Jump to content
Dogomania

SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doda_']Moja sunia Nelcia tez byla slepa, pod koniec swojego zycia.. cukrzyca odebrala jej wzrok.[/QUOTE]

Nie miałam niewidomego zwierzaka, ale chyba radzą sobie lepiej niż ludzie w tej sytuacji.

[quote name='dorcia2']następna bidulinka i w dodatku niewidoma:-(:-( miałam niewidomego pieska:-(
deklaruję dla Sonieczki stałą 20zł, oby udało się umieścić ją razem z Zuzią

tyle zwierzaczkowej tragedii a nas tak mało:shake:[/QUOTE]

Dorciu :loveu: dziękuję to za mało :)

Bardzo bym chciała, żeby mogły przyjechać obie. Co wchodzę, mam nadzieję, że już coś wiadomo.

Doda, gdzie dokładni Kikou mieszka? - to jest gdzieś między Legnicą w Wrocławiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Zaglądam w oczekiwaniu na dobre wieśći[/QUOTE]

Też czekam :)


Wkleję sobie, co by potem nie szukać ;)

[COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR]

[B]milagros19853201 - 5zł od czerwca ( końca kwietnia)
dorcia2 - 20zł
ariete2503 - 25zł ( konto poszło)

[COLOR=#ff0000]Mamy 50zł stałych.[/COLOR]

[B]Anna4 - bazarek
[B]Agnieszka103 - jednorazowo ? coś
[B]sybisia - jednorazowo coś
Szarotka - jednorazowo
[B]Romka - coś jednorazowo
Meps - jednorazowo
Pani Iwona - 25zł ( konto poszło)
maruda też będzie coś dorzucać.[/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

... też zaglądam z nadzieją... Sonieczka też musi pojechać! będziemy bazarkować ja się rozliczę w kwietniu... i w maju muszę coś wyskrobać dla Sonieczki... tym że nie widzi to..... moja Kajusia pod koniec życia też miała wylew(i do oka również, żyła 19,5roku) straciła wzrok... i świetnie poruszała się dotykając wszystko nosem ,brak wzroku to chyba nie jest wielki problem dla psa, zwłaszcza jak ma swój kochający domek :)

Link to comment
Share on other sites

Też będę dopłacać co miesiąc coś dla obu, byle tylko pojechały ( to nie jest szantaż ;) ).

Napisałam do Maupa4 i Pianki - do kogo jeszcze mogę napisać ?
Kiedyś gdzieś był wykaz modów i który się czym zajmuje ale nie mogę tego znaleźć. Chyba że to jeszcze było stare dogo?

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

Ja na wątku Zuzi napisałam, że pomogę,ale czekam aż się sytuacja wyjaśni. Jeżeli pojadą sunie razem to chciałabym im pomagać razem i to też nie jest szantaż tylko nadziej, że Sonia też pojedzie.
A wydatków będzie sporo - wet, może leczenie, podróż, pobyt w dt i nie wiadomo co jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Nie miałam niewidomego zwierzaka, ale chyba radzą sobie lepiej niż ludzie w tej sytuacji.



Dorciu :loveu: dziękuję to za mało :)

Bardzo bym chciała, żeby mogły przyjechać obie. Co wchodzę, mam nadzieję, że już coś wiadomo.

Doda, gdzie dokładni Kikou mieszka? - to jest gdzieś między Legnicą w Wrocławiem?[/QUOTE]


tak , radza sobie swietnie zwierzaki niewidome. Jeszcze nie mam informacji od kikou w sprawie Soni...
ja bede robila bazarki, jak tylko pojadą (mam nadzieje ze obie :oops: )
Kikou mieszka na dolnoślaskim, koło zgorzelca.

Link to comment
Share on other sites

Marudko , jeśli znany jest już numer konta? to otrzymałam taką odpowiedź na zaproszenie do naszych staruszeczek, napisz proszę Alince numer konta albo mi podaj, już parę kroków bliżej do dobrego życia , miło od poniedziałku :smile: [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/150996-ariete2503"][B]ariete2503[/B][/URL]

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/2dogomaniak.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG]
DołączyłJun 2013PrzeglądaRzeszówPosty438
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG] Odp: Zaproszenie :smile:[/B]

Witaj Anica,
Na razie mogę zadeklarować na stałe po 25 zł dla każdej z dziewczynek. Od czasu do czasu może uda mi się wyskrobać coś więcej:lol:. Jak będzie znany numer konta, to proszę o info na priv.
Pozdrawiam,[/QUOTE]
Alina

Edited by anica
Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Marudko , jeśli znany jest już numer konta? to otrzymałam taką odpowiedź na zaproszenie do naszych staruszeczek, napisz proszę Alince numer konta albo mi podaj, już parę kroków bliżej do dobrego życia , miło od poniedziałku :smile:
Alina[/QUOTE]

Super :multi: :multi:

Anica, nr konta zaraz posyłam do Ciebie ( na wszelki wypadek ) i do Ariete - koniecznie z dopiskiem ,, dla Soni" .



