Jump to content
Dogomania

KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM


Doda_

Recommended Posts

 

Nie było mnie na watku Karlosa, ale nie o Nim chciałam napisać.... Przepraszam , ze tutaj, ale tu zostały napisane słowa , które są , nie tyle głupie, co niebezpieczne. 
 
Fenomen chorował na chorobę Addisona-  co zdiagnozowała Aga. Od podszewki!! Umarł. Ale przezył kilka miesiecy jako stary , ZDROWY, pies. A to ogromna roznica.  Aga mogła zapewnic mu kocyk i miske (do ktorej zreszta wogóle nie zagladał-  "addisonowcy" prawie nie jedzą. ) Mógł żyć , duzo krócej, w męczarni swojej choroby, nie śpiąc, tylko zapadając w letarg, mając uczucie duszenia, niemocy i wielkiego pragnienia. Letarg , przerywany bardzo bolesnymi biegunkami. Aga, swoją dociekliwością , oszczędziła mu tych cierpień. 
 
 
Umarł, bo był stary. Chory- jak najbardziej. Ale nie cierpiał
 
A pisanie , że był diagnozowany , ale i tak umarł- jest straszne, przerażające i przypomina politykę NFZ.  Nie diagnozować, przytulić i przykryć kocykiem- nowy trend na dogo??
 
Musiałam to napisać, bo szanuję AgeG i to co robi, jak walczy o swoje psy. A podważanie tego co zrobiła dla Fenomena, bo umarł- jest co najmniej niesprawiedliwe..
 
Przepraszam, ze na watku Karlosa, ale nia mam jak inaczej ....

 





Ja równiez przepraszam iż nie było mnie tutaj (praktycznie od dawna nie siedzę na dogo)ale znam ostatnie wydarzenie zwiazane z Karlosem jak równiez znam od wielu lata Agnieszke, nie raz mi pomogła wyciagnąć ze schronu starego psa i wzieła do siebie lub umieściła w hotelu. Wiem jak bardzo się niemi opiekuje ,ile serca w to wkłada i
podpisuje sie pod zacytwaną wypowiedzią tym bardziej ,że znałam Fenomena bo opiekowałam sie nim w schronisku jako wolontariusz.
Pisanie równiez iż Aga chciała sie nad Karlosem znęcać jest krzywdzące i uważam ,ze powinna być za to przeproszona.

Dodam ,że znam osbieście rówiez Anete ,od paru lat daje pod jej opikę psy, ja osobiscie jak równiez pod opieką KTOZ i zawsze o nie dbała , jak tylko coś sie z psem dzieje to zaraz dzwoni co ma zrobic ,jakie badania i to my decydujemy o tym ale Aneta ma zapewnione finanse .Jakieś dwa tyg. temu jak byłam chora Aneta dzwoniła do mnie iż suczka Linda bedąca moja podpoiczną jest bardzo chora ,cierpi a wet. powiedział iż trzeba ja uśpic bo i tak umrze tylko bedzie cierpiła . Podjęłam decycje o eutanazji i to ja z wetem podjełam taka decyzje ,nie Aneta bo to opiekun decyduje. Wem iz linka dawno juz by umarła jak by nie opieka i pobyt u Anety .Ponad dwa lata temu w schronisku postawili diagnoze "nowotwór" . Z Anetą udałysmy sie do weta ,tego samego co podjoł decyzję o eutanazji ,zrobilismy badania i okazało sie że żadnego nowotwora nie ma tylko ma nerki chore .Linka miała koło 13 lat. Od dawna już jej nie szukałam domu bo kto by chciał ,dużego ,schorowanego i lejacego psa ? U Anety czuła sie jak u siebie w domu. Po 11 latach w schronisku ,miała ponad dwa lata dom i umarła kochana ,a przy niej była Aneta.
Link to comment
Share on other sites

Mam tego dość!!

Wydaje mi się, że co niektóre Osoby nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

A poza tym to wątek Karlosa! Więc proszę Wszystkich piszących na inne tematy o umieszczanie tych postów gdzie indziej. 

 

A Ty Karlosku biegaj szczęśliwy za TM, bez tej świadomości co tu się dzieje. 

Link to comment
Share on other sites

Mam tego dość!!

Wydaje mi się, że co niektóre Osoby nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

A poza tym to wątek Karlosa! Więc proszę Wszystkich piszących na inne tematy o umieszczanie tych postów gdzie indziej. 

 

A Ty Karlosku biegaj szczęśliwy za TM, bez tej świadomości co tu się dzieje. 

