Jump to content
Dogomania

CHARLIE, CHARLIE - szczęśliwy w DS:)


Maciek777

Recommended Posts



Wiewióra zdradzi lepsze hece od tego 

 

Tylko, że w zły sposób wykorzystywał swoją elastyczność :mad:

Wigilia minęła, a on nic nie przemówił :hmmmm:

 



Fajnie tu czasem zajrzeć - można pęc ze śmiechu pomimo obrzydliwej pogody... :roflt:

Ciekawe czy już pęcłaś od śmiechu czy świątecznego jedzenia ;)

 

 

To i ja życzę Wam udanych, radosnych, spokojnych, zdrowych i szczęśliwych (reszty) Świąt :)

A bezdomniakom tego jednego jedynego domu :)

 

2qnm6av.jpg

 

Sobie pozwoliłem wkleić swojego Baja ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

nie tylko rogi robią wrażenie, zębiska też !  :)

ale "przymrużenie oka" Baja łagodzi "całokształt" i jest OK ; :)

Bo to łagodny renifer jest :lol:

 

 

W Nowym Roku dużo zdrowia dla wszystkich odwiedzających Maćkowy wątek  i czworonogów  :)

 

http://www.burgerbusiness.com/wp-content/uploads/2015_2.jpg

Dziękuję i również dołączam się do życzeń :)

 

happy-dog-celebrates-the-new-year-wallpa

Link to comment
Share on other sites

A u nas ciągle, ku...a, strzelają :(
Podejrzewam kompleks przedwczesnego wytrysku...

Nigdy nie łączyłem tego z żadnym kompleksem :lol:

Przedwczesnego? Mi to wygląda na opóźniony o jeden wieczór ;) Tak czy inaczej - dolegliwość nie do pozazdroszczenia :evil_lol:

 

U mnie też cały czas huki. Cała moja trójka leży w kącie i słucha dźwięków lasów deszczowych nagranych na te okazję :roll: Jeden się boi ("renifer" Baj), drugi albo w tym roku zaczął albo solidaryzuje się z Bajem, a trzeci jest z nimi dla towarzystwa. 

Ale ile można strzelać? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Na moje oko będą strzelać do 07.01,czyli aż smarkateria nie polezie do szkoły. Też nie masz emotek, he he, ani niczego, he he, bo nic oprócz słów nie widzę :) Dogo...

 

 

dokladnie tak :)

powtórzę się chyba - ale fajerwerki powinni sprzedawać tylko po okazaniu specjalnego zaświadczenia od psychiatry....

u nas wciąż strzelają, ale to, co się działo wczoraj tuż po północy....

w poprzednich latach strzelali, ale włączona muzyka, zamknięte i zasłonięte okna - to wystarczało, nie tym razem jednak.... ech :(

to już nie były wystrzały i petardy, to detonacje jakieś, aż podłoga drżała pod stopami !

i tak sobie pomyślałam, że gdyby któremuś z tych, co ogromną kasę wydali na te fajerwerki powiedzieć, żeby tylko za połowę kwoty kupił, a połowę dał na pomoc np. choremu dziecku.... ależ byłoby oburzenie !

to samo z WOŚP.... to "światełko do nieba" -  to miliony w skali Polski ( u nas co roku w 10 minut leci w niebo złotych tysiąc okrągły),

te  pieniądze mogłyby pomóc chorym dzieciom i nie stresować psów....

 

 

a z sylwestroych wrażeń najbardziej zapamiętałam.... 5 psich kupek w pokoju, zasikane łóżko i intensywny "zapach" i koop, i tych, co  tylko ze strachu powietrze psuły ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...