Jump to content
Dogomania

CHARLIE, CHARLIE - szczęśliwy w DS:)


Maciek777

Recommended Posts

[quote name='Juldan']Ale masz fajnego tymczasa :)

Maciek jest cały czas wolny pakiet ogłoszeń wykupiony przez tobciu na poprzednim moim bazarku ogłoszeniowym- może chcesz go dla Charliego:razz:

Napisz tekst i ruszam z ogłoszeniami :)[/QUOTE]
Witamy u Charliego:)

Dzięki, też uważam, że to fajny pies:)

Dziękuję bardzo za tę propozycję:) Z chęcią skorzystam:p Jeszcze muszę zrobić lepsze fotki. Czy mogę podesłać wszystko w niedzielę lub poniedziałek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Dziękuję bardzo za tę propozycję:) Z chęcią skorzystam:p Jeszcze muszę zrobić lepsze fotki. Czy mogę podesłać wszystko w niedzielę lub poniedziałek?[/QUOTE]

Pewnie że możesz. Wrzucę Go na fb Łapy- dziwię się dlaczego Go tam jeszcze nie ma:roll: podesłałeś dziewczynom foty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juldan']Pewnie że możesz. Wrzucę Go na fb Łapy- dziwię się dlaczego Go tam jeszcze nie ma:roll: podesłałeś dziewczynom foty?[/QUOTE]
Znowu dziękuję:)
Ale namiary na FB będą na mnie, tak?
Na razie te zdjęcia raczej odstraszają od adopcji, a nie zachęcają;) Jutro zrobię mu lepsze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Znowu dziękuję:)
Ale namiary na FB będą na mnie, tak?
Na razie te zdjęcia raczej odstraszają od adopcji, a nie zachęcają;) Jutro zrobię mu lepsze:)[/QUOTE]

Tak, namiary będą na Ciebie. Czekam w takim razie na foty i tekst.

Link to comment
Share on other sites

Zagladam do przeuroczego Charliego :buzi:herbu Mackowego :cool2:
mizianki sle la całej drużynki :buzi:
..wcześniej tez ktoś slal mizianki ..się zastanawiam ..czym Macius bedzie mizial te wszystkie serca naraz ..:-D..boc rak zabraknie ...:-D
już wiem ..... wujek wiem .....[CENTER][URL="http://www.supergify.pl/component/odudecard/odudecardshow/59/1277.html"][IMG]http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/koy9ss.jpg[/IMG][/URL]
mnóstwo zdrowka zwierzaczkom :iloveyou:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Zagladam do przeuroczego Charliego :buzi:herbu Mackowego :cool2:
mizianki sle la całej drużynki :buzi:
..wcześniej tez ktoś slal mizianki ..się zastanawiam ..czym Macius bedzie mizial te wszystkie serca naraz ..:-D..boc rak zabraknie ...:-D
już wiem ..... wujek wiem .....[CENTER] [url]http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/koy9ss.jpg[/url]
mnóstwo zdrowka zwierzaczkom :iloveyou:
[/CENTER]
[/QUOTE]
Miło widzieć Cię z powrotem na dogo:) Zwłaszcza na tym wątku:p
Rąk zabrakło, ale jakoś się nimi podzieliły;) Dziękuję:mdrmed:


Przepraszam, że nie udało mi się stworzyć tekstu i zdjęć, ale miałem pewne problemy natury ode mnie nie zależnej:shake:
Wszystko nadrobię jak najszybciej! Tyle, że jutro cały dzień poza domem. Zobaczę czy uda mi się coś wieczorem zrobić.
Charliego dzisiaj wyczesałem, ale niewiele to zmieniło w jego futrze:roll: Jutro czeka go kąpiel bym po jutrze rano u doktora nie musiał się za niego wstydzić;)
Dzisiaj miał jeszcze zrobiony koci test. W komisji zasiadły: prof. Julian i dr hab. Saszka;)

[IMG]http://i61.tinypic.com/24euyr7.jpg[/IMG]

Test zdany na piątkę:) Co prawda Charlie był zdezorientowany wewnątrz domu i na początku miał problemy z płytkami, ale w końcu jako tako się rozluźnił. Był wąchany (przez koty) z każdej strony, nawet po nosie i nie robiło to na nim wrażenia:) Zwyczajnie ignorował. Mam nadzieję, że tak już pozostanie nawet po nabraniu pewności siebie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Jak z półki...?, jak z krzeseł..! :diabloti:[/QUOTE]
Nie wiem czy Martice nie chodziło o "spółki". Może koty założyły Spółkę z o. o. :hmmmm:

[quote name='Sara2011']Heheh, szerokie gremium-szczególnie to pierwsze, rude:evil_lol:.[/QUOTE]
Witam u Charliego:p
On po prostu ma grube kości;) Tylko tak wyszedł, choć do zagłodzonych nie należy:oops::)

[quote name='terra']Nie dziwię się ,że Charlie zdębiał i nie widział co robić przed szanowną komisją :)
Jakby na mnie ktoś spojrzał takimi oczami (zielonymi) jak Saszka, też by mnie zamurowało ;)[/QUOTE]
Oby przed ewentualną kolejną komisją zachował się tak samo:)
A swoją drogą to muszę nadrobić focenie moich:)

Bazarek zapewne ruszy jutro przed południem - po odbiorze Charliego:)

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']o rany :cool1: Charli bądź dzielny chłopie !!!!!!! :lol:[/QUOTE]
Jeszcze nic nie wie:diabloti:
A rano jak gdyby nigdy nic, sesja foto, a później...ciach:evil_lol:

[quote name='inka33']No to będzie jajecznica! :knuje: :happy1:[/QUOTE]
No nie wiem:roll: Mogą się przydać na przyszłoroczne pisanki:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Jeszcze nic nie wie:diabloti:
A rano jak gdyby nigdy nic, sesja foto, a później...ciach:evil_lol:


No nie wiem:roll: Mogą się przydać na przyszłoroczne pisanki:p[/QUOTE]

Hmmm, facet facetowi takie rzeczy robić :mad:. Gdzie ta męska solidarność?!:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Hmmm, facet facetowi takie rzeczy robić :mad:. Gdzie ta męska solidarność?!:evil_lol:.[/QUOTE]
Lepiej, że jemu niż mi:eviltong:
Oczywiście bardzo mu współczuję, jednoczę się z nim w bólu, ślę kondolencje:(:) To nikogo nie powinno spotkać, ale taka jest cena posiadania swojego wątku na dogo;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...