Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Chciałabym zapytać czy jest szansa na wsparcie sterylizacji Łatki - suczki, która w zeszłym miesiącu została wyciągnięta z przytuliska gminnego w Osięcinach i przebywa w hoteliku Happy Paws w Dolnych Wymiarach.

Koszt sterylizacji to 200zł

 

Niestety sunia nie ma wątku na dogo..

ma wydarzenie na fb, podaję link:

https://www.facebook.com/events/850431171754340/

 

Chcielibyśmy wysterylizować ją w tym miesiącu.

 

11792025_1154414767907950_37184242318379

 

11925998_1173277836021643_89566583757306

Link to comment
Share on other sites

Nelka i Jeżyna opłacone , potwierdzone wpłaty z bazarków.

Gdybym mogła odeszłabym byle dalej  bo zaczynam tracić wiarę, nadzieję. A postawa nie jednej fundacji pro zwierzęcej mnie przeraża. Odbieranie psów właścicielskich które takiego odbioru nie wymagają, ratowanie ślepych miotów przy tym oceanie bezdomności ? Ba coraz częściej słysze głosy,że zbrodnia sa sterylizacje aborcyjne. I za tym wcale już nie często nie stoi  pani Malinowska czy Kowlaska ale Fundacja pro zwierzęca 

Dzięki sponsorom trzeci rok na terenie gminy gdzie mamy schronisko prowadzimy darmowa akcję sterylizacji głównie dla psów ale co raz pozyskujemy środki na kastracje kotek i kocurów. W dniu 13 września padł niechlubny rekord, mamy w schronisku 19 szczeniąt od 4 tygodni do 4 miesięcy plus 3 w domach tymczasowych.Czuje się bezsilna :( Ewa .

Link to comment
Share on other sites

Witam! czy można zgłosić sunie do kolejki do dofinansowania? czy może być wątek na fb czy trzeba tu nowy założyć?

w sierpniu przygarnełam z ulicy suczkę w cieczce... właśnie mineły 3 tyg od konca cieczki i musze ją "wyciąć". jest w typie bernardyna, ponad 30 kg. Sunia jest u mnie na dt i jest do adopcji. prosze o informacje na ile można prosić was o pomoc w tej sprawie. pozdrawiam!

 

Założyłam wątek na dogo dla suni:

http://www.dogomania.com/forum/topic/333410-terma-wielkie-puchate-serduszko-szuka-domku-do-pokochania/?p=16568956

 

A tu wątek na fb:

https://www.facebook.com/bernardyn.skrzywdzonych/posts/427205070816445

Link to comment
Share on other sites

Chciała bym zgłosić Ritę do dofinansowania... 

 

Koszt : 240 zł 

Miejsce: Lecznica weterynaryjna w Kętach (szczegóły podam na dniach)

Link do wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/148225-za-du%C5%BCa-uros%C5%82am-i-ju%C5%BC-mnie-nie-chc%C4%85-rita-psie-dziecko-wo%C5%82a-o-pomoc/

 

Przypominam post Lili - czy możemy liczyć na Waszą pomoc ? : (

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Chciałabym zgłosić do sterylizacji sunię z okolic Zawiercia. Sunia zabrana od zbieracza, Dziewczyny wyciągają psy po kolei. Tam co pół roku pojawiają się nowe szczeniaki. Jedną wyciągniętą sunię wysterylizowałyśmy na własny, prywatny koszt, druga czeka, ale musimy się spieszyć bo nie wiadomo czy sunia nie jest już w ciąży. A pieniędzy nie ma. Koszt sterylki ok 200 zł. Zaraz założę jej wątek na dogo. Bardzo proszę o zgodę, jestem darczyńcom na rzecz "Akcji Sterylizacji".

