Jump to content
Dogomania

CHARLIE, CHARLIE - szczęśliwy w DS:)


Maciek777

Recommended Posts

[quote name='b-b']Dopiero teraz zauważyłam Twój banerek:roll:...a więc jestem u malucha:)
Podobny jest do psiaka jakiego kiedyś mieliśmy:) Czaruś miał tylko więcej włosów i bardziej puchaty ogon - jak wiewióra.[/QUOTE]
Witamy:p
Nawet imię to samo:)
Charlie też ma puchatszy ogon niż na zdjęciu, ale jego ogon nie ma jeszcze dobrego zdjęcia;) Chociaż jak wiewiórka to nie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']A czy to zmienia wygląd?:eviltong:[/QUOTE]
No właśnie nie wiem... Może wg Ciebie tak... Przecież pisałeś, że u suk to widzisz tak samo jak i u psów (z tymi ozdobami). ;)

[quote name='Maciek777']A ta na serio to te dyndające jajka u psów to raczej szpecą psa:) Chyba, że to już takie moje skrzywienie bo za raz myślę, że on tylko chodzi i robi wszędzie szczeniaki-bezdomniaki lub szczeniaki-hodowlaki, które w domach odbierają miejsce bezdomniakom:roll:[/QUOTE]
Eh... :sad:
Koło mnie na pobliskim osiedlu jest pseudas yorczany... ma nowe 5 sztuk... :bigcry:

[quote name='Maciek777']Ale mi opinię robisz:sadCyber:[/QUOTE]
Oj tam, oj tam - przecież to się nazywa "wychowanie"! :happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']No właśnie nie wiem... Może wg Ciebie tak... Przecież pisałeś, że u suk to widzisz tak samo jak i u psów ([COLOR=#ff0000][SIZE=3]z[/SIZE][/COLOR] tymi ozdobami). ;)[/QUOTE]

Czy aby na pewno?:roll:

[quote name='Maciek777']Mam o nich takie samo zdanie jak o [SIZE=3][COLOR=#ff0000]wykastrowanych[/COLOR][/SIZE] psach:eviltong:[/QUOTE]

[quote name='inka33']Eh... :sad:
Koło mnie na pobliskim osiedlu jest pseudas yorczany... ma nowe 5 sztuk... :bigcry:[/QUOTE]
Biznes się kręci mimo zakazu:shake:

[quote name='inka33']Oj tam, oj tam - przecież to się nazywa "wychowanie"! :happy1:[/QUOTE]
Bezstresowe;)


Czy u Was też tak kradną rasowce? Zwłaszcza te małe typu - Yorki, Shih Tzu, Maltańczyki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Witamy:p
Nawet imię to samo:)
Charlie też ma puchatszy ogon niż na zdjęciu, ale jego ogon nie ma jeszcze dobrego zdjęcia;) Chociaż jak wiewiórka to nie:evil_lol:[/QUOTE]
A może mniej ma włosków bo tyle się tułał i to z niedożywienia?
Pewnie jak go podkarmisz to sierść będzie miał piękniejszą :D A i zabiegi higieniczne będą miały na to wpływ:)
Przepraszam bo może nie doczytałam. Czy ogłaszasz go już? Mam wykupione dwa pakieciki z ogłoszeniami u Zuzi więc jeden mogę małemu podarować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Biznes się kręci mimo zakazu:shake:[/QUOTE]
Tylko właściwie komu to można zgłaszać...? I czy zgłoszenie jakoś poskutkuje?
Zwłaszcza, jak się nie ma namiarów, tylko się widuje dziada w parku...


[quote name='Maciek777']Czy u Was też tak kradną rasowce? Zwłaszcza te małe typu - Yorki, Shih Tzu, Maltańczyki...[/QUOTE]
Kradną... chyba jak wszędzie... :shake:


[quote name='b-b']A może mniej ma włosków bo tyle się tułał i to z niedożywienia?
Pewnie jak go podkarmisz to sierść będzie miał piękniejszą :D A i zabiegi higieniczne będą miały na to wpływ:)[/QUOTE]
Na piękne futerko polecam Gammolen - przetestowany na Bombie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']A może mniej ma włosków bo tyle się tułał i to z niedożywienia?
Pewnie jak go podkarmisz to sierść będzie miał piękniejszą :D A i zabiegi higieniczne będą miały na to wpływ:)
Przepraszam bo może nie doczytałam. Czy ogłaszasz go już? Mam wykupione dwa pakieciki z ogłoszeniami u Zuzi więc jeden mogę małemu podarować :)[/QUOTE]
Być może:roll: Chociaż nie wygląda na typowego puchacza. Dostaje suche Happy Life i zobaczymy co będzie dalej:)
Tak, ma ogłoszenia dzięki Juldan i tobciu:) Jednak dziękuję za propozycję:p

[quote name='inka33']Tylko właściwie komu to można zgłaszać...? I czy zgłoszenie jakoś poskutkuje?
Zwłaszcza, jak się nie ma namiarów, tylko się widuje dziada w parku...