Sonek, nie zwracaj uwagi, może jak same do siebie będą pisać to będzie ok :)

Link to comment
Share on other sites

No to może kilka faktów zwłaszcza wobec takiego faktu, iż zostałam publicznie (choć rzecz jasna anonimowo -  bo wszak wtedy, jak się niektórym wydaje, wszystko wolno)  znieważona przez co najmniej dwie uczestniczki wątku.

 

 

"Jeśli na świecie pojawi się ktoś wyjątkowy poznacie go po tym, że wszystkie miernoty sprzysięgną się przeciwko niemu"

Tak wię GŁOWA DO GÓRY AgaG  i  "rób swoje".

 

Ja tu już nie mam nic do dodania, bo jak napisał/a sonek666  "nie wszyscy umieją czytać ze zrozumieniem" więc nie ma po co się wysilać.

Opuszczam więc to grono wściekłych bab z tego samego magla.

Link to comment
Share on other sites

"Jeśli na świecie pojawi się ktoś wyjątkowy poznacie go po tym, że wszystkie miernoty sprzysięgną się przeciwko niemu"
Tak wię GŁOWA DO GÓRY AgaG  i  "rób swoje".

Ja tu już nie mam nic do dodania, bo jak napisał/a sonek666  "nie wszyscy umieją czytać ze zrozumieniem" więc nie ma po co się wysilać.
Opuszczam więc to grono wściekłych bab z tego samego magla.

A dieu
Bon voyage
Link to comment
Share on other sites

Tych 25zł planowałam dołożyć ;) - ;dziękuję :) Beatka, 25 zł podeślę na jakiegoś innego psiaka - podaj mi na pw konto i dla kogo.


no właśnie nie chciałam likwidować stałej, aby do końca spłacić Karlosa, ale widzę, że Beta2010 się pospieszyła, czy w tym wypadku mam usunąć zlecenie stałe?


Przepraszam, że się włączę, ale może dobrze byłoby utrzymać stałe deklaracje, jak proponuje asiuniab. Karloska nie ma, ale dług pozostał i dla zachowania dobrej pamięci, dobrze byłoby spłacić ten dług.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się włączę, ale może dobrze byłoby utrzymać stałe deklaracje, jak proponuje asiuniab. Karloska nie ma, ale dług pozostał i dla zachowania dobrej pamięci, dobrze byłoby spłacić ten dług.

 

Jak psiaka juz nie ma to czy Makila przy zarobku min. 10 tys miesiecznie nie może wyzerować dlug psiakowi ktory nie mial domu ani swojej panci, a ciezko chorowal ???

Link to comment
Share on other sites

Jak psiaka juz nie ma to czy Makila przy zarobku min. 10 tys miesiecznie nie może wyzerować dlug psiakowi ktory nie mial domu ani swojej panci, a ciezko chorowal ???

 

Też strasznie chciałabym tak wszystko wiedzieć! Proszę Cię Doda, wręcz błagam powiedz mi skąd posiadasz taką wiedzę? Ile psów ma Hope2 (już zostało to sprostowane przez osobę trzecią i nie miała nigdy, jak pisałaś 11 czy 12 psów tylko...3), jak wygląda życie prywatne innych ludzi, jakiego rzędu zarobki ma Makila i można tak wymieniać i wymieniać....Ja też bym chciała bardzo, bardzo! :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

no właśnie nie chciałam likwidować stałej, aby do końca spłacić Karlosa, ale widzę, że Beta2010 się pospieszyła, czy w tym wypadku mam usunąć zlecenie stałe?

 

 

Asiu, z czystym sumieniem likwiduj stałą.

 

 Nie wkleił mi się w multicytowaniu cytat elik  ,, Przepraszam, że się włączę, ale może dobrze byłoby utrzymać stałe deklaracje, jak proponuje asiuniab. Karloska nie ma, ale dług pozostał i dla zachowania dobrej pamięci, dobrze byłoby spłacić ten dług. "

 

Elik, dług Karlosa  już spłacony  -  przelew zrobiłam już kilka dni po odejściu Karlosa bo wiedziałam, że będą pieniądze z bazarku Beatki.  Tak że konto  Karlosa mamy wyzerowane.

Jak psiaka juz nie ma to czy Makila przy zarobku min. 10 tys miesiecznie nie może wyzerować dlug psiakowi ktory nie mial domu ani swojej panci, a ciezko chorowal ???

 

 

Doda, nie rozumiem Twojego wpisu. Makila nie policzyła nam dwóch ostatnich dni, nigdy nie chciała grosza za paliwo po wizytach u weta. 

