Jump to content
Dogomania

~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)


malagos

Recommended Posts

[B][QUOTE]to teraz prośby[/QUOTE][/B][QUOTE]:
- czy ktoś moze zrobić dobre zdjecia Karusi u nas, w domu na wsi?
- czy ktoś moze nas wspomóc pieniedzmi na szczepienie -20 zł i na karmę (raczej lubi gotowane, kupuje mięso i dodatki), 50 zł?[/QUOTE]
7 dych nie uzbieram, ale chociaż trochę się dorzucę -podaj konto, Małgoś.

zaginiony baner:
[URL]http://images53.fotosik.pl/436/bd5a742494087389.jpg[/URL]
[URL="http://images53.fotosik.pl/436/bd5a742494087389.jpg"][IMG]http://images53.fotosik.pl/436/bd5a742494087389.jpg[/IMG][/URL]

link do wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253039-Mała-bezdomna-Karusia-oszczeniła-się-pod-deskami-PROSZĘ-O-POMOC[/URL]

Edited by zoja.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Zoja, a jak wstawię ten baner, to nie będzie za duży? nie wyrzucą mi go? poprzednio przy nim miałam drugi, Blanszetki, może oba były za duże?...[/QUOTE]

Problem z banerkami zwykle polega na tym, że nie pozwalają wstawiać podpisów dłuższych niż 400znaków i jak wklejasz dwa podlinkowane banerki to często wychodzi na to, ze owe 400znaków jest przekroczone :( Ale próbuj. Ten banerek jest od kogoś komu się zachował. Wstawiałam go na swojego fotosika, żeby nie zginął :)

co to za obca? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']Problem z banerkami zwykle polega na tym, że nie pozwalają wstawiać podpisów dłuższych niż 400znaków i jak wklejasz dwa podlinkowane banerki to często wychodzi na to, ze owe 400znaków jest przekroczone :( Ale próbuj. Ten banerek jest od kogoś komu się zachował. Wstawiałam go na swojego fotosika, żeby nie zginął :)

[B]co to za obca?[/B] :)[/QUOTE]

Ta Obca to nasza Mazowszanka, która już któryś raz nie mogła się zalogować i zmienia nicki jak rękawiczki, a do tego [I]mnie[/I] tu ubliża od rudych! A ja tylko chciałam się upodobnić do mojej guru węgielkowej, buuuu....... :placz:
Zoja, u umiesz podlinkowac ten banerek? Umiesz, umiesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Tak, dziękuję :)
Może po wakacjach coś się ruszy, bo na razie absolutna cisza.
[B]
to teraz prośby[/B]:
- czy ktoś moze zrobić dobre zdjecia Karusi u nas, w domu na wsi?
- czy ktoś moze nas wspomóc pieniedzmi na szczepienie -20 zł i na karmę (raczej lubi gotowane, kupuje mięso i dodatki), 50 zł?[/QUOTE]

Buziaki dla Karusi ślicznusi :loveu: poproszę o numer konta na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Zoja, czy Ty masz może psa na lwy, co nie szczeka...? :hmmmm:[/QUOTE]

Dlaczego pytasz? Ja miałam, niedawno odszedł za TM :-(
Mało szczekał ale kiedy zaszczekał niezadowolony to wydawał taki szczek z głębi ciała - jakby zmodulowany dzikiego zwierza (sąsiadka na działce kiedy usłyszała to wybiegła przerażona z domu i .... powiedziała: myslałam, że pojawił sie pies Baskervill'ów :hmmmm: )

[quote name='malagos']nie, cisza na linii...
Proszę, powieźcie plakacik, proszę...
zoja., dziękuję Ci ogromnie![/QUOTE]

Wysłałam ogłoszenie Karusi do Wyborczej

Edited by paros
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Dlaczego pytasz? Ja miałam, niedawno odszedł za TM :-(
Mało szczekał ale kiedy zaszczekał niezadowolony to wydawał taki szczek z głębi ciała - jakby zmodulowany dzikiego zwierza (sąsiadka na działce kiedy usłyszała to wybiegła przerażona z domu i .... powiedziała: myslałam, że pojawił sie pies Baskervill'ów :hmmmm: ) [/QUOTE]
Przykro mi... :glaszcze:

Bo spotykam w pobliskim parku "lwią" Zoję. ;)
I ciągle nie mam smiałosci zapytać... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka13']A na wirusówki ją zaszczepiłaś, malagos ?
Bo jak do miasta idzie :), gdzie dużo psów to może należałoby to zrobić już teraz ?[/QUOTE]


Dobry pomysł! Mogę dać kasę na szczepienie, powiedzcie tylko ile i nr konta na priv. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to ze mną jak zwykle - standardowa opieka w standardzie - czyli jedzonko, szczepienia, kleszcze i robaki pokryję sama/z pomocą znajomych :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zoja, czy Ty masz może psa na lwy, co nie szczeka...? :hmmmm:[/QUOTE]

absolutnie nie: Mam (9o kilogramową kundlicę) Zulcię co boi się nawet zajęcy i tymczaskę Ninę co kocha cały świat -lwy pewnie też ;) [Mieszkam na Bemowie. Jedyny park w okolicy to Forty Bema :) ]

Link to comment
Share on other sites

Cholerka, zapominałam o wirusówkach - ale dopiero co była wścieklizna, to wirusówki muszą poczekać...
Karuś dostanie finansową wyprawkę, chyba ze daraczyńcy przeznaczą kaskę na dt dla Blanszetki -tylko nadal jej szukamy dt... Niech ją ktoś weźmie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']To Karusia do kcd się jedzie miejsko tymczasować?... A Blanszetka do Malagosowej? ;)[/QUOTE]

Spróbujemy Karusi pokazać miasto i nauczyć miejskich zachowań. I poszukamy jej domu. W razie czego po 1 września może wrócić do mnie.
Kcd, dziękuję Ci za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...