Na piękne futerko polecam Gammolen - przetestowany na Bombie. :)[/QUOTE]
Nie wiem komu można zgłaszać. Trzeba by zapytać na Policji czy dzwonić pod alarmowy czy jest inny nr na takie sprawy.
Jak dla mnie to jest to śmiesznie proste by ukrócić ten proceder, ale wystarczy chcieć. Przecież policja może dzwonić z ogłoszenia i powiedzieć, że chce kupić psa, a później przyłapać na gorącym uczynku. Jak z narkotykami, ale pewnie mają inne sprawy na głowie:roll:

Gammolen jest świetny:) Choć bardzo drogi jak dla dużego psa:shake: Z huskiego zrobił kulkę futra:D
Dla mniej potrzebujących polecam Dermatex - tani, sierść się błyszczy i jest grubsza:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Witam i dziękuje za wszystko:)
Też słyszałem, że w Twoich stronach trudniej o dobry dom:shake: Chociaż ostatnio od nas (z hotelu) pojechała sunia właśnie tam i to podobno super dom więc jak widzisz psy do DS nie wysyła się tylko w jedną stronę:p

[/QUOTE]

Tak, czasem się trafi coś dobrego, pocieszające:) ja także będe teraz moim tymczaskom szukała domów w okolicy, zaplanowałam "kampanie plakatową" w lecznicach wet i gdzie się tylko da, tego jeszcze nie próbowałam zobaczymy..
Pozdrowienia dla Ciebie i Charliego, miłego dnia,m.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Nie wiem komu można zgłaszać. Trzeba by zapytać na Policji czy dzwonić pod alarmowy czy jest inny nr na takie sprawy.
Jak dla mnie to jest to śmiesznie proste by ukrócić ten proceder, ale wystarczy chcieć. Przecież policja może dzwonić z ogłoszenia i powiedzieć, że chce kupić psa, a później przyłapać na gorącym uczynku. Jak z narkotykami, ale pewnie mają inne sprawy na głowie:roll:[/QUOTE]
No więc tak to często wychodzi, że wrażliwcy przejmują się bardziej niż powołane służby... :shake:

[quote name='Maciek777']Gammolen jest świetny:) Choć bardzo drogi jak dla dużego psa:shake: Z huskiego zrobił kulkę futra:D
Dla mniej potrzebujących polecam [U]Dermatex[/U] - tani, sierść się błyszczy i jest grubsza:)[/QUOTE]
Postaram się o [U]nim[/U] pamiętać. :roll: Albo przynajmniej pamiętać, że Ty go pamiętasz. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kudlataja']Tak, czasem się trafi coś dobrego, pocieszające:) ja także będe teraz moim tymczaskom szukała domów w okolicy, zaplanowałam "kampanie plakatową" w lecznicach wet i gdzie się tylko da, tego jeszcze nie próbowałam zobaczymy..
Pozdrowienia dla Ciebie i Charliego, miłego dnia,m.[/QUOTE]
też kiedyś myślałem o takiej akcji:roll:
Myślę, że w wakacje to najlepiej byłoby w turystycznych miejscach:roll:
My również pozdrawiamy Ciebie i Twoje Tymczasy:p

[quote name='inka33']Postaram się o [U]nim[/U] pamiętać. :roll: Albo przynajmniej pamiętać, że Ty go pamiętasz. ;)[/QUOTE]
Wystarczy, że zapamiętasz, że jest w 156 poście u Charliego:p

Link to comment
Share on other sites

Co do pseuduchów francowatych...jak mi sąsiadka powiedziała, że jej wnuczek kupił sobie szczeniaczka "kokier spaniela" (jak się wyraziła) za...150zł, to myślałam, że szlag mnie trafi:angryy:. Na nic tłumaczenia, zakazy, prośby. Wnuczek chciał "rasowego", a "te rasowe, to takie drogie są, a kundla to on nie chce":angryy:. No i gdzieś za Tarnowem go nabyli, a pseuduch zapewniał, że towar prima sort:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Co do pseuduchów francowatych...jak mi sąsiadka powiedziała, że jej wnuczek kupił sobie szczeniaczka "kokier spaniela" (jak się wyraziła) za...150zł, to myślałam, że szlag mnie trafi:angryy:. Na nic tłumaczenia, zakazy, prośby. Wnuczek chciał "rasowego", a "te rasowe, to takie drogie są, a kundla to on nie chce":angryy:. No i gdzieś za Tarnowem go nabyli, a pseuduch zapewniał, że towar prima sort:angryy:[/QUOTE]
Szkoda nerwów:(
Najgorsze jest to, że to taka głupia moda, która narzuca rasowce. Teraz prawie każde dziecko jeśli ma psa to shiz tzu lub yorka. Ewentualnie maltańczyka. Trochę starsze dzieci mają beagle. A taki Charlie nie ma domu wcale:shake: Za moich czasów (;) ) to się cieszyło jeśli miało się jakiegokolwiek psa:shake:

OK, bo wszyscy widzą mój avatar:evil_lol: Mój Morgan jest z pseudo, ale to było 10 lat temu i wielu rzeczy nie wiedziałem:( Pozostała trójka (+ trójka niepsów) jest przygarnięta i żaden nie ma fajnej historii:roll:

Link to comment
Share on other sites

A w moim avatarze jest rasowiec z genealogią równą dynastii Habsburgów...wykupiony przez mojego TŻ-a z łańcucha, na którym spędził dwa lata:angryy:. Obecna moja Banda Trojga to psy rasy niespotykanej:diabloti:.
Masz rację: jak się było dzieckiem, to chciało się psa, po prostu. Rasa nie miała żadnego znaczenia. Pies był psem, bo miał cztery łapy i ogon:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']A w moim avatarze jest rasowiec z genealogią równą dynastii Habsburgów...wykupiony przez mojego TŻ-a z łańcucha, na którym spędził dwa lata:angryy:. Obecna moja Banda Trojga to psy rasy niespotykanej:diabloti:.
Masz rację: jak się było dzieckiem, to chciało się psa, po prostu. Rasa nie miała żadnego znaczenia. Pies był psem, bo miał cztery łapy i ogon:lol:[/QUOTE]
Ale co sąsiedzi podziwiali na łańuchu to bezcenne:angryy:

Stare dobre czasy się przypominają:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio ktoś ze mną polemizował w temacie pseudoh. argumentem, że "przecież nie każdy nie zarejestrowany hodowca znęca się nad psami"...
Może i racja... :niewiem: Te "joreczki" dziada wyglądaja na zaopiekowane, nie boją się go czy coś, ale cycochy mamusi... :shake: Ale sądzę, że to wyjątki... :sad:
No i pozostaje jednak kwestia prawa. Ale już mi się nie chciało dyskutować za bardzo... :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Ostatnio ktoś ze mną polemizował w temacie pseudoh. argumentem, że "przecież nie każdy nie zarejestrowany hodowca znęca się nad psami"...
Może i racja... :niewiem: Te "joreczki" dziada wyglądaja na zaopiekowane, nie boją się go czy coś, ale cycochy mamusi... :shake: Ale sądzę, że to wyjątki... :sad:
No i pozostaje jednak kwestia prawa. Ale już mi się nie chciało dyskutować za bardzo... :mdleje:[/QUOTE]
Ja też nie twierdzę, że we wszystkich pseudo zaniedbuje się szczeniaki. Bardziej jej matkę:shake: A później się je sprzedaje byle komu, byle zapłacił:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Mamuśki są esploatowane do końca:angryy:. Na szczęście Charlie nie będzie już tatusiem i nie przyczyni się do powiększenia grona bezdomnych.[/QUOTE]
Niech by tylko spróbował:evil_lol:

[quote name='Martika@Aischa']niedzielnie sobie do Charliego zaglądam ;)[/QUOTE]
Charlie wita:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']niedzielnie sobie do Charliego zaglądam ;)[/QUOTE]
A ja po powrocie...tym razem z Borui zaglądam:D
Było świetnie, godziny spędzone w jeziorze...Będzie mi tego brakowało:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Mamuśki są esploatowane do końca:angryy:. Na szczęście Charlie nie będzie już tatusiem i nie przyczyni się do powiększenia grona bezdomnych.[/QUOTE]
No co Ty? To przeciez ogromna strata! A takie śliczne by były po nim sceniacki... Czyż nie...? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Charlli do domu chłopaku !!!!![/QUOTE]
Niestety zero telefonów:(

Ale przynajmniej mam dzisiejsze fotki:multi:
Mam już swój aparat więc będą częściej:)

[IMG]http://i57.tinypic.com/14k8mld.jpg[/IMG]

[IMG]http://i57.tinypic.com/156dedw.jpg[/IMG]

[IMG]http://i59.tinypic.com/116j4fm.jpg[/IMG]

[IMG]http://i59.tinypic.com/fc3607.jpg[/IMG]

[IMG]http://i60.tinypic.com/122f05t.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...