  Nie wiem skąd te 10tys. - dlaczego nie 20? Może Makila sobie jeszcze gdzieś dorabia ale nawet gdyby tańczyła nocami przy rurze, to przecież jej sprawa i jej pieniądze.  Z psiaków na pewno tyle się nie uzbiera ( prosta kalkulacja - 26 psów, 6 własnych, 6 na bdt - zostaje 14; przy średniej stawce 10zł za dobę daje nam to  4200zł, tylko że te psy trzeba z tego utrzymać a część pewnie nawet i tej kwoty nie płaci)). 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elik, dług Karlosa już spłacony - przelew zrobiłam już kilka dni po odejściu Karlosa bo wiedziałam, że będą pieniądze z bazarku Beatki. Tak że konto Karlosa mamy wyzerowane.

Dziękuję za info :) Nie zauważyłam Twojego wpisu :)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak psiaka juz nie ma to czy Makila przy zarobku min. 10 tys miesiecznie nie może wyzerować dlug psiakowi ktory nie mial domu ani swojej panci, a ciezko chorowal ???


Doda masz wręcz rewelacyjne zdolności mnożenia cudzych pieniędzy.Jestem ciekawa czy ze swoją kasą też potrafisz zrobić takie cuda? Jeżeli nie to musisz się bardzo sprężyc i trochę ich wyczarować, bo będzie ci kasiorka bardzo,a to bardzo potrzebna.!!
A rozumiem zazdrościsz jej bo na klepaniu w klawiaturę takiej kasy nie ma. No cóż do interesów trzeba mieć smykałkę a ty to miernota.Szkoda tak ci dobrze żarło i zdechło.
Link to comment
Share on other sites

 

Jak psiaka juz nie ma to czy Makila przy zarobku min. 10 tys miesiecznie nie może wyzerować dlug psiakowi ktory nie mial domu ani swojej panci, a ciezko chorowal ???

 
Są od długiego czasu testy kompetencyjne z matematyki; po szkole podstawowej i po gimnazjum sprawdza się (z różnymi skutkami) proste umiejętności matematyczne, np. mnożenie liczb...
14 piesków hotelowanych, za każdego 300zł miesięcznie. Ile to będzie po miesiącu? Ile wynosi x?
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Czytam i nie mogę uwierzyć.

 

Zastanawiaja mnie dwie rzeczy: Po pierwsze jak ktoś wszedł w posiadanie pitów Makili? (Bo jak inaczej wiarygodnie oszacowac dochód?)
 

I po drugie jak można namawiać, by nie spłacic długu?! Najczystsza postac złośliwości i zawiści w dogomaniackim wydaniu.

Dług to rzecz święta. Jesli jest dług u Makili, to znaczy - zwyczajnie - że dziewczyna nie dostała pieniędzy, które jej się należą. Są jej i już. A ile ma i czy zarabia 10 czy 100 tys miesięcznie nie ma tu nic do rzeczy.

Deklaruje 20 zl jednorazowo dorzutki do tego, co będziecie zbierać na pokrycie długu. Dlaczego? Bo tak jest uczciwie i doceniam honorowych Deklarowiczów. Prosze o numer konta.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Czytam i nie mogę uwierzyć.

 

Zastanawiaja mnie dwie rzeczy: Po pierwsze jak ktoś wszedł w posiadanie pitów Makili? (Bo jak inaczej wiarygodnie oszacowac dochód?)
 

I po drugie jak można namawiać, by nie spłacic długu?! Najczystsza postac złośliwości i zawiści w dogomaniackim wydaniu.

Dług to rzecz święta. Jesli jest dług u Makili, to znaczy - zwyczajnie - że dziewczyna nie dostała pieniędzy, które jej się należą. Są jej i już. A ile ma i czy zarabia 10 czy 100 tys miesięcznie nie ma tu nic do rzeczy.

Deklaruje 20 zl jednorazowo dorzutki do tego, co będziecie zbierać na pokrycie długu. Dlaczego? Bo tak jest uczciwie i doceniam honorowych Deklarowiczów. Prosze o numer konta.

Ayame, dziękujemy za chęć pomocy :) - dług Karlosa został już spłacony. Wyszłyśmy na zero dzięki bazarkowi Beat2010.

 Co do reszty, zgadzam się z Tobą  na 100%.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ayame, mocno popierasz chlewnię u betkak - wiec twoje slowa sa dla mnie puste

ciekawe tylko, dlaczego elik nagle odwrocila sie od hotelu betkak i zaczela umieszczac psy u makily :) ?

 

 

oj, cosik nie tak poszlo ? :)

 

i  nie wyglupiajcie sie z tymi pieniazkami

chcecie byc w porzo i uregulowac,a ona? jakie warunki dala?

 

I tu znowu wam chodzi o czlowieka, o makile.  Nie o psy.

 

Do ayame to podobne. Robila wszystko zeby betkak duzo zarobila, nie patrzac na warunki jakie dawala psom.

 

Pozdrawiam z Polski :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...