Jump to content
Dogomania

gabrysia2424

Members
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

gabrysia2424 last won the day on December 19 2016

gabrysia2424 had the most liked content!

Community Reputation

365 Excellent

About gabrysia2424

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,414 profile views
 1. Wszystko możliwe, bo tak jakoś nerwowo tą główką rusza.
 2. ludwa a cóż ten mój( zdecydowanie nie mój) pies tak się z Tobą spoufalił?
 3. Czyżby mój ( na szczęście nie mój, co za ulga) pies dostrzegł gdzieś tu usiatkę? Przecież już dawno jej nie było, znikła jak kamfora! Oby na zawsze.
 4. Mogłaś się uczyć dużo wcześniej, szybciej i zapewne lepiej przyswoiłabyś sobie tę kulturę.
 5. Hope2, w jednej kwestii nie mogę się z Tobą zgodzić. Mój pies ( ale nie mój) nie bawi się w jakieś obrzydliwe, budzące pogardę donosicielstwo. Co to, to nie. Mój pies ( ale nie mój) spełni swój obywatelski obowiązek i nie doniesie a poinformuje. Wprawdzie chodzi o to samo ale zdecydowanie brzmi lepiej.
 6. Ło matko, wysokie aspiracje ma Halinka. Całkowicie pominęła polskie sądy i od razu Strasburg? A za kogo ona się uważa?
 7. Panno Marple, jeżeli Halinka nie wyrazi zgody to się nie przejmuj i otwieraj. Zarząd nowo powstałej fundacji, podejmie stosowną w tej sprawie uchwałę i większością głosów klepnie decyzję. A prawnik z Koziej Wólki przymknie na to oko.
 8. Panno Marple, sama mnie o to prosiłaś, dla doba Halinki i Twojej Rodziny, a ja ostrzegałam. Jeden z moich psiaków skubnął listek po kryjomu i to co się z nim działo nie nadaje się do opisania. Wiedziałam co może wyrabiać Halinka, bo ona i na co dzień nie jest lepsza.
 9. ludwa, koniecznie trza przygotować dla radia,tiwi,reklam i plakatów opis działalności charytatywnej Haliny. Np. przeprowadzanie przez przejście dla pieszych, wolontariat na ŚDM,protest przed Sejmem, kąsanie wroga ..... itd. Ludzie widząc jaki to społecznik, sypną kasą.
 10. Panno Marple, nie martw się. Zacznijmy tylko działalność to kasa sama się znajdzie. Już proponowałam. LICYTACJE. Musimy tylko zatrudnić dobrego komornika.Oczywiście proponuję społecznie, bez profitów, bo oni nie mają umiaru.
 11. Bardzo mnie się te słoiki podobają, zwłaszcza ich oryginalny kształt. Ale miałabym z nimi pewien problem - nie nadają się do szybkiego użycia, a ja z powodu wrodzonego lenistwa używam tylko takich rzeczy które nie wymagają nakładu pracy i czasu. Idę na łatwiznę. Ale sądzę, że znajdą nabywcę zwłaszcza jak ktoś ma nadmiar wolnego czasu i nie wie jak go w sensowny sposób wykorzystać. A znam takich.
 12. Ta Tina nie zapomnij o apaszce, najlepiej niebieskiej bo jest rozpoznawalna.
 13. elik, wszyscy wiemy, że na Ciebie zawsze można liczyć.
 14. Jeżeli nikt nie wniesie sprzeciwu to proponuję w głosowaniu tajno-jawnym powołać Nadziejke na sekretarza partii, (oczywiście nie partii a fundacji) ze stosownym wynagrodzeniem coby na wszystko jej starczyło.
×
×
 • Create New...