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałabym prosić o opłacenie sterylki 40 kilogramowej Julki z tego wątku:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/132392-mela-z-lasu-do%C5%82aczy%C5%82a-do-niej-du%C5%BCa-jula-szczeniak-a-teraz-jeszcze-onka-jessi/

 

Dla ułatwienia rozpoznania ;), gdyż to wątek 3 moich podopiecznych - Julka jest np. w poście nr 501.

Jula została znaleziona mega zaniedbana na początku roku, obecnie przebywa w domu tymczasowym. Przeszła jakiś czas temu pierwsza cieczkę. Teraz jest pięknym podrostkiem na wydaniu :). 

 

Nadmieniam, iz płacę składki :). 

 

khfl98dd4lg7_t.jpg

 

Obdzwoniłam lecznice i najtańszy zabieg (myślę, że jak na gabaryty to niedrogo) udało mi się załatwić za 280zł. 

 

Czekam na decyzje i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem  na razie dosyc marne ale środki są jak dalej tak pójdzie to zakończy działalnośc akcja sterylizacji. Czyli cztery  suki do kastracji ?

Od dreag, Ulka12, pinczera_gizmo  oraz backgerl .  Jak będa po 400 zł każa to koniec z funduszami :(  Chyba jednak trzeba zrobić strone na fb moje Drogie Koleżanki  co Wy na to kto będzie mi pomagał ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to niezły pomysł, ale będzie więcej roboty, to jasne ;) . Sterylki powyższe popisane po 200 - 280zł, więc zostaną marne grosze :( . Ponawiam pytanie, bo już mam  we wtorek umówiony zabieg, a potem nie wiadomo kiedy, bo ten wet jest oblegany ;).

Link to comment
Share on other sites

Jestem  na razie dosyc marne ale środki są jak dalej tak pójdzie to zakończy działalnośc akcja sterylizacji. Czyli cztery  suki do kastracji ?

Od dreag, Ulka12, pinczera_gizmo  oraz backgerl .  Jak będa po 400 zł każa to koniec z funduszami :(  Chyba jednak trzeba zrobić strone na fb moje Drogie Koleżanki  co Wy na to kto będzie mi pomagał ? Ewa

 

Ja nie mam konta na fb, ale lada dzień ruszy mój bazarek z którego 30% dochodu będzie na AS.

 

Przepraszam, że tylko tyle, ale obiecałam Wioli, która podarowała fanty, że 70% będzie na wskazanego przez nią pieska

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam konta na fb, ale lada dzień ruszy mój bazarek z którego 30% dochodu będzie na AS.

 

Przepraszam, że tylko tyle, ale obiecałam Wioli, która podarowała fanty, że 70% będzie na wskazanego przez nią pieska

 

ZAPRASZAM

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333527-%C5%9Bliczne-ciuszki-i-nie-tylko-na-potrzeby-bolusia-i-na-as-do-1810-godz2000/

Link to comment
Share on other sites

U nas już też już po sterylce Ramona zniosła ją bardzo dobrze. sterylizacja była wykonana w: przychodni weterynaryjna "Dawet" ul. Mostowa 23
42-400 Zawiercie, koszt 250 zł. Faktura z załącznikami będzie przesłana pocztą, zwrot będzie na prywatne konto ponieważ za sterylizację suni musiałyśmy zapłacić gotówką.

 

Ramona

[attachment=17880:RAM1.jpg]

 

[attachment=17881:RAM2.jpg]

Link to comment
Share on other sites

U nas już też już po sterylce Ramona zniosła ją bardzo dobrze. sterylizacja była wykonana w: przychodni weterynaryjna "Dawet" ul. Mostowa 23
42-400 Zawiercie, koszt 250 zł. Faktura z załącznikami będzie przesłana pocztą, zwrot będzie na prywatne konto ponieważ za sterylizację suni musiałyśmy zapłacić gotówką.

 

Ramona

attachicon.gifRAM1.jpg

 

attachicon.gifRAM2.jpg

 

 

jeszcze nie mam faktury i zgłoszenia na druku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...