Jak się pytałam ale jak maluszki , jak się czują słyszałam:"są wytyczne obserwacji".

Miałam wrażanie ,że rozmawiam z komputerem...Jak pojechałyśmy tam to trzeba było odsiedzieć całą kolejkę żeby wejść do weta .

Nie chciał mi podać nazwy przeciwciał, nie chciał wziąć mojej surowicy. Pojechałam stamtąd do mojej lecznicy (niestety nie mają szpitaliku) i Pani doktor była zdumiona ,że nie podał nazwy surowicy. Zadzwoniłam z gabinetu i wyjątkowo po chwili pan doktor oddzwonił. Na pytanie jaką surowicę podaje padło pytanie :" do czego Pani zmierza ??????.

Nie wiem co począć, martwię się co ze szczylkami ale jak je zabiorę stamtąd to już ich nie przyjmą a nie ma alternatywy...

Strasznie się martwię czy wyzdrowieją:( Malinka jest w gorszym stanie.

Ceny w takich lecznicach za dobę powalające:(

Chciałam je zawieźć do Chorzowa ale zażądali 400 zł za dzień...Tu w sumie nie wiem bo niczego się nie można dowiedzieć.

Za pobyt 55 zł za obie doba plus leki a ile za leki to już nie do ustalenia ....

300-400 zł za dzień jest dla mnie nierealne:(

Link to comment
Share on other sites

Straszne to :( Z dala od takiej lecznicy, chciałoby się powiedzieć, ale jeśli są jedyną w okolicy placówką działającą całodobowo, to choćbyś nie chciał, czasem musisz skorzystać :(

Ja zrezygnowałam z pomocy weta, który chciał położyć psiaka na stole, nie odkaziwszy go wcześniej. Zrezygnowałam i nigdy już do niego nie poszłam, choć mi go polecano.

Higiena w gabinecie to podstawa!

Link to comment
Share on other sites

Byłam u maluszków. Na szczęście dzisiaj bya miła lekarka , która rozmawiała, udzieliła wszelkich informacji , przeprosiła za kolegę.

Tosia jest w dobrej formie , Malinka niestety dużo gorzej.

Codziennie dostają surowicę. Tosia samodzielnie je.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Malinka to ta łaciatka. Jest w cięzkim stanie:(

Tak  właśnie myślałam, bo wcześniej pisałaś 

Cytat

Tosia jest w dobrej formie , Malinka niestety dużo gorzej.

 

1 minutę temu, ewu napisał:

Elu dziękuję:)

Nie ma za co Basiu, nie ma za co :(  Wolałabym wklejać ich zdjęcia jak rozrabiają. Ale może i na takie się doczekamy.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Tak  właśnie myślałam, bo wcześniej pisałaś 

 

Nie ma za co Basiu, nie ma za co :(  Wolałabym wklejać ich zdjęcia jak rozrabiają. Ale może i na takie się doczekamy.

Musimy Elu ,doczekamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...