Jump to content
Dogomania

CHARLIE, CHARLIE - szczęśliwy w DS:)


Maciek777

Recommended Posts

[quote name='Panna Marple']Tarmoszę serdecznie uroczego Rudzielca:lol:[/QUOTE]

[quote name='ewa gonzales']Charlisiu pozdrawiam stokroć :iloveyou: :iloveyou:
psinuniu cudny
:thumbs:[/QUOTE]
Charlie dziękuje:p

[quote name='Panna Marple']A cóż tu tak cicho i pusto, co?:mad: Charlie czeka:lol:[/QUOTE]
On czeka do jutra bo wtedy ściągnę mu abażur:cool3:

[quote name='Juldan']Maciek a może zrobię w przyszłym tygodniu ogłoszenia na inne miejsce? Może Gorzów albo Zielona Góra albo Wrocław?[/QUOTE]
Dzięki wielkie za chęci:) Myślę, że będę czekał aż znajdzie się coś na miejscu:roll: Duża odległość zawsze mnoży kłopoty, ryzyko i koszty:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Czy Charlie już bez lampy?:lol:
A co będzie jak po zdjęciu lampy zobaczy, że jajek nie ma?:crazyeye:[/QUOTE]
Tak, jest już bez:) Wreszcie wygląda jak pies:p
Chyba jeszcze się nie zorientował, że mu czegoś brakuje bo jest w dobrym humorze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Faceci... z jajkami czy bez...nawet nie zauważą...Wiele hałasu o nic:diabloti:[/QUOTE]
Jakie o nic???:crazyeye: Przecież to główna OZDOBA tyłu psa:evil_lol: Później długo długo nic, a później dopiero ogon;)

A Charlie bardzo lubi na dwóch łapkach chodzić:) Tylnych, rzecz jasna:p Nie znam praktycznej funkcji dla tej umiejętności, za wyjątkiem brudzenia spodni:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Jakie o nic???:crazyeye: Przecież to główna OZDOBA tyłu psa:evil_lol: Później długo długo nic, a później dopiero ogon;)

A Charlie bardzo lubi na dwóch łapkach chodzić:) Tylnych, rzecz jasna:p Nie znam praktycznej funkcji dla tej umiejętności, za wyjątkiem brudzenia spodni:evil_lol:[/QUOTE]

wtedy jest wyższy:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PelasiaLala']wtedy jest wyższy:p[/QUOTE]
Pewnie tak:) Nie trzeba się schylać;) Jednak to działa na jego niekorzyść bo wtedy nie ma głaskania aż nie stanie na czterech łapkach:roll:

[quote name='Panna Marple']Mój Felek też lubi na dwóch łapkach chodzić, ale tylko w lesie, kiedy chce wypatrzyć wiewiórki lub inne zwierzaczki , a krzaki mu zasłaniają:evil_lol:[/QUOTE]
Taki spryciarz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Jakie o nic???:crazyeye: Przecież to główna OZDOBA tyłu psa:evil_lol: Później długo długo nic, a później dopiero ogon;)[/QUOTE]
:hmmmm: Ciekawe, co powiesz w tej kwestii o suczkach... :cool3:

[quote name='Maciek777']A Charlie bardzo lubi na dwóch łapkach chodzić:) Tylnych, rzecz jasna:p Nie znam praktycznej funkcji dla tej umiejętności, za wyjątkiem brudzenia spodni:evil_lol:[/QUOTE]

Charlie chce z Tobą tańczyć, a Ty go za to karzesz brakiem głasków...?! :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']:hmmmm: Ciekawe, co powiesz w tej kwestii o suczkach... :cool3:[/QUOTE]
Mam o nich takie samo zdanie jak o wykastrowanych psach:eviltong:

[quote name='inka33']Charlie chce z Tobą tańczyć, a Ty go za to karzesz brakiem głasków...?! :shake:[/QUOTE]
Jak chciał tańczyć to mógł się zgłosić na bazarek, co się już skończył;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Mam o nich takie samo zdanie jak o wykastrowanych psach:eviltong:[/QUOTE]
Czyli, że co jest największą ozdobą suczek...?! :eek2:

[quote name='Maciek777']Jak chciał tańczyć to mógł się zgłosić na bazarek, co się już skończył;)[/QUOTE]
Widocznie go nie zaprosiłes, to nie przyszedł... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']a ja przed popołudniową kawką ;) Buziak w nochal Charli :* :)[/QUOTE]
Charlie dziękuje:p
[quote name='inka33']Czyli, że co jest największą ozdobą suczek...?! :eek2:[/QUOTE]
Jakaś ładna obroża:eviltong:

[quote name='inka33']Widocznie go nie zaprosiłes, to nie przyszedł... :shake:[/QUOTE]
Mógł się wprosić:roll:

Link to comment
Share on other sites

Owiedzam Charliego, fajny banerek i fajny psiak. Doczytałam, że domku szukasz gdzieś w okolicy, mądrze i mniej stresu. Mnie zawsze stresują "dalekie" adopcje, choć czasem nie ma wyjścia, na naszej lubelszczyźnie trudno o dobry domek, raczej same nieszczęścia. Trzymam kciuki za Charliego i będę zaglądała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kudlataja']Owiedzam Charliego, fajny banerek i fajny psiak. Doczytałam, że domku szukasz gdzieś w okolicy, mądrze i mniej stresu. Mnie zawsze stresują "dalekie" adopcje, choć czasem nie ma wyjścia, na naszej lubelszczyźnie trudno o dobry domek, raczej same nieszczęścia. Trzymam kciuki za Charliego i będę zaglądała.[/QUOTE]
Witam i dziękuje za wszystko:)
Też słyszałem, że w Twoich stronach trudniej o dobry dom:shake: Chociaż ostatnio od nas (z hotelu) pojechała sunia właśnie tam i to podobno super dom więc jak widzisz psy do DS nie wysyła się tylko w jedną stronę:p

[quote name='inka33']Przed czy po sterylce...? :hmmmm:[/QUOTE]
A czy to zmienia wygląd?:eviltong:
A ta na serio to te dyndające jajka u psów to raczej szpecą psa:) Chyba, że to już takie moje skrzywienie bo za raz myślę, że on tylko chodzi i robi wszędzie szczeniaki-bezdomniaki lub szczeniaki-hodowlaki, które w domach odbierają miejsce bezdomniakom:roll:

[quote name='inka33']E tam, pewnie bys go za to skarcil... :shake:[/QUOTE]
Ale mi opinię robisz:sadCyber:

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz zauważyłam Twój banerek:roll:...a więc jestem u malucha:)
Podobny jest do psiaka jakiego kiedyś mieliśmy:) Czaruś miał tylko więcej włosów i bardziej puchaty ogon - jak wiewióra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...