Jump to content
Dogomania

CHARLIE, CHARLIE - szczęśliwy w DS:)


Maciek777

Recommended Posts

Jaaaaaaaaaaaaaasne 0bicz.gif

 

A poważnie nadal nic?

Żadnej przyjemności z życia :(

Na razie niestety nic, ale zadzwonię :unsure:

 

Bosz!!! Emotki są...?!?!?!

Lecę sprawdzić... :scared:

 

Edit: Nie ma, nie wiem, skąd masz to piwo... :(

Bosch, tak są...ale np tutaj :)

http://emotikona.pl/emotikony/?page=0

Wkleja się tak samo jak zdjęcia.

Niestety dogowych pewnie już nie doczekamy :( Do tego ja przestałem dostawać powiadomienia na maila o nowym PW, a doszły mnie słuchy, że niektórym na dogo już nie wyświetla się nawet przy ikonce komunikatora, że coś dostali nowego i jak nie wejdą w niego to się nie dowiedzą :( Ciekawe kiedy cała strona padnie i już jej nie zreanimują...

Link to comment
Share on other sites

Żadnej przyjemności z życia :(

Na razie niestety nic, ale zadzwonię :unsure:

O przyjemności musisz zadbać sam :P

 

Coś mnie trochę niepokoi ta cisza...Obym tylko tak se krakała :/

 

 

Ciekawe kiedy cała strona padnie i już jej nie zreanimują...

Nie kracz! 0belay.gif

Link to comment
Share on other sites

Coś mnie trochę niepokoi ta cisza...Obym tylko tak se krakała :/

Właśnie kraczesz :( Ja ufam, że ma tam lepiej niż u mnie i w ogóle fajnie :) Muszę się psychicznie nastawić. Najlepiej gdybym zadzwonił 13 lutego bo wtedy minął kwartał od adopcji - dobry pretekst :) Teraz to już chyba tylko rocznica została lub dekada :D

 

Maciuś, dzwoń

Już ktoś zadzwonił za mnie :D :

 

Dzyń, dzyń...

 

 

Zadzwonię, zadzwonię. Wczuwam się w rolę :unsure: W tym tygodniu...

Link to comment
Share on other sites


Zadzwonię, zadzwonię. Wczuwam się w rolę :unsure: W tym tygodniu...

 

 

Maciek właśnie 115.gif dzwoni ;) :D :) .

 

 

Mniej więcej tak to będzie wyglądało ;)

Chciałeś napisać "Mniej więcej tak to wyglądało", bo przecież ten tydzień właśnie się kończy...

 

Więc - jakie wieści...? :wacko:

 

 

I kto to mówi... 2krzeslo.gif

A bo co...? :-o

Link to comment
Share on other sites

Chciałeś napisać "Mniej więcej tak to wyglądało", bo przecież ten tydzień właśnie się kończy...

 

Więc - jakie wieści...? :wacko:

Przecież ten tydzień właśnie się zaczął :( Nie wiem czy było widać, ale pisząc "ten tydzień" jednocześnie wskazywałem palcem na kalendarzu, o który tydzień mi chodziło. Nieuważnie patrzyłaś niewiem.gif

 

A bo co...?  :-o

Dobre pytanie... 

Jeszcze nie wiem, ale wymyśliłbym jakąś długą i uciążliwą karę za podważanie mojego autorytetu na tym jakże poważnym wątku evilcheerplz_emoticon_by_blackwolf816.gi

Link to comment
Share on other sites

Przecież ten tydzień właśnie się zaczął :( Nie wiem czy było widać, ale pisząc "ten tydzień" jednocześnie wskazywałem palcem na kalendarzu, o który tydzień mi chodził. Nieuważnie patrzyłaś niewiem.gif

 

 

Dobre pytanie... 

Jeszcze nie wiem, ale wymyśliłbym jakąś długą i uciążliwą karę za podważanie mojego autorytetu na tym jakże poważnym wątku evilcheerplz_emoticon_by_blackwolf816.gi

 

oj, tak, tak, autorytet Wujka Maćka podlega ścisłej ochronie ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Przecież ten tydzień właśnie się zaczął :( Nie wiem czy było widać, ale pisząc "ten tydzień" jednocześnie wskazywałem palcem na kalendarzu, o który tydzień mi chodziło. Nieuważnie patrzyłaś niewiem.gif

 

 

Dobre pytanie... 

