Jump to content
Dogomania

[Szczecin]ONka Luka -STAŁ SIĘ CUD - LUKA W PRAWDZIWYM DOMU !!!!!


doris_day

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście,że masz rację i wiesz,że ja też tak zawsze uważam i dlatego pomagam właśnie kundelkom,ale podopieczna naszej kochanej Doris jest już starsza,nie ma nią zainteresowania,więc jak już jest rasowa,to może "pochwalić"się tym,bo musi wykorzystać KAŻDĄ SZANSĘ!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grinajs']skad sie biora tacy nieodpowiedzialni ludzie:angryy: I jeszcze smią sie nazywać miłośnikami psów.Dogomanicy pfffff-kurna mać. najpierw edit jaja sobie robi teraz ta kobita.
Niech was szlag za to trafi-za to ze najpierw dajecie nadzieje tym bidnym zwierzętom a pózniej ją odbieracie-jakby nigdy nic!
Zapamiętajcie,ze [B]kto daje nadzieje i ją zaraz odbiera-ten się w piekle poniewiera![COLOR=red]I wynocha z dogomanii tu takich niepotrzebujemy![/COLOR][/B]
[COLOR=black]Patyczaki se hodujcie i rybki w akwariiach a nie udawajcie miłosników psów!:mad: [/COLOR]

no nerw mi skoczył normalnie:angryy:[/quote]

Jest mi naprawdę przykro ale najważniejszy dla mnie jest mój synek, nie obrażajcie sie dogomaniacy ale musiałam załatwić swoje sprawy już wam wszystko tłumaczę skoro mnie osądzacie o brak odpowiedzialności, tak jak napisała wyżęj grinajs mam patyczaki psa snoopa amstaffa bo nikt go nie chciał bo urodziło się dziecko i strach go było trzymać w domu bo to pies bojowy ja go przygarnęłam mimo iż też mam małe dziecko tak mój mały michaś.. wszystko się kręci wokół niego moje życie,właśnie w tym miesiącu miałam jechać z nim na kontrol (co poł roku)a dlatego że miał raka nerki (guza wilmsa) całe szczęście że tego najlżejszego,i dlatego ten miesiąc jest dla mnie najgorszy bo każda matka martwi się żeby było jak najlepiej a mój michaś nie może tak cierpieć bo nie może...:-( (widziałam jak umierają dzieci w szpitalu)więc musicie mi przebaczyć chciałam dobrze ale teraz mie zniechęciliście swoimi atakami o braku odpowiedzialności kocham psy i nie wyobrażam sobie życia bez psa który spi obok ciebie i na każdy twój ruch reaguje,jest mi przykro ale moęcie sobie myśleć o mnie co chcecie jedynie co mogę zrobić..to już naprawdę nie wiem radzicie sobie doskonale beze mnie...PRZEPRASZAM

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem że mogą być ważniejsze sprawy ale znak życia można było dać. Typu: słuchajcie musimy odwlec sprawę o dwa tygodnie bo jest tak i tak ... Zrozumielibyśmy.
Ty po prostu zniknęłaś bez słowa. Dobrze jeszcze że nie odbiliśmy się z psem od zamkniętych drzwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']Rozumiem że mogą być ważniejsze sprawy ale znak życia można było dać. Typu: słuchajcie musimy odwlec sprawę o dwa tygodnie bo jest tak i tak ... Zrozumielibyśmy.
Ty po prostu zniknęłaś bez słowa. Dobrze jeszcze że nie odbiliśmy się z psem od zamkniętych drzwi.[/quote]
widocznie nic nie rozumiecie i mnie nie atakujcie!!! przepraszam bo robicie tylko sensacje na dogomani jedynie z kim chciałabym to wszystko wyjaśnić to z doris albo z justine rezta mnie nie obchodzi chyba że już odpadłam z dogomani "miłośników psów" to zrozumię:-(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli moje nieśmiałe zwrócenie uwagi na niestosowność zachowania przyjęłaś jako robienie sensacji i atak to ciekawe jak wyobrażasz sobie jakikolwiek komentarz całej sytuacji. Jak rozumiem powinniśmy przyjąć do wiadomości tłumaczenie i siedzieć cicho. Można i tak ...

