Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

Pozdrawiam wszystkie przemile Dogomanki z zimnego, ponurego, deszczowego Sztokholmu!!!!

Doczolgalam sie wczoraj do celu podrozy umeczona okrutnie, bo dopadla mnie znienacka, w pociagu jakas klatwa faraona, cos w tym stylu. Koszmar, bo ledwo trzymalam sie na nogach, a przy tym balam sie prosic o pomoc na lotnisku, kiedy mialam wrazenie, ze zaraz zemdleje, bo balam sie, ze mnie nie wpuszcza do samolotu. W dodatku samolot byl opozniony...

Ale dzis juz jest ok.

 

Co do przepisania watku na mnie, to mam pytanie, z czym to sie wiaze, czy bede miala jakies obowiazki...

Niestety, nie mam polskich znakow, i tak teraz bede pisac, za co przepraszam...

 

Zaraz uaktualnie wplaty od Fundacji, bo jeszcze tego nie zrobilam.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Aniu :)

To dziwne samopoczucie to pewnie nerwy z powodu podróży. Dobrze, że szczęśliwie dobrnęłaś do celu ;)

Obowiązku nie będziesz miała z powodu przepisania wątku żadnego. Tyle tylko ,że będziesz mogła sama edytować jego  tytuł :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Aniu :)

To dziwne samopoczucie to pewnie nerwy z powodu podróży. Dobrze, że szczęśliwie dobrnęłaś do celu ;)

Obowiązku nie będziesz miała z powodu przepisania wątku żadnego. Tyle tylko ,że będziesz mogła sama edytować jego  tytuł :)

Witaj Bogda! :)

To raczej nie z powodu podrozy. Nie denerwowalam sie jakos szczegolnie, ot tak, jak to przed podroza. I to nie byl moj pierwszy raz...  a nawet wtedy nie mialam takich sensacji...Nikomu nie zycze...

Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz, co do watku. :)

Link to comment
Share on other sites

b-b - poprosze o inny zestaw pytan...;)

Do lekarzy nie chodze, chyba ze naprawde musze...nie pamietam kiedy bylam ostatnio.

 

Poker - rowniez czekam na wiesci o Loni. Moja kochana psinulka zaczela w piatek drugi tydzien zycia w nowym domku, mam wiec nadzieje, ze juz sie uspokoila i te wiesci beda dobre.

Link to comment
Share on other sites

Wieści będą za jakiś czas.Wszyscy zalatani i zapracowani.Wiem jedno.jedzonko w niedzielę ugotowała Ircia dla Loni a ma wprawę bo u mnie jakiś czas temu gotowała dla moich psiaków.Tak sobie myślę aby Loni bardzo nie przekarmiali bo przytyje i nie będzie mogła się ruszać.Irena mówiła,że Lonia powoli porusza się,nie jest to psiak żywiołowy.Fotki będą jak TZ pojedzie przed Świętami do Długołęki po uszka i barszczyk.Ircia jest fenomenem w gotowaniu.

Link to comment
Share on other sites

Tak! :klacz:  Bogda ja też się bardzo ucieszyłam bo wątek Loni to zawsze podkreślam że jest miejscem szczególnym!  a za naszą Fignią nie sposób nie tęsknić! ... więc tak chyba będzie dobrze dla Wszystkich, żeby nie płakusiać( pamiętam ,obiecałam) to poprostu wpadniemy na chwileczkę;)

Anulko masz rację! z Lonią trzeba uważać jeśli chodzi o karmienie! jeśli nadal ma taki apetyt jak u Ani, to trzeba wydzielać jej jedzonko, bo już widać że ma boczki zaokrąglone, wygląda teraz można powiedzieć ... idealnie:)

Link to comment
Share on other sites

Anula :)- zatem mozemy Loni pozazdroscic wrazen kulinarnych...A jak chodzi o przekarmienie, to poniewaz Lonia wciagnelaby kazda ilosc jedzonka (takie sprawia wrazenie), prosilam Pania Agnieszke, by nie ulegali jej blaganiom i nie utuczyli jej przypadkiem...

Na nowe wiesci czekamy cierpliwie, wspaniale, ze beda tez fotki. Tego nigdy za wiele!!! :)

 

b-b :)- To sie doczekalam. Wreszcie ktos zamierza przylozyc mi kijem...;)

 

Anica -  :oops:  :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Ciocie drogie, juz z moim zdrowiem jest ok  Tym razem jeszcze ta baba nie przyjdzie do lekarza... :)

 

Toguniu, dziekuje  - jest wlasnie tak, jak piszesz. Ciesze sie dziecmi i do tego odpoczywam. Raj. Wszystkim zapracowanym, zaganianym Dogomankom tego zycze!!!!

Aniu :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...