Jeszcze nie wiem, ale wymyśliłbym jakąś długą i uciążliwą karę za podważanie mojego autorytetu na tym jakże poważnym wątku evilcheerplz_emoticon_by_blackwolf816.gi

No tak, palca nie zauważyłam... :wacko:

 

Nie podważam Ci niczego! :angry:

 

 

oj, tak, tak, autorytet Wujka Maćka podlega ścisłej ochronie ! ;)

Król Wujek Pierwszy! :D

Link to comment
Share on other sites

Oj Macik, Maciek...dzwoń! 9e08361cf764693d.gif5471a7d3695df872.gif

Ale mam towarzystwo :( (emotikony)

 

Wiewióra prędzej zadzwoni sam, zobaczycie

Podpuszczasz? :) Czekam na jakiś fajny dzień w tym tygodniu :rolleyes:  Jak się nie trafi to i tak zadzwonię choć z mniejszym entuzjazmem ;)

 

oj, tak, tak, autorytet Wujka Maćka podlega ścisłej ochronie !

Już myślałem, że nikt nie podziela mojego zdania  :wub:

 

No tak, palca nie zauważyłam...

Następnym razem pokażę drewnianym wskaźnikiem, jak (kiedyś) w szkole :rolleyes:

 

Nie podważam Ci niczego! 

Jestem już w takim wieku, że już, mimo starań, się nie da :unsure:

 

Król Wujek Pierwszy! 

Ale komplementy lecą, a ja nawet jeszcze nie zadzwoniłem  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Maciek ależ Ty uparty, jak nie zadzwonisz to spodziewaj się nalotu czarownic, bo jak te wszystkie ciotki stracą cierpliwość ... hihi ;)

 

Maciek udaje odważnego, ale jak jędzo-ciotki dadzą czadu, to...

 

Maćku, trzymam za Ciebie kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

b-b, ten obrazek jest po prostu straszny i będzie mi się śnił po nocach :lol:

 

b-b...Marplusiu....Myszuniu...mari...caho...Dano i Muszkieterowie...inko...Gusiaczku...Martiko...terro i pozostałe czcigodne osoby domagające się nowych wieści...ZADZWONIŁEM dzisiaj po południu :)

 

Nie sposób wszystkiego zapamiętać bo Pani ma bardzo ciekawą umiejętność, która polega na tym, że potrafi bardzo dużo powiedzieć na temat Charliego w trakcie jednej rozmowy i mi wstyd bo ja bym chyba nie potrafił o moich trzech psach opowiadać by przekazać tyle informacji, a jednocześnie by to co mówię miało sens i jakoś się kleiło z tym co powiedziałem przed chwilą lub powiem następnego :D Widać, że Pani bardzo dumna ze swojego Ciorliego :)

To ja tak znowu chaotycznie spróbuje powtórzyć co pamiętam:

- przytył i zrobił się bardzo wybredny bo ma wszystko czego chce, a nawet więcej:) Suche chrupki je od niechcenia, nie ważne jak dobrej jakości by nie były. Jednak w dalszym ciągu lubi odwiedzać śmietniki :D

- sierść zrobiła mu się krótsza co zapewne może być wynikiem szczotkowania "specjalną szczotką", ale to, że zrobiła się jaśniejsza to już trudniej wyjaśnić ;)

- od trzeciego miesiąca od adopcji jest puszczany luzem na zewnątrz i nie ma z tym problemów. Bardzo się słucha, zwłaszcza Pani:) Nie potrzebuje już szelek - wystarczy obroża. Chyba, że na wieczorny spacer, ale to tak bardziej na uspokojenie samego siebie bo już nie w głowie mu uciekanie. A spacerów ma ciągle ok 6-7 dziennie - jak tylko się gdzieś idzie to z Charlim.

- nie lubi sąsiada bo ten krzyczy na swojego psa. Nie lubi już kotów i ogólnie wszystkie by przeganiał. Taki pewny siebie... Jednak do kocich misek lubi zaglądać bo są tam dokarmiane, ale Pani go w porę woła do siebie.

- stał się prawdziwym członkiem rodziny, którym się Pani chwali i dużo o nim opowiada, a rodzina bardzo ciepło go przyjęła i z wzajemnością.

- pozostał Charlim i reaguje na swoje imię.

- na swoje legowisko chodzi tylko jeśli fotel jest zajęty ;) W nocy śpi w łóżku.

- ma zabawki, którymi wreszcie zaczął się bawić, ale też bez przesady. Jednej maskotce odgryzł ucho i już się nie interesuje nią, a drugiej ściąga chustę z szyi i czka by ją poprawić by znowu mógł ją ściągnąć:)

- osoby starsze wywołują w nim spor zainteresowanie, ponoć pozytywne.

- nie niszczy, nie brudzi i wydaje się jakby mieszkał tam od zawsze:)

- dostałem też zaproszenie w odwiedziny...co nie znaczy byście już teraz tego od mnie wymagały ;)

 

Dodatkowo dostałem kilka fotek :)

 

2jesnr5.jpg

 

2yoshuq.jpg

 

2q21put.jpg

 

vxoyl3.jpg

 

n69lp2.jpg

 

1431bns.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...