Link to comment
Share on other sites

droga agabe! rozumiem ze dziecko jest wazniejsze, niz obcy, bezdomny, niechciany przez nikogo pies, to dla michasia zyjesz bo jest czescia ciebie, ale zrozum tez nas! po takim czasie udalo sie znalezc kogos kto wzialby staruszke, zajal sie na starosc nia tak jak zasluzyla, bo to dzielny pies... wszystko zapiete na ostatni guzik, dopracowany transport, zebrane pieniadze na paliwo, kupiona smycz,obroza, wszystko jest a tu bach!
nie ma tej zlotej osoby ktora przez 2 miesiace deklarowala ze chce, ze wezmie, zaopiekuje sie... tak bez niczego zrezygnowala, podczas gdy my w goraczce zalatwiania wszystkiego skakalysmy z radosci ze Luka jedzie, wchodzac na dogo z powrotem po prostu zamarlam. i poczulam sie jak ta Luka, wyrzucona, oddana, dlaczego? bylam u niej, obiecalam ze zabiore...
nadzieja jest matka glupich....
trzeba bylo sie odezwac agape, dwa krotkie zdania wszystko by zmienily. rozumiemy ze zyjesz dla michasia, on jest najwazniejszy ale zyjesz posrod ludzi,a ci nieswiadomi zasluguja na jakies wytlumaczenie, a tym bardziej Luka.

Link to comment
Share on other sites

No to się Agabe odezwała... i wasza reakcja mnie nie zaskoczyła. Nasuwa mi sie jeden wniosek: Myślicie wyłącznie o psach nie zdając sobie sprawy że ludzie też mają problemy. Skoro dziecko Agabe miało problemy zdrowotne to jak ona miała wam dać znać???? Ludzie przecież tu chodziło o życie jej dziecka.
ps. Agabe głowa do góry. Mnie też zdrowo objechały, bo zrezygnowałam. Życzę dużo zdrówka Twojemu dziecku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desdemona']i w takim malym pomieszczeniu siedzi???[/quote]

tak,niestety... tamta suczka nie pozwala jej wyjsc na wybieg(malutki ale zawsze) siedzi w boksie gdzie dobrze obkrecic sie nie moze :(

Agabe, nie bede nic o tym mowic [U]co bylo[/U] - interesuje mnie [U]co bedzie[/U]

Link to comment
Share on other sites

Muszę i ja zabrać głos,bo sie zdenerwowałam!!
Edit!! Ty po tym co zrobiłaś Guciowi powinnas zniknąć z dogo,a nie bronić osoby,która jako dorosła powinna wiedzieć jak sie zachowac!!!
Przecież Agabe ma chore dziecko-życzę i wierzę,że wszystko będzie dobrze z synkiem!!!- i wiedziała o tym,a mimo to chciała dać DT suńce!

Nikt nie powiedziałby złego słowa na nią gdyby się wycofała!!!
Ale nalezy wcześniej o tym powiedzieć,a nie nagle zamilknąć!!
Dziewczyny!!
To jest nauczka,że nalezy mieć ograniczone zaufanie do osób,które są początkujące na dogo-patrz nikła ilośc postów!!
A poza tym to kolejna osoba z Tczewa,która zaawiodzi -patrz Daga 27i sprawa Gromika oraz Cyrana za TM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']
To jest nauczka,że nalezy mieć ograniczone zaufanie do osób,które są początkujące na dogo-patrz nikła ilośc postów!![/quote]
Liczba postów i data zalogowania się na dogo nie świadczą absolutnie o niczym. Daga 27 o ile mnie pamięć nie myli była już długo na forum a postów miała natrzepanych ponad tysiąc na pewno i co?:( Niektórzy nabijają sobie kupę postów przez hopanie (też mam kupę hopków na koncie, muszę pokasować jak znajdę chwilę) tak więc miarodajna jest nie ilość postów ale ich treść tak naprawdę. Dobrze jest przejrzeć wcześniejsze wypowiedzi użytkownika (chyba że jest zupełnie nowy). Tak się mądraluję bo sama raz się poważnie przejechałam na osobie, co już tyle na dogo niby była:oops: Ale człowiek uczy się na błędach całe życie...

I jeszcze coś
[quote name='epe']
Nikt nie powiedziałby złego słowa na nią gdyby się wycofała!!!
Ale nalezy wcześniej o tym powiedzieć,a nie nagle zamilknąć!![/quote]
Edit też się wycofała i powiedziała o tym od razu, a jednak padło wiele złych słow. Nie usprawiedliwiam jej ani się nikogo nie czepiam, tylko chcę powiedzieć, że człowiek po prostu lubi sobie pogderać. Ja też. I z tej przyczyny staram się nikomu nie mówić "nie miałabym do Ciebie tak wielkiego żalu jak teraz mam, gdybyś..." bo znam siebie i wiem, że i tak bym miała;) Zawiedziona nadzieja strasznie boli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...