[quote name='Doda_']Z tego co policzyłam to mamy już ok. 60 zł stałej :)[/QUOTE]

Kroczek o kroczku i idziemy do przodu :) Oby tylko z adopcją nie było problemu.

Link to comment
Share on other sites

[B]nie dam rady przyjąć obu suniek jednocześnie.[/B]
(tzn w tej chwili mogę przyjąć tylko jedną psinkę)

Serce oczywiście się wyrywa, że damy radę
ale resztki rozumu po "ciężkiej walce" przywołują do porządku, że jednak nie:shake:

Edited by kikou
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']kikou, bardzo Ci dziekuje ! :) Zuzinka była pierwsza i ona pojedzie do kikou, musimy tylko pomyslec co z Sonia, bo nie moze zostac w schronie..

Zaraz zapytam, ile by było u Makily.[/QUOTE]

Nie mogę zapomnieć o Soni:-(

Gdybym tylko miała warunki wzięła bym ją. Ale moja Mela (kotka) nie była by zachwycona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou'][B]nie dam rady przyjąć obu suniek jednocześnie.[/B]
(tzn w tej chwili mogę przyjąć tylko jedną psinkę)

Serce oczywiście się wyrywa, że damy radę
ale resztki rozumu po "ciężkiej walce" przywołują do porządku, że jednak nie:shake:[/QUOTE] ... wiesz co możesz... Szanuję takie decyzje!.... chociaż serce płacze....
smutno....

Marudko, przekazałam dane do przelewu Alince i otrzymałam odpowiedź że pieniążki (po 25zł) przelane dla obu dziewczynek

Link to comment
Share on other sites

Jestem i u Sonieczki...Kochane biedactwo...
Może jestem niepoprawną optymistką, ale liczę jednak na cud z domkiem; u nas też był taki niewidomy staruszek, którym nikt się nie interesował. Aż pewnego dnia wypatrzyli go w necie młodzi państwo, którzy gnali kilkadziesiąt kilometrów w strugach deszczu do schronu, żeby tylko nikt im tego psiaka nie zabrał.
Sonieczko, z całego serca życzę Ci takiego cudu! Trzymaj się, malutka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Od Pabni Iwony spoza dogo Sonia dostała 25zł jednorazowo, tak samo Zuzia, lece do Zuzi to napisać i proszę i numer konta[/QUOTE]

Beat :loveu:licznie dziękujemy :) Podziękuj Pani Iwonie :) - jednak są i dobrzy ludzie :):) Nr konta posłałam - napisz , że dla suniek, podzielę równo.

[quote name='Doda_']U makily 300 zl. Jade juz do pracy, bede jutro.
Napiszcie,co myslicie. Super by bylo, jakby sie udalo znalezc cos tanszego :([/QUOTE]
Szkoda że małe nie mogą pojechać razem:shake: Ale rozumiem Twoją decyzję Kikou. Chcielibyśmy pomóc wszystkim, ale nie da rady.
Myślałyśmy z córką ( też Sonia) o przyjęciu Soni, ale mąż ściągnął mnie na ziemię - przy siedmiu kotach, czarno coś to widzę.

Tych 300zł, to na pewno w stałych nie nazbieramy, ale może spróbujemy bazarkami, ja co miesiąc będę dokładać ile dam radę.


[quote name='ariete2503']Jestem i u Sonieczki...Kochane biedactwo...
Może jestem niepoprawną optymistką, ale liczę jednak na cud z domkiem; u nas też był taki niewidomy staruszek, którym nikt się nie interesował. Aż pewnego dnia wypatrzyli go w necie młodzi państwo, którzy gnali kilkadziesiąt kilometrów w strugach deszczu do schronu, żeby tylko nikt im tego psiaka nie zabrał.
Sonieczko, z całego serca życzę Ci takiego cudu! Trzymaj się, malutka![/QUOTE]

Trzymamy kciuki za cud dla Sonieczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...