Jump to content
Dogomania

Sunia już bezpieczna w DS - alarm odwołany!!!


Gabi79

Recommended Posts

A wiadomo coś więcej, od kiedy on tak pod sądem koczuje? Pewnie to naiwne z mojej strony, ale może ma właściciela? Dziwne, że tak w jednym miejscu... U nas pod urzędem też czasami siedzi piesek - bez smyczy, cierpliwie sobie czeka, gdy jego pan załatwia swoje sprawy.
Niestety może być też tak, że ktoś przed sądem psiaka wyrzucił i bidok czeka w tym miejscu na powrót pana... :( Nie do wiary, że nikt się nie interesuje :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neelith']A wiadomo coś więcej, od kiedy on tak pod sądem koczuje? Pewnie to naiwne z mojej strony, ale może ma właściciela? Dziwne, że tak w jednym miejscu... U nas pod urzędem też czasami siedzi piesek - bez smyczy, cierpliwie sobie czeka, gdy jego pan załatwia swoje sprawy.
Niestety może być też tak, że ktoś przed sądem psiaka wyrzucił i bidok czeka w tym miejscu na powrót pana... :( Nie do wiary, że nikt się nie interesuje :shake:[/QUOTE]

Nie znam szczegółów, jutro skontaktuję się z Olą.
Dla suni było by miejsce w hoteliku u Makili (właśnie dostałam odp.), więc wstępnie zapytałam, czy by nie przyjęła tego psiaka sprzed sądu.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po informacji Gabrysi na pw. Cieszę się, że sunia ma dom :) choć bardzo szkoda, że nic więcej nie wiadomo.
A ten biedak spod sądu może tam został porzucony. Jak tak psiak siedzi i siedzi w jednym miejscu, to chyba taki los go niestety spotkał. :( już nie raz zgarniałyśmy takie psiaki z koleżankami i zawsze sie okazywało, że nikt ich nie szukał i były bezdomne.
oby w tym przypadku było inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']No właśnie, to ona ma nowy dom, czy się właściciel znalazł?(nie jestem pewna)[/QUOTE]

Raczej ktoś nowy ją zabrał - a ja zawsze mam nadzieję, ze to ktoś dobry, bo łobuz by się nie zlitował nad chudziną.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że sunia już w domku :) :) śliczna jest, na tych pierwszych zdjęciach taka smutna :(
Życzę jej dużo szczęścia w nowym domu!

Szkoda, że te psiak spod sądu trafił do Miedar :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Jestem po informacji Gabrysi na pw. Cieszę się, że sunia ma dom :) choć bardzo szkoda, że nic więcej nie wiadomo.
A ten biedak spod sądu może tam został porzucony. Jak tak psiak siedzi i siedzi w jednym miejscu, to chyba taki los go niestety spotkał. :( już nie raz zgarniałyśmy takie psiaki z koleżankami i zawsze sie okazywało, że nikt ich nie szukał i były bezdomne.
oby w tym przypadku było inaczej.[/QUOTE]

[quote name='madziakato']No właśnie, to ona ma nowy dom, czy się właściciel znalazł?(nie jestem pewna)[/QUOTE]

[quote name='joanka40']Super wieści.[/QUOTE]

[quote name='Jo37']Jestem na zaproszenie. Szkoda, że nie wiemy gdzie trafiła. Temu psiakowi z TG
też musimy coś zorganizować .[/QUOTE]

[quote name='malagos']Raczej ktoś nowy ją zabrał - a ja zawsze mam nadzieję, ze to ktoś dobry, bo łobuz by się nie zlitował nad chudziną.[/QUOTE]

[quote name='Klementynkaa']a wytłumaczcie mi dlaczego psiak z TG trafia do Miedar a nie do Cichego Kąta?[/QUOTE]

[quote name='Kamila Proc']jestem na zaproszenie, ale widze ze OK[/QUOTE]

[quote name='halszka']zaglądam do sunieczki czytam,że bezpieczna a tu trach kolejna bida...ech :([/QUOTE]

[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie Gabrysiu, ale tutaj błyskawiczne szczęśliwe zakończenie!:) Oby sunieczka tylko dobrze trafiła...
A po drodze widzę kolejne psie nieszczęście się przypałętało :([/QUOTE]

[quote name='AlfaLS']Też przybyłam z zaproszenia i cieszę się, że sunia już w DS. I jak znam życie, a właściwie dogo, to psiak z TG też nie zostanie bez pomocy ;).[/QUOTE]

[quote name='ajw']Cieszę się, że sunia już w domku :) :) śliczna jest, na tych pierwszych zdjęciach taka smutna :(
Życzę jej dużo szczęścia w nowym domu!

Szkoda, że te psiak spod sądu trafił do Miedar :placz:[/QUOTE]


Dziękuję Wam wszystkim za przybycie!!!!

Dzisiaj dzwoniłam do Marzeny z miau i pisałam do Oli.

Piesek jest w Miedarach na kwarantannie.

Wstępnie za około 2 tyg ma zapewniony DT i będzie pod opieką Fundacji Szara Przystań.
Jak poznam jakieś szczegóły założę mu wątek.

Jeśli chodzi o sunię z Pogorii nie wiem nic nowego.

Wczoraj ktoś ją przygarnął.

Dzięki jeszcze raz, że jesteście!!!

Przy okazji zapraszam na skromny bazarek, link w sygnaturze.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dopiero dzisiaj piszę, ale nie miałam wczoraj dostępu do netu.

Chciałam wszystkim serdecznie podziękować za chęć pomocy, jesteście kochani:loveu::loveu::loveu:

Na chwilę obecną nie mam żadnych wiadomości o suni, ale jak tylko czegoś się dowiem dam znać ;)

Mam nadzieję, że to dobry domek, chcę tak myśleć bo inaczej zwariuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Dziękuję Wam wszystkim za przybycie!!!!

Dzisiaj dzwoniłam do Marzeny z miau i pisałam do Oli.

Piesek jest w Miedarach na kwarantannie.

Wstępnie za około 2 tyg ma zapewniony DT i będzie pod opieką Fundacji Szara Przystań.
Jak poznam jakieś szczegóły założę mu wątek.


.[/QUOTE]